Ben İncil 2 benim telefon indirebilirsiniz nasıl

Neden bu sayfayı görüyorum?

404 dosya bulunamadı anlamına gelir. Zaten sonra dosyayı yükledi varsa adı yanlış yazılmış olabilir ya da farklı bir klasörde bulunuyor.

Diğer Olası Nedenler

Sıcak Link Koruma açık ve etki alanı yetkili alanlar listesinde değil, çünkü sen görüntüler için 404 hata mesajı alabilirsiniz.

Eğer geçici url giderseniz (ip /

Kullanıcı adı /) ve bu hatayı alıyorum, orada belki bir .htaccess dosyasında saklanır kural seti ile ilgili bir sorun. Sen .htaccess-yedekleme için bu dosyayı yeniden adlandırma ve bu sorunu çözüp çözmediğini görmek için siteyi yenilemeyi deneyebilirsiniz.

Yanlışlıkla belge kök sildiniz veya hesabınız yeniden gerekebilir olması da mümkündür. Her iki şekilde de, hemen web barındırma irtibata geçiniz.

WordPress kullanıyor musunuz? WordPress bir bağlantıyı tıkladıktan sonra 404 hatalarında bölümüne bakınız.

Doğru yazım ve klasörü bulmak için nasıl

Eksik veya Bozuk Dosyalar

Eğer bir 404 hata size browser.This kullanmak çalışıyorsunuz URL'yi kontrol ediniz olsun zaman talep girişiminde gereken kaynak sunucuya bildirir.

örnek / örnek / Örnek / help.html

Bu örnekte dosya public_html olmalıdır / örnek / Örnek /

dikkat edin -küçük harf Bu örnekte, çok önemlidir. küçük harf duyarlılığı zorlamak platformlarda e xample ve E xample aynı yerleri değildir.

addon etki alanları için, dosya public_html / addondomain / örnek / Örnek olmalıdır ve / isimleri harf duyarlıdır.

Sitenizde bir eksik bir görüntü varsa bir kırmızı ile sayfanızda bir kutu görebilirsiniz X nerede görüntü yok. sağ tıklayın X ve Özellikler'i seçin. özellikleri size bulunamıyor yolu ve dosya adını söyleyecektir.

Eğer kırmızı sayfanızda bir kutu görmüyorsanız Bu tarayıcı göre değişir X Sayfanın sağ tıklamayı deneyin, sonra da Görünüm Sayfa Bilgisi, ve Goto Medya sekmesini seçin.

örnek / cgi-sys / images / banner.png

Bu örnekte görüntü dosyası public_html olmalıdır / cgi-sys / images /

dikkat edin -küçük harf Bu örnekte, çok önemlidir. küçük harf duyarlılığı zorlamak platformlarda PNG ve png Aynı yerleri değildir.

Ben İncil 2 benim telefon indirebilirsiniz nasıl

404 Hatalar WordPress Linkler tıklandığında sonra

WordPress ile çalışırken yeni bir tema aktif edildiğinde veya .htaccess dosyasında yeniden yazma kuralları değişmiş edildiğinde, 404 Sayfa Bulunamadı hataları sık sık meydana gelebilir.

İlgili Mesajlar

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • Nasıl Yapılır: Android fotoğraf yüklemek için kullanın Google Drive, akıllı telefon kameralar birçok millet adanmış nokta-ve-sürgünler yerine bunları kullanmak çok iyi aldık iOS. donanım hem de yazılım ...

  • Telefon Sex ister bir gece sürün benimle sizi (Up That var nedir?), Ne var ne var kız, o kadar ne var Ve burada yaparken ', o ne kadar ne var, tüm korkularını silmek ...