Ben ücretsiz my iphone kapalı müzik nasıl alabilirim

Nasıl iTunes kullanmadan, ve iPhone veya iPad kapalı müzik almak için

Sen hala burada nasıl, Apple'ın iTunes kullanmadan iPad veya iPhone sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz:

elma’s iOS cihazlar, belirli bir Mac veya PC üzerinde tek bir kütüphane ile senkronize etmek için tasarlanmıştır. Bu, sadece cihazınızda tek yeni şarkı isterseniz uzun senkronizasyon geçmeden, rahatsız edici, ya da eğer bir’daha önce bir bilgisayarda (ve dolayısıyla bir iTunes kütüphanesi) ile senkronize bir cihaz artık erişiminiz ettik.

Ben ücretsiz my iphone kapalı müzik nasıl alabilirim

Yeni bir kütüphane ile bir cihaz senkronize çalışın ve bu cihazı silerek olabilecek iTunes yükleyin. En iyi ihtimalle, iTunes alımları arasında aktarmak mümkün olacak, ancak herhangi bir diğer müzik iPhone veya iPad'de yükledim. iTunes senkronizasyonu yakın yere gitmeden, cihazınıza, ya da kapalı eski müzik yeni müzik nasıl - Bu öğretici geçici çözümler hakkında nedenle.

Bulutta iTunes kullanmak

seni İçeriği’cihazınızda veya Mac iTunes Müzik uygulamasında satın ettik ulaşılabilir zaman sizi’Online yeniden. Müzik çalıştır ve albümü görmek gerekir’satın ettik; birini seçin ve’ll tanıdık bulut simgesini göreceksiniz. cihazınıza albümü indirmek için bu dokunun. (Eğer sen’Size bir iTunes Match abonesi yeniden’aynı şekilde albüm ve parçaları indirmek mümkün olacak.)

Bir albüm ya da sizi takip ederse’satın değilmi A.Ş.’Müzik gösteren t iTunes Store uygulamasını açın ve daha fazlası gidin gt; satın alındı gt; Müzik. Bunu Son Alışlar bölümünde gizlenen bulabilirsiniz.

iTunes alternatifleri: uygulamalar ve hizmetler

O’Kendi oyuncularla uygulamalar var alternatif bulut odaklı hizmetlerini kullanarak cihazınıza müzik almak da mümkündür. Eğer Dropbox için bir MP3 yüklemek Örneğin, bu uygulama içinde oynayabilir ve yıldız tuşuna dokunarak yerel saklayın. Ancak, Apple'a transfer edemez’s Müzik uygulaması’kütüphanesi.

Amazon Müzik uygulaması

Apple ötesinde birçok hizmet ve uygulamalar vardır’s o Cihazınıza müziği alabilirsiniz kendi. Amazon Müzik Müzik sizin Cihazdaki parçaları yükler ve içeriği ile onları bütünleştirir sen’geç de CD'lerin ücretsiz söküğünü içerebilir, Amazon deposundan (satın alınan ettim sen’A.Ş., daha önce) satın aldı. Başka bir yerde, örneğin Spotify olarak yayın hizmetleri müziğin büyük bir kütüphaneye erişim sağlar ve aylık ücret ödemek durumunda çevrimdışı oynatma için parça kaydedebilirsiniz. StreamToMe sunucusu yüklü Alternatif olarak, StreamToMe iTunes Match olmadan iTunes kütüphanesi erişebilirsiniz anlamı ya da bir senkron ile uğraşan herhangi bir Mac müzik akışı olacaktır.

Ben ücretsiz my iphone kapalı müzik nasıl alabilirim

StreamToMe uygulaması

Eski şarkıları kaydetme

Yeni iTunes kütüphanesi taşımak istiyorum ama öncelikle eski şarkılar, kaydetmek indir ve Mac iExplorer yüklemeniz gerekir. USB ile cihazınızı bağlayın ve IExplorer kenar çubuğunda gösterilir. Açık Ortam Kitaplığı basıp Müzik ve’ll cihazınızda şu anda tüm parçaları bir listesini görebilirsiniz.

Başka yerlerde parça bir seçim aktarmak merkezi bölmede seçmek için, cihazdan aktarmak tıklatın ve bunları iTunes veya bir klasöre gönderilir isteyip istemediğinizi seçin. Alternatif olarak, iTunes cihazınızdaki tüm müzik gönderme işlemine başlamak için Otomatik Aktar'a tıklayın. Uygulamanın ile parçaları çapraz-referans ne’iTunes zaten var, ve sonra şarkılar arasında kopyalayıp ve buna göre çalma listeleri yeniden.

Daha fazla iTunes, bizim iTunes konu bölgesinde olmak üzere üzerinde Derslikler okuyabilirsiniz:

İlgili Mesajlar

  • İşletim sistemi Trucs et Astuces de ben UNLOCKED almak istiyorum iyi Eten GLOFIISH X600 yazılım güncellemeleri ve hücre için uygulamaları indirin. Daha fazla Z710i Cep Telefonu pdf kılavuzuna bakın ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • iPhone İndir için Showbox | iPhone iPhone, Haziran 18, 2015 Showbox (Film Box) Filmler İzle: Eğer o zaman doğru altındadır Showbox film izlerken bir yazı bulmak için arama yapıyorsanız ...

  • IPhone Günümüze SoundCloud'dan Müzik İndir Nasıl, çoğu insan sevdikleri sanatçıların en yeni pistlerde ellerine almak için bir müzik aboneliği hizmetine abone. Hizmetler...

  • ücretsiz müzik çevrimiçi bulmak için nasıl: Biz bulmak zor oluyor ücretsiz melodileri puanlama için 5 favori kaynaklarını açıklamalarını, ama biz burada küplere binmek yükselterek olmadan ücretsiz müzik ücretsiz almak için size göstereceğim ...