ben yüksek sesle benim iphone zil yapabilirsiniz nasıl

Yazılım Tabanlı Çözümler

Cilt Düğme

Kullan + iPhone tarafında düğme telefon ve uygulama ayarları tarafından izin verilen sınırlara şiddetini en üst düzeye çıkarmak için.

iPhone Ayarlar

(Resim: Apple izniyle)

Ayarlar Uygulamanın seçin sesler zilleri ve uyarıları maksimize etmek. sağa tam ses kaydırma çubuğunu ayarlayın.

ben yüksek sesle benim iphone zil yapabilirsiniz nasıl

dönme Düğmeler değiştirin yan ses düğmeleri ile değişikliklerin ne olursa olsun, tam ses zilleri ve uyarıları tutacak kapatın.

(Resim: Apple izniyle)

için ana ekrana geri dönün Ayarlar Uygulamanın ve musluk Müzik .

Ses kontrolü başkalarının hacmini azaltırken, bazı hacmini yükselterek, ses yüksekliği için bireysel şarkı dosyaları ayarlar.

Ses Limiti kulaklık ve kulaklık kullanırken kulaklarınızı patlatma önlemek, ancak iç hoparlörlerden maksimum ses yüksekliği elde etmek için bu kapatmak için kullanışlı bir özelliktir.

(Resim: Apple izniyle)

Musluk EQ. hangi müzik ayarlarında bir seçenektir. Musluk gürültü EQ hazır olarak.

Kulakların düşük ses seviyesinde orta frekanslara daha duyarlıdır. Ses yüksekliği ayarları sayaçları ses çıkışı yaparak, düşük ve yüksek frekanslarda hem bir destek uygulayarak bu doğal eğilim daha eşit ve daha yüksek sesle görünüyor. Diğer bazı EQ ayarları beğeninize fazla olması, böylece favori yerleşmek kadar diğerlerini deneyebilirsiniz.

mekanik Çözümler

Bunu yansıtmak için bir şey olmadığı sürece Ses, hemen hemen tüm yönlerde bir iPhone hoparlörden yayar. yansıma ortaya çıktığında, ses dalgalarının yönünü değiştirmek, yani esasen daha fazla ses yansıması yönünde itilir. Hoparlörlerin bazı türleri, geniş ağız dışına çıkmadan doğal akustik amplifikatör oluştururken, bir boynuz dar sonuna kadar bir transdüser gelen ses dalgalarının alçak basınç yönetmenlik bir yüksek basınç kullanın.

IPhone'unuzu yükseltmek için bu etkilerin bir arada kullanabilirsiniz. Telefonunuzda bazı müzik başlatın ve bu fikirlerin bazılarını deneyin:

 • Sesi yansıtan bir duvara doğru telefonunuzun hoparlör ucunu yerleştirin. En iyi sonucu bulmak için daha yakın ve daha fazla hareket.
 • hoparlörler aşağıya bakacak şekilde, boş bir fincan, kase veya vazo içine iPhone koydu. kabın şekline bağlı olarak - - Ses yukarı ve yansıtır yükseltilir. İdeal kase iPhone ve alevlendi tarafı büyüklüğünde bir tabana sahiptir.
 • farklı malzemeler deneyin - cam, plastik, metal, seramik - hacim ve ses kalitesi üzerindeki farklı etkileri ile deneme.
 • Bazı web siteleri iPhone hoparlörlerinden ekranında delik büyütmek için bir iğne veya başka bir araç kullanmanızı öneririz. Bu yöntem, telefonunuza kalıcı hasar riski ve cihazınızda herhangi bir garantiyi geçersiz kılabilir. Ayrıca riskli toz dışarı üflemek için sıkıştırılmış hava kullanıyor. IPhone bileşenleri narin ve basınçlı hava kuvveti güçlü olabilir. Bunun yerine, yumuşak, temiz mikrofiber bez ya da hafifçe toz temizlemek için küçük bir ince saçlı fırça kullanın.

  İlgili Mesajlar

  • Neden bu sayfayı görüyorum? 404 dosya bulunamadı anlamına gelir. Zaten sonra dosyayı yükledi varsa adı yanlış yazılmış olabilir ya da farklı bir klasörde bulunuyor. Olası Diğer Şunları yapabilirsiniz Nedenler ...

  • indirebilir, yönetebilir, önizleme ve 100.000 üzerinde kapsamlı katalogdan zil sesleri ve Ringback Seslerini satın alabilirsiniz Verizon Sesleri (eski V CAST Sesleri) ile Verizon Tones ...: Kılavuzu Nasıl Kullanılır

  • Bunun alay ediyorlar bir Android telefon var iPhone ve dostlarımla tam mevcut değildir Android telefonlar hakkında bir şey var iTunes 12 Kullanma Özel iPhone Zil olun nasıl ...

  • iPhone, iPad için Serbest Metin Ton Makinesi, iPod iPhone kullanıcıları iTunes Store metin parçalarını satın izin verilir. Ancak, şimdiye kadar yerine ücretsiz iPhone metin tonları yapmak için düşündüm ...

  • onların işlevselliği için ama görmek eğiliminde güzel tasarım trendleri için sadece öne App Store Kendi Zil Bazı kategoriler yapmak için 10 Muhteşem iPhone Uygulamaları ...