benim android telefon için BBM indirebilirsiniz nasıl

Android Telefonlar üzerinde BBM (BlackBerry Messenger) Nasıl Kullanılır?

Anna Attkisson 22 Eki 2013, 11:48 am tarafından

Bu BlackBerry BBM hayday beri bir süre oldu. Geri Şubat 2011'de bazı 33,4 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olan Sohbet Programı idi. Ama iPhone ve Android yükselişi ile sayı yuvarlandı ettiğini akıllı. Şimdi eskiden RIM olarak bilinen şirketin hizmet sohbet uygulaması sürümünü yayımladı olduğunu, bu değişebilir. BlackBerry bunun için sanal bir bekleme listesi var ki onun özgür uygulama için bu talebi tahmin edilmektedir. Aslında, şirketin ilk 7 saat içinde 1 milyon Android kullanıcıları uygulamasını kullanarak olduğunu söylüyor. Intrigued? İşte Başlamak için nasıl.

benim android telefon için BBM indirebilirsiniz nasıl

BBM Nasıl Kurulur

1. Ziyaret Google Play BBM Android akıllı telefon ve arama. BlackBerry Limited tarafından oluşturulan gibi Listelenmişse eğer resmi sürümü buldum bileceksiniz. İndir dokunun.

2. E-posta adresinizi girin istenecek zaman varsa ön-kayıt. Herkes aynı anda uygulamayı indirmek zorunda ince sunucu vergisi, BlackBerry sanal çizgi yarattı. İleri'ye dokunun.

E-posta gelmesi için 3. bekleyin Bu satırın önüne ulaştınız diyor. Bizim durumumuzda, yaklaşık 12 saat sürdü. E-postayı aldıktan sonra, sadece Uygulamayı yeniden açabilirim ve adresinizi girin ve İleri'ye dokunun.

4. dokunun Sonraki Aşağıdaki Tebrikler ekranda.

5. dokunun "Bir BlackBerry ID oluşturma" Eğer hiç kullanmamış varsa, ya da eski PIN hatırlamıyorum. Bunu yaparsanız hatırlıyorum, dokunun Giriş Yap ve 8. adıma atlayın.

E-posta adresinizi, parola kurtarma soru, kökeni ve doğum ülkeyi girin 6.. İsteğe bağlı olarak, BlackBerry ilk ve son isim verebilirsiniz. Ayrıca gerekir Eğer şirketten özel mesajlar almak isteyip istemediğinizi hizmet koşullarını okudum ve bu kapalı kontrol edin. İleri'ye dokunun.

BBM Pin dikkat edin 7. İleride buna ihtiyacınız olacak, çünkü. Devam dokunun.

8. BBM size katılmak için arkadaşlarınızı davet edin. Arkadaşınız size onun telefon ile ekran tarama istiyorsa sen, e-posta, SMS, PIN üzerinden ya da barkod yapabilirsiniz. BBM devam dokunun.

benim android telefon için BBM indirebilirsiniz nasıl

9. Ekranın sağ alt köşesinde üç dikey noktaya dokunun. Bu sağ kanattan bir menüde kayacaktır. NFC: iOS uygulamasında mevcut olmayan ek bir seçenek almak için BBM Davet dokunun.

10. Tap NFC tarafından davet edin. Sonra sadece bağlanmak için davet göndermek için Android başka BBM kullanıcı ile cihazınızı sıraya.

Sizin BBM Profili Özelleştirme

1. adınızı dokunun Ana ekranın üst.

2. Kullanıcı adınızı değiştirmek için metin kutusunu seçin.

3. eklemek veya yeni bir resim değiştirmek için fotoğrafa dokunun. Bir örnek öğesini kullanın veya fotoğraf zekâ telefonunuzun kamerasını alabilir.

5. dokunun Durumu gt; Düzenleme Durum Mesajları Uygun veya Meşgul seçimi ötesinde, benzersiz bir mesaj ayarlamak için kullanılır.

BBM üzerinden sohbet nasıl

Ana ekranın orta alt 1. dokunun İletişim.

2. Belirli bir kişinin adına dokunun ve mesajınızı yazın. Sonra gönderme simgesi.

3. Bir sohbet resim eklemek için ataş simgesine dokunun. Bu aynı zamanda ne tür sesli düz gibi oluyor Sesli Not, takmak için izin verecektir.

4. Kaydı başlatmak için kırmızı daire dokunun ve sonra beyaz bir kare durdurmak için.

5. gönder simgesine dokunun.

6. dokunun fazla Davet Ekranın sol alt aynı sohbet diğer kişileri davet etmek.

7. sohbet terk etmek ve sohbet diğer insanları Ping seçeneği de dahil olmak üzere, yeni bir menüyü açmak için sağdaki üç dikey noktaya dokunun hangi tür bir Facebook Poke gibidir.

Anna Attkisson Tom'un Kılavuzu ve Laptop Mag de yönetmek editörüdür. Anna Attkisson @akattkisson izleyin. Bizi @TomsGuide takip edin. Facebook'ta .

İlgili Mesajlar

  • 4 Yolları bir kullanıcı kendi olmayan köklü Android telefon hızlandırmak hangi 5 kullanışlı yollar gördüm hızlı Dün Sizin Köklü Android Telefon Run to Make. Biz zaten bir Android köklü olduğunu belirttiğimiz gibi ...

  • Kök Kök Dosya Kaşifler gerektir Şey sen öyle ki yoktur ve taşıyıcı sevk uygulamaları kaldırmak için izin verecek senin / sistem / dizin okuma-yazma, yeniden monte edebilirsiniz. Kök dosya ...

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Samsung Galaxy S5 cep telefonunu Anlamı Android Simgeler özellik, seçenek ve ayarların iyi bir anlaşma vardır. Kesinlikle garip bir simge çubuğunda kontör sırıtmak ve ne merak gördüm ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...