App i patlama ile nasıl görüneceğini görmek için

15 ile bir sanal makyaj alın Apps 'Sen nasıl olacağını görün'

BraceFace / Makeovr

Kabul - bir noktada, size farklı bir saç modeli ile nasıl görüneceğini merak ya da var sen yaşlı, ya da eğer bir zombi olduğunu, ya da aklınıza gelebilecek başka herhangi bir rasgele özelliği olsaydı. internet ve mobil uygulamalar dünyasına girin. Bu eğlenceli uygulamalarla, başkası olarak kendinizi görme olanakları sınırsızdır.

App i patlama ile nasıl görüneceğini görmek için

Artık sen sakal, farklı bir renk gözler, yaşlı, şişman, ölümsüz ya da ince olan nasıl görüneceğini merak var. Artık size en benzeyen hangi ünlüye merak zorunda. Hayatın gizemleri tüm mobil ve web uygulamaları oluşturmak dahilerin tarafından sizin için cevap olmuştur sanki neredeyse var.

Bu uygulamaları kullanmak için işlem basittir. Online bulun, ya da indirebilirsiniz. boyutları, odak uzaklığı ve açısı uygulaması belirtir uyan resminizi yükleyin. Daha sonra da bütün sürgü, düğmeler ve opsiyon seçimleri ile şehre gitmek. Aniden, bir ölü Will Smith benzer bir keçi sakalı ile, mavi gözlü hamile 80 yaşındaki konum. Biz bu iyi ya da sadece düz ürpertici olup olmadığından emin değiliz. Ancak şunu biliyoruz ki sen öldürmek için zamanınız varsa bir gazillion farklı şekillerde kendini geçişin saat harcamak ve olmasıdır, neden olmasın? Yani, burada kendinizi yeniden hayal edebiliyorum 15 farklı yolu vardır.

Sen Fatter Olsaydim neye benzeyeceğini görün

FatBooth

Belki spor salonu vurmak ya da şekil almak için bir motivasyon daha fazla olurdu o jöle dolu börekler işten olmasaydı ne olacağını görüyorum. Eğer öyleyse, FatBooth (Free!) Ne ihtiyaç vardır. Eğer Meksika restoranında queso bu kase veya ablanın düğününde kek ikinci parça hakkında iki kez düşünmek yapmak için çerçeve üzerinde ekstra 30 lira ile nasıl görüneceğini bilmek gibi bir şey yok. Daha da iyisi, uygulaması yoluyla arkadaşlarınızın fotoğraflarını çalıştırmak ve bunları paylaşmak. Yani büyük bir hit yapacağız.

Bir Ünlü Hairstyle ile nasıl görüneceğini görün

InStyle saç Try-On

ünlüler tüm büyük saçları olmalıdır sebep yok. Tabii, onlar dünyanın en mükemmel kesim ve renk stilistler aranılan ödeme yapabiliyor, ancak uygulamanın (5,99 $) On-deneyin ve ünlü saç nasıl görüneceğini görmek için ücretsiz InStyle Hairstyle indirmek için gelemez. Aniden, sadece bir Bieber paspas veya başlarını açmak olabilir görmek için bir yol daha kolay "Rachel."

App i patlama ile nasıl görüneceğini görmek için

FreshLookcontacts

Her bebek blues gibi bakmak istiyorum merak ettiniz mi? kahverengi gözleri sizin saç rengi ile daha iyi görünürdü? Ne, yeşil gözleri vardı bir cine benziyorsun olsaydı? Eğer (Free!) üzerinden FreshLook rehber kişileri, baş giymek ve farklı renkli gözleri ile nasıl görüneceğini öğrenmek bile. Eğer ne görmek istediğini ve eğer, bir çift sipariş ve yeni gözlerle birinin rol oynayabilir.

@dimedra, Taaz

saç ve göz rengi farklı biri olarak kendinizi görmek için dürtü tatmin etmek için yeterli değilse, Taaz 'sanal makyaj deneyin. (Free!) Tüm evinizi terk veya alışveriş merkezinde, Mac Tezgaha tonla para harcamadan yeni bir saç modeli, yeni bir saç rengi ve yeni makyaj renklerini deneyin. Bu belirli bir görünüm için büyük bir taahhüt vermeden önce yeni bir şey çalışıyor düşük stres yoludur. Aynı zamanda kendi görünümlü bir değişiklik yapmak için önemli diğer ikna etmek için bir yol olabilir.

makeovr

makeovers sizin için yeterli değilse, muhtemelen bir facelift düşünmelisiniz. Bu yapmak için çok daha kolay (ve bir plastik cerrah ile bu yüksek basınçlı istişareler biri gerektirmez) LiftMagic uygulaması ile. (Ücretsiz!) Sen Fotoğrafa diğer birçok seçenek arasından bir kaş kaldırma, burun ameliyatı, dudak büyütme, bir boyun asansör ve hatta çene şekillendirme, verebilir. O ünlü saç eşleştirmek için bir ünlü yüzü alabilir.

Preggobooth

Çoğu kız onlar emin dışarı bulana kadar onlar hamile neye benzeyeceğini merak hayata geçeceği olmasıdır. Biz eğlenceli onlar hamile olsaydı nasıl görüneceğini görmek için bulur orada bazı adamlar da muhtemelen vardır tahmin ediyoruz. Biz de tüm arkadaşlarınız pics hamile yapmak ve şaka olarak onlara göndermek veya insanları korkutmak için Facebook göndermeden eğlenceli olacağını düşünüyorum. Biz Pranking ya da bir şey bu tür teşvik ediyoruz değil. Neyse, ne olursa olsun sebebi, PreggoBooth (0,99 $) size yardımcı olabilir. Kendine bir resim koymak bazı ayarlamalar yapmak ve sonra sonuçları paylaşın. eğlenceli saatleri.

Headblade

Ters Bu uygulama ile geçerlidir. Çoğu erkek bir keçi sakalı ya da sakal eğer gibi görünecektir (ya da gibi görünecektir) kel ya da merak ömrü boyunca gidin. Ve muhtemelen, kızlar aynı şeyi merak ettiler. henüz jilet kapmak için gerek yoktur. Headblade (Ücretsiz!) Herhangi bir saç kaybetme taahhüt olmadan, sizin için başını tıraş edecek. Orada görmek istiyorsanız ve hatta çenenizin o saç katacak. dahaki sefere Yani arkadaşlar, bunun için gitmek uzakta tıraş kremi dan adıma onlara sizi ikna etmeye çalışın.

BraceFace

Eğer garip yıllarda onlarla işkence olmasaydı, bu sizin parantezi ile nasıl görüneceğini görmek için eğlenceli bir fikir olduğunu düşünüyorum olabilir. Ya da, belki nihayet overbite düzeltme düşünüyorsanız ve dünyaya bakacağız nasıl hazır olmak istiyorum. Eh, şimdi parantez ile nasıl görüneceğini size gösterecektir bir uygulama var çünkü dişlerde ataç koyarak durdurmak. Brace Yüz (0,99 $) ile, sadece, bir pic kadar yük dişlerin üzerinde parantez sıraya ve tüm orthodontial mockability içinde oradayız.

makeovr

Yeni bir diyet başlatmak ve bazı motivasyon ihtiyaç hazırlanıyor? Yeni bir diyet başlatmak ya da belki bir spor salonu katılmak gerekiyorsa belki de sadece merak ediyoruz. Kendinizi daha ince görseydin, sen koşu bandı almak ve gerçekten pound çıkarmak için gereken sadece motivasyon bulabilirsiniz. WeightMirror (Free!) Eğer 10, 20, hatta 50 lira kaybederse nasıl görüneceğini yeni ince ne gösterecektir. Kendinize bir tam uzunlukta çekim ve gibi görünebilir yeni sıska ne görmek o kadar yük. Ya da spor salonu unutmak ve arkadaşları sadece kilo kaybı düşünüyorum bu yüzden sadece Facebook duvarına bu yazı.

morph.cs.st-andrews.ac.uk

Gelecek app (Ücretsiz!) St. Andrews 'Yüz Üniversitesi ile, sen büyük olsaydın gibi farklı bir ırk, bir sanat eseri farklı bir cinsiyet ya da bir şey nasıl olacağını görebilirsiniz. Birkaç farklı fotoğrafların ortalama olarak kendinizi görmek ya da iki farklı görüntü arasında kendinizi morph. Hala sensin eğer sen değilsin bile, yüz tanıma ve görme bir çalışma var. Sadece doğa ile etrafında oynamaya başlayın. Biz yargıç olmaz.

thebump

Bu özel birini buldum? Eğer büyük bir taahhüt yapmak tamam önce çocuklar çıkacaktır emin yapmak ister misiniz? Sorun değil. TheBump Bebek Morpher (Free!) Ile, size bir fotoğraf çekmek ve sevgili biri olan ve sevinç küçük paket içine morph. Size (ya da bayan arkadaşı) PreggoBooth hamile pic bile artık bunu düşünmek istemiyorum o kadar seni çıldırdı sürece budur. Eğer bebek şey hakkında iyi hissediyorsan Ama eğer, bunu denemeye. Ancak dikkatli olun, etkileri tehlikeli olabilir.

celebrity.myheritage

Yani kendinize sevdim ve dışarı gitti ve yapmış olduğu ünlü saç modeli karar verdi. Şimdi, sen aslında ünlü gibi bakarsanız bilmek istemem. değil ünlü, o zaman hangisini benziyorsun? MyHeritage (Ücretsiz!) Ünlü kişilere yüz özelliklerini karşılaştırmak ve daha sonra size en andı- kimin Web tabanlı uygulama ile geldi. Uygulamanın hızlı çalışır ve oldukça doğru ve hatta ünlü bir görünüm-hem içine geçişin bir animasyon oluşturmak, ancak sonuç almak için sitedeki hızlı, ücretsiz kayıt gerektirir. İyi haber, en azından kendiniz hakkında iyi hissediyorum çekici insanlar sizi maç olacak, olduğunu.

Film 'Avatar' 3D yayımlanan, bu yüzden o olmak gibi ne olacağını hayal etmek kolay oldu, ama şimdi bunun aslında mavi derili karakterlerden biri olsaydı nasıl olacağını görebilirsiniz oldu. MixMyPhoto (Ücretsiz!) Da Na'vi ırkının bir üyesi gibi yaparak adanmış bütün bir web uygulaması vardır. Ayrıca sitede etrafında tıklayın ve sıradışı yerlerde her türlü Yüzünüzü koyabilirsiniz. Eğer dostum o kuyruk sopa sadece burada izle.

İnsanlar Zombie Apocalypse geliyor, yani şu anda Florida'da birbirlerinin yüzlerini kapalı yiyorsun. Sen hayatta kalmak için hazırlamalıdır, ama aynı zamanda bir zombi haline hazırlıklı olmak gerekiyor. Bilinmesi gereken en önemli şey, sen arasındadır sonra nasıl görüneceğini olduğunu "ölü yürüyen." Ölüler George A. Romero'nun Apps ile. (1,99 $) sadece bunu yapabilirsiniz. All you need kendiniz (ya da masum bir arkadaş) normal, masum görünümlü resim ve sonra ayarları çimdik iken bazı yaratıcılık kullanma yeteneğidir. Zombie Apocalypse oluyor varsa, onlar ısırılmış sonra dışarı bakmak için arkadaşlarınızın hangi bilmek iyi donanımlı olacak.

İlgili Mesajlar

  • 15 ile bir sanal makyaj alın 'Sen nasıl olacağını görün' Uygulamalar BraceFace / Makeovr İtiraf - bir noktada, size farklı bir saç modeli ile nasıl görüneceğini merak ya eğer var ...

  • Nasıl Bkz musunuz? Yüzyıllar boyunca 7 Hayvanlar Gözünden Gösterim, insanlar diğer hayvanlar gördükleri ve nasıl karanlık vardı. Son bilimsel araştırma şaşırtıcı bir dünyayı ortaya koymuştur ...

  • Sadece 20 olduğunuzda bıktınız bebeğinizin kardeşinin anne olarak anılacaktır ediliyor? Bu keçi sakalı daha eski ... ya da sadece düz eski görünmesini sağlar merak? senin tarihte bakan ve bazı o "değil sadece ...

  • Emoji Android | Android cihazınızda iPhone Emoji klavyeyi nasıl sağlanır Android için Emoji Klavye etkinleştirin. ekran görüntüleri ile adım talimatları adım. Nasıl iPhone Emoji etkinleştirmek için ...

  • Geliştirici bilgileri Açıklama İlk Marka Hileleri Kelimeler Mobil Markaya göre Oyunu nedir Kılavuzu'na Yanıtlar nedir sadece. Şimdi İndirin! Nedir Marka bir Boss gibi çözün. Bu bir...