Android tepe kaç seviyeleri yarış tırmanmaya

Tepe yarış Düzeyleri tırmanmaya

13 Ocak 2015

Hill satın almadan önce bilmeniz gerekenler hakkında bilgi ve ne her birinde en iyi çalışır aşağıda Yarış Düzeyleri tırmanmaya. Bu seviye kılavuzu yüzden tekrar kontrol güncellenmiş olabilir.

geliştirici zamanla yeni aşamaları ve araçlar ekleyerek iyi bir iş çıkarmış. Her aşamada, belirli bir yolculuk yönelik gibi görünüyor. tatlı yerinde çok daha hızlı banka buld yardımcı olabilir bulun.

Android tepe kaç seviyeleri yarış tırmanmaya

Tepe yarış Düzeyleri tırmanmaya

G İyi Taşıtlar =

B = Kötü Araçlar

Kırsal bölge - Büyük eğilmek ve köprüler küçük Temel ilk aşama. Daha sonra parçalar kolay olduğunu çevirir ve tırmanmaya güç ihtiyacı tepelere tırmanmaya dik sert oyna meydan okuyacaktır. köprüler de yüksek hızda ya da yanlış yönde vurduğunuzda her yöne sizin yanınızdaki iplik otoyol alabilir.

G - Kamyon, Tank

B - Büyük çökmesini eğimli Çünkü çoğu her şey için çok muhtemeldir.

Noel - Hemen hemen aynı Kırsal sadece bazen devirir gereken çam ağaçları gelip. Çekiş nedeniyle kaygan zeminde bir sorun olabilir.

G - Kamyon, Tank, sonra Kar Mobil.

Çöl - Tepeler çok dik seviye 8 arka tarafında muhtemel düşüş aşağı ve çökme gidiş olacak kadar Oldukça düz.

G - Kamyon, Tank

Arktik - Kavrama kar, orta tepeler ve köprüler zor.

karayolu 125.000 - sürükleyici bir yüzeye sahip bir uzun, orta yamaç yol. Kiddie Trenler iyi çevirmek ve yakıt yükseltme mevcut değil muhtemelen 1. seçimdir. Eğer seviye 10 ve üzerinde ulaştığınızda her 300 metre kadar bir tamamlayacak ya da öylesine, genellikle icar düz yolda deli gibi paraları kadar rafa.

mağara - Senin sonuç boyun yakalamaya ederken bir mağara ile humps üzerinde sarmak için gidiyor. Yavaş ve istikrarlı oyunun adıdır.

Ay - Eğer karlı olma sürebilirsin hemen her şeyi ile 1. tarım seviyelerinin biri. tüm aşamalarını istatistikleri maxing ve kilidini açmak için ideal. Başlarken büyük hava zaman sizin kazanç maksimize etmek için gidiyor.

Mars 250.000 - Ay gibi, ancak tavana çökmesine sebep olabilir mağara vardır. Düşük yerçekimi ve başının üzerinde hasar kötü bir kombinasyon oluşturuyor. yere yakın kalmak şeyler uzağa almanızı sağlayacaktır.

Android tepe kaç seviyeleri yarış tırmanmaya

Alien Planet 750.000 - zor tepeler tırmanmaya yapabilirsiniz kaygan bir tabaka vardır. Ölüm önünde tepeye tırmanmaya veya sizinle bağlamak için yeterli çekiş ve hız kazanmaya yapamaz vadilerde saplanıyor tarafından ortaya en olasıdır.

Arctic Mağarası - Sen çekiş azalır olacak ve mağaralar, flip mızrak ve koşmak biten sizi parçalamak olacağını asılı buz parçaları var.

Orman - Senin yolunda ve o kadar yapma olmayacak ağır bir yolculuk olmadan büyük ağacın standı. Üzerinde oyun olması yeterli güçle bunları kaldırmak için kütükleri üzerinde sürücü hangi geriye giderken lastikler 2 kırık ağaç kütükleri arasında sıkışmış alabilirsiniz. Aracınız kolayca geriye ön çevirme varsa muhtemelen iyi bir seçim değil dik eğim sürüş. Birçok sikke ikramiye tavsiye edilir içlerinden gidebilirsiniz ağacın böylece sürüş şey vardır. Her zaman neredeyse işe yaramaz hale çevirmek istediği gibi Traktör resmin üzerine Orman yanıltıcıdır.

G - Kamyon, Tank, sonra Hovercraft.

B - kolay döndürür küçük bir şey falan.

Dağ - Bir çok dik tırmanış bir dağ gibi, sürekli olarak yukarı gidiyor! Şimdiye kadar Tank öteye gidebilir bu kadar yoktur.

Çamur havuzu - Yüzey dramatik ve gaz çalmak sizi yavaşlatacak kaygan çamur ve çamurlu sıvı çukurlar ile kaplıdır. Hoverscraft arazi üzerinden ilerliyor biraz zorluk vardır. Eğer geri brülör üzerinde oturup bekleyin sizin hoverride ile eğlenmek ve böylece bu aşamada muhtemelen inşa edilmiştir.

Android tepe kaç seviyeleri yarış tırmanmaya

volkan - Sadece çok daha kolay olan dağ gibi tepeler tırmanmaya. Tek sorun gaz rezervi yok edebilirsiniz yerde lav büyük havuz vardır.

plaj - Hovercraft her şeyi ama yavaş olacak her yerde su küçük göletler var.

Lunapark hız treni - 360 derece daire içine dönen yolun gerçekten dik tırmanıyor sürü. gerçekten buffed sürmek kullanılmalıdır.

Gece - Tepeler Koyu. senin farlar kapalı gösterir.

İlgili Mesajlar

  • Geliştirici bilgileri Açıklama Yabancılar Invasion eşsiz bir eğlenceli ve bağımlılık oyun çekim. tatlı rüyadan uyanın. Uzaylılar dünyada her yerde işgal var. Olarak...

  • Bu uygulamanın Şu andan itibaren Açıklaması ÜCRETSİZ! Reklamsız! - Req. Frozen Bubble 1.4, oluşturma oynamak ve çizim -40 hemen (menü başlama oynayabilir yeni seviyeleri -on ekran kendi seviyeleri ile eğlenin ...

  • "Offroad için inşa edilmiş bir araç sürme asfalt yüzeyinde oldukça büyük bir deneyim bu seviyede size uzak ve hızlı alabilirsiniz., Ancak benzin sınırlı bir kaynaktır." Otoyol Tepesi tırmanın bir aşamadır ...

  • Angry Birds seride Altın Yumurta Altın Yumurta onları toplama üzerine ek düzeyleri kilidini oyunda gizli özel öğeler vardır. Çoğu durumda, bu sadece elde edilir ...

  • Android Android Okuma ebooks için en iyi ereader sadece Tamam olması için kullanılır. Şimdi bu harika. telefonunuzda veya tabletinizde kitap okumak için tatlı uygulamalar bol olmakla birlikte, Kitaplar vardır oyna ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/android-tepe-ka-seviyeleri-yarış-tırmanmaya.php on line 133

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/android-tepe-ka-seviyeleri-yarış-tırmanmaya.php on line 133