Bana zil sesi iphone hatırlatmak nasıl

iOS 6 önizleme: Rahatsız ve daha sonra Anımsat Etmeyin

Apple iOS 5 Bildirim Merkezi ile uyarı sistemi geliştirilmiş olsa da, onlar nihayet tek seçenekleri her şeyi terk etmek, cevap ya da asmak için, özellikle 6. Çok fazla bildirim kesinti dönüşür iOS ile ona bazı aklı ve huzur getiriyoruz veya her şeyi kapatın. Bizim bellek zincirinde bize başarısızlık tek puan yapar ve en biz her sabah ve gece uyarılarını etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için geri çağırmak ya da hatırlamak hatırlamak zorunda olanlar iseniz neden bu fantezi cihazlara sahip rahatsız, kabul edelim . Hangi bize Sonra Anımsat ve Rahatsız Etmeyin getiriyor.

Bana zil sesi iphone hatırlatmak nasıl

Elma bunları anlatıyor İşte:

iOS 6 iPhone yeni arama özellikleri ekler. Gelen bir aramayı reddetmek Şimdi, anında bir metin mesajı ile cevap ya da bir geri arama hatırlatma ayarlayabilirsiniz. şeyler sadece çok heyecanlı olduğu zaman, Rahatsız Etmeyin açmak ve kimse tarafından rahatsız olmayacak - patronunuz ya da daha iyi yarısı gibi kaçırılmayacak kişiler hariç.

Ve işte biz bunun şimdiye kadar gördüğüm budur:

 • Bir telefon görüşmesi geldiğinde, arayüz Yanıt saygıdeğer Slide ek olarak, bunun sağında yeni bir Kilit ekranı, kıskaç tarzı telefon simgesi var.
 • Mesaj Cevap ve daha sonra Anımsat: iOS 5.1 Kilit ekranı kamera ikonuna benzer şekilde, ekran yukarı kaydırın ve ortaya yeni seçenekler telefon simgesini kullanabilirsiniz.
 • Şimdi konuşmak ve arayan bildirmek hızlı "Seni sonra ararım" gibi kazan-plaka yanıtlarıyla bir iMessage'ı veya SMS göndermenizi sağlar Mesaj Cevap istemiyor ise, "Ben yoldayım", "? ne var", ya da konserve yanıt size uygun değilse, özel bir tek bütün kendi oluşturun.
 • Bunun yerine o zamanlar almak istiyorsanız, daha sonra hızla 1 saat içinde geri çağırmak için bir zaman tabanlı Hatırlatma kurmak için izin verir, ya da bir konum tabanlı Hatırlatma ya sen değil nerede coğrafi çit ya da kurmak Anımsat eve ya da işe almak için ne zaman.
 • Rahatsız Etmeyin daha rüçhan olduğunu. (Eğer kontrol etrafında olsun onlar hala Bildirim Merkezi'nde, normal, listede görünür olacak) ekranı aydınlatan ya da herhangi bir ses ya da titreşim iPhone kilitli iken yapım gelen aramaları ve uyarıları önlemek için izin verir.
 • Bana zil sesi iphone hatırlatmak nasıl

Rahatsız Etmeyin etkin olduğunda, zaman solundaki durum çubuğunda özel bir yarım ay simgesini görürsünüz.

Sen Rahatsız Etmeyin ayarları üzerinde ayrıntılı denetime sahip. Bunu açmak ve kapatmak elle, örneğin, bir toplantıya giderken edebilirsiniz. Ayrıca düzenli uyku saatlerinde her gece, örneğin, bir otomatik zaman aralığını zamanlayabilirsiniz.

Sen Sık Kullanılanlar listenize herkes, veya belirli bir rehber Grup dahil olmak üzere bazı kişiler, gelen aramalara izin için, Rahatsız Etmeyin için özel durumlar etkinleştirebilirsiniz.

Ayrıca acil durumlarda, tekrarlanan çağrılar için bir istisna etkinleştirebilirsiniz. Birisi ikinci çağrı yoluyla gelecek, bu 3 dakika içinde ikinci kez geri dönmesini kadar acil olduğunu düşünüyor ise o demektir.

Genel olarak, bu iOS 'haberleşme ve bildirim kullanımdan müthiş eklemeler vardır. Bu, örneğin, iş yerinde ev vs olduğunuzda otomatik vb bildirim, ağ, güvenlik de dahil olmak üzere bir dizi ayar değiştirmek profilleri, ya da daha yuvarlak başucu modu konum tabanlı, bildiğim kadarıyla gerçek profiller olarak gitmez . ama bu bir başlangıç.

iOS 6 iOS 6 hakkında daha fazlası için 19 Eylül'de belki de en kısa sürede, bu sonbaharda piyasaya çıkması planlanıyor olup, check out:

İlgili Mesajlar

 • Eğer yeni bir iPhone (iPhone 6S), iPhone için bir eşsiz ve güzel zil sesi istemek zorundadır satın aldıysanız Top 5 Web (iPhone 6S iPhone 6 Plus dahil) Serbest iPhone Zil Download ....

 • Cydia App Store'dan bu en üst 3 Cydia ringtone maker tweaks ile Sınırsız Ücretsiz iPhone Ringtone reklam için Cydia Ringtone Maker Uygulamalar, artık herhangi bir ücretsiz iPhone zil sesi yapabilirsiniz ...

 • Eğer takma 10 çocuklu bir aile ne isim olurdu? + 3 Bonus Sorular? Lucille Meryem (15, ikiz) Nicole Elisa (15, ikiz) Bradley Mason (14) Daniel Carter (12) Kendall Brigid (11) ...

 • Apple Inc., yeni bir iPhone modeli veya yeni bir iOS ile çıkageldi zaman iPhone 5 Çağrı Yönetimi Özellikleri. Biz göz ardı edilmişti özellikleri ama bir şey çok belirgin değişiklikleri görmek ...

 • OS X Kendi sesleri kullanarak iPhone için zil sesi yapmak için nasıl, hiçbir ekstra yazılım Herkes özel zil sesleri ile onların iPhone'lar kişiselleştirmek için seviyor, ama Apple nasıl bariz yapmaz gerekli ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/bana-zil-sesi-iphone-hatırlatmak-nasıl.php on line 129

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/bana-zil-sesi-iphone-hatırlatmak-nasıl.php on line 129