Ben android kullanarak benim ipad bulabilirim nasıl

Lost iPad Nasıl Bulunur

Eğer bir kayıp iPad bulmak için My iPad Bul özelliğini kullanmak zorunda asla — darn serin olsa. Eğer yanlışlıkla bir taksi ya da restoranda iPad bırakırsanız, My iPad sadece onu almak yardımcı olabilir bulun. Tüm bu alır ücretsiz iCloud hesabı.

Eh, o’Hemen hemen tüm onu ​​alır s. Sen’olsa, açın, bu yüzden Ayarlar öğesine dokunun zorunda kalacağız→Mail, Kişiler, Takvimler ve ardından iCloud hesabınıza dokunun. Ya da musluk Ayarları→iCloud. Her iki şekilde de, emin My iPad açık bul olun.

Ben android kullanarak benim ipad bulabilirim nasıl

Şimdi tablet kaybettiğini varsayalım — ya sen’Kendine yanında yeniden. Benim iPad özelliği size yardımcı olabilir bul olup olmadığını görmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Bilgisayarınızdaki herhangi bir tarayıcı iCloud hesabınıza oturum açın.

My iPhone simgesini bulun tıklayın.

Eğer don’t görmek iCloud sitenin sol üst köşesinde görünür içinde bir bulut ile simgesini tıklatın. My iPhone bul dahil olmak üzere, çeşitli iCloud servislerine bağlı olan simgeleri ile bir paneli.

Evet, özellik iPad'de Benim iPad bul olsa da, iCloud sitede iPhone'umu Bul olarak gösterir. Don’endişelenme; o’yine de çok, bu konuda, bir kayıp iPhone veya iPod touch için, iPad'inizi bulmak ve ll.

Tablet ve kapsama alanı içinde açık olduğunu varsayarsak, genel nerede uydu görünümünde, bir harita üzerinde açmak, ya da ikisinin bir melez. Testlerde, My iPad hızla iPad'ler bulundu bulun.

Gerçek şu ki, hatta bir harita üzerinde iPad'inizi görme cihazı Manhattan'ın yerde kaybolur, özellikle çok yardımcı olmayabilir olmasıdır. Cesaretlenmek.

iCloud yerinde, Ekran Mesajı tıklayın veya Ses düğmesi oynayın.

Eğer iPad aldım umut Good Samaritan bir savunma yazın.

mesajı kayıp iPad görünür’s ekranı. Don’t mesajda kişi böyle bu şekilde iPad üzerinde görüntülenen mesajı olarak, size ulaşmak için bir yol eklemeyi unutma.

Birini elde etmek için’dikkatini, ayrıca ses kapalı olsa bile, iki dakika oynayan bir alarm sesi olabilir. iPad Evinizde bir kanepenin altında çıkarsa Hey, bu alarm kullanışlı gelebilir. Stranger şeyler oldu.

Ben android kullanarak benim ipad bulabilirim nasıl

(Herhangi bir iOS cihazı bulur) My iPhone App Store'dan ücretsiz bir uygulama olarak kullanılabilir bulun.

iPad görünüşte iyi gitti, tüm bu emek sonra, uzaktan kişisel verileri silin ve fabrika ayarlarına iPad'i geri dönmek için iCloud yerinde silin tıklayın. (A biraz daha az şiddetli tedbir uzaktan dört haneli bir şifre kullanarak iPad'i kilitlemek için.)

Hiç geri iPad almak eğer, her zaman Mac veya PC ya da iCloud üzerinde bir iTunes yedekten geri yükleyebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

  • Nasıl iPad DVD aktarmak için. Babam benim doğum günü hediyesi olarak bana yeni bir iPad verdi ve ben bu hafta sonu tconvert bir iş gitmek için ne, bu yüzden zaman öldürmek için benim iPad DVD filmleri görmek istiyorum ...

  • The Sims Medieval Ticaret Rehberi Ağu 7, 2011 tarihinde BAKANLIĞI DSİ Gönderen | Ben işlem oyunda bulunan en büyük öğrenme eğrileri ile şeylerden biri, tüccar bir için bunu yapmak gerekiyor mu ...

  • If you can indirmek için: Google buradan Play uygulaması doğrudan bir indirmek için en iyi yer, bir Google hesabınız varsa ve Google telefonunuzda oynayın Eğer Google Play üzerinden en iyisidir. Ya da, eğer ...

  • Android Android Okuma ebooks için en iyi ereader sadece Tamam olması için kullanılır. Şimdi bu harika. telefonunuzda veya tabletinizde kitap okumak için tatlı uygulamalar bol olmakla birlikte, Kitaplar vardır oyna ...

  • Video: raporların bir çift sonra bir sürpriz fazla olduğunu Android Değil Yeni Instagram Video ile Hands-on bugünün Facebook olay kadar lider günlerde haber kırdı, ama evet, onlar ...