Ben iPad için youtube film indirmek nasıl

iOS için iMovie

Bir sonraki başyapıt.

aynı cihaz üzerinde sizinle vurdu.

Sadece güçlü olarak var bir film çekimi uygulaması ile iPhone ve iPad gücünden yararlanın. iMovie filmleri ve yapmak için basit ve sade bir şekilde muhteşem Hollywood tarzı römork oluşturmanızı sağlar. Ve iPhone 6s ve iPad Pro çarpıcı 4K çözünürlüğe kadar düzenleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, her yerde iMovie Tiyatrosu ile Final Cut izleyebilirsiniz. Birkaç musluklar, birkaç kaydırmalar ve size büyük galası için hazırsınız. App Store'dan ücretsiz iOS için iMovie indirin.

Ben iPad için youtube film indirmek nasıl

iPhone 6s üzerinde bir film çekim görün ve iOS için iMovie ile düzenlenebilir.

Düz videoya gidin.

Eğer bir iPhone veya iPad varsa, muhtemelen büyük video bir çok şey var. onunla bir şeyler yapmak istediğinizde, iMovie doğru kovalamak kesti sağlar. Bu, göz sevdiğiniz klipleri bulmak ve daha sonra saniyeler içinde bunları paylaşmak için eğlenceli ve hızlı.

Tüm sahneleri. Kolayca görülür.

Video tarayıcı tüm video vitrinde, bu yüzden her zaman evde en iyi koltuk var. mükemmel anı, favori olarak işaretlemek için dokunun bulmak zaman ve bu yüzden daha sonra bulmak daha kolaydır.

Hiçbir film okulu gereklidir.

İyi bir film, parmaklarınızın ucunda haktır. Sadece bir tema ve kullanmak istediğiniz klipleri seçin. Sonra dokunun ve efektler, düzenleme eklemek için tokatlamak ve film müziği oluşturmak. iPhone 6s ve bir 64-bit mimarisi ve 4K desteği ile iPad Pro, iMovie film çekimi hızlı ve daha eğlenceli zamankinden daha yapar. Ve bayanlar ve baylar, bu, bir şal olduğunu.

Bitmiş bir film. Başından beri.

4K kadar iPhone 6s ve iPad Pro 8 benzersiz temalar, 10 güzel video filtreleri ve düzenleme yetenekleri ile, film bakacağız ve açılış kredisi büyük ses. drama bir monokrom tema seçin. Ya en son macera için bir seyahat tema. Sonra eşleşen başlıklar, geçişler ve müzik eklemek yönetmen koltuğuna almak.

Ekstra özel efektler.

iMovie iPhone 6s güzel 4K çekim yapabileceğiniz video ve düzenlemek yararlanmak için tasarlanmıştır. Aslında, iPhone 6s sorunsuz resim-içinde-resim ve bölünmüş ekran gibi etkiler yaratmak için 4K video iki akarsu düzenleyebilirsiniz kadar güçlüdür. Ve 3D dokunmatik ortak iMovie görevleri hızlandırmak sağlar. Basitçe saniyede bir yeni bir film başlatmak veya bir anlık önizleme için herhangi bir proje üzerlerine basın Ana ekranda iMovie simgesine basın.

römorklar oluşturun

Yılın iyi hissediyorum römork.

Sen videoları yüzlerce var. Ve büyük bir rüya filmlerde bunu yapmak için. ve düz Hollywood'un dışında bir şey gibi görünmesi - iMovie römorklar hızlı bir şekilde tüm bu görüntülerinden eğlenceli bir şey oluşturmanızı sağlar.

şöhretin iki dakika olsun.

Hemen hemen her türün 14 film fragmanı şablonundan birini seçin: aksiyon, belgesel, romantik komedi, indie, aile, ve daha fazlası. Londra Senfoni Orkestrası da dahil olmak üzere - - orijinal bir soundtrack sağlamak efsanevi sanatçılar ise muhteşem başlıklar ve grafikler, ekran boyunca uçmak.

iMovie her yerde

yere düzenlemeye başlayın.

iOS için Mac ve iMovie için iMovie birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Yani şimdi, örneğin, sen iPhone bir proje başlatmak iPad üzerinde çalışmaya devam, ve sonra Mac üzerinde son rötuşları ekleyebilirsiniz. Ve iMovie Tiyatrosu ile, tüm bitmiş filmleri ve römorklar tek bir yerde, sinema afişleri güzel bir görüntü olarak görünür. Yani her zaman gösterinin yıldızı olacak.

masaüstünüze cebinizde.

yerde her düzenleme, yürürlüğe, başlık ve geçiş ile - kablosuz Mac iOS cihazınızdan in-ilerleme projesini göndermek için havadan ya da iCloud Drive kullanın. Sonra bıraktığınız yerden devam ve renk düzeltme, yeşil ekran efektleri ve animasyonlu haritalar gibi Mac özellikleri için iMovie yararlanın.

İlgili Mesajlar

  • iPad YouTube videolarını indirmek için nasıl iPhone: ücretsiz, kolay kullanımlı uygulamalar ile iPad veya iPhone İzle YouTube çevrimdışı iPad'inizde çevrimdışı izlemek için YouTube video indirmek isterseniz ...

  • iTunes olmadan iPad film indirmek için: nasıl iPad iPad desteklenmeyen film biçimlerini eklemek için oyun oynamak için ve izlemek için güzel bir görüntü ile büyük bir seyahat arkadaşı haline gelmiştir ...

  • iPhone İndir için Showbox | iPhone iPhone, Haziran 18, 2015 Showbox (Film Box) Filmler İzle: Eğer o zaman doğru altındadır Showbox film izlerken bir yazı bulmak için arama yapıyorsanız ...

  • Blinkbox neredeyse iki yıl önce Android tablet uygulaması başlattı ve o zamandan beri mobil ürünler arasında Chromecast desteğini ekledi. iPad ve Android versiyonları hem izin verirken film izle ...

  • ücretsiz iPad film izlemek için: nereye cihazlar ücretsiz olarak iPad'de tam uzunlukta film izlemek için Keşfetmek nasıl iOS için çevrimiçi uzun metrajlı filmler bulmak için. film izlerken Rehberimiz ...