benim iphone 4s için youtube video indirebilirsiniz nasıl

Özet: bunu yapmak için nasıl öğrendikten sonra iPhone video yükleme ... daha kolay olamazdı. Siz de benim gibi iseniz, ilk içgüdüsü sadece bu mümkün değil keşfetmek için YouTube uygulaması yoluyla yüklemek için çalışmaktı. Apple onlar çoğumuz bu süreç gerçekleşmesi için daha sezgisel bir şekilde olarak görmek ne görmezden süreç kukla geçirmez hale getirmek için çok uğraştım gibi görünüyor. Bu yayını okudum sonra her halükarda, ben bir YOUTUBING makinesi olacağım garanti. kısa versiyonu için arıyorsanız sonuna atla.

benim iphone 4s için youtube video indirebilirsiniz nasıl

*** IOS 7 GÜNCELLEME ***  - Yanı sıra iOS 7'ye yükseltilen ettik kim 4, 4S ve 5 olanlar gibi detaylarla bu yazı güncelleme olacak, bu süreç daha yeni iPhone 5S veya 5C sahipleri için nasıl değiştiğini öğrenmek için digibud bu yorumu göz atın yakında ve ekran görüntüleri.

bana sadece ben burada yeni bir şey keşfetti değil farkındayım söyleyerek bu yazı başlayalım. Ama benim iPhone 4S dün doğrudan bir video göndermek için nasıl anlamaya bana biraz kazma aldı göz önüne alındığında, benim ilk denemede bu ile mücadele tek olamaz düşündüm. Bunu göz önüne aldığımızda, ben Google'da zaten büyüyen listesi ile başka bir yürüyüş eklemek gerektiğini düşündüm. ki ben ne yazık ki sadece kendi başıma bulmaktan sonra keşfetti. (Ben daha iyi sopa gibi görünüyor, çünkü deneme yanılma yoluyla öğrenme eğilimi).

Neyse, ben geri öğle geldiğinde Geçen gün ben ilk defa oynuyor / bizim ofisin yavru toplantının iki yürüdü ve ben dünya ile olay paylaşmak gerektiğini biliyordu .... Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi ne yazık ki, hala (özellikle bu aydınlatma) iki hızlı hareket eden ve delişmen yavruların çekilen bir iyi almak zordur:

Ben net bir görüntü kazanılmış olsa bile, nasıl bu köpekler bir fotoğraf ile yapıyorduk eğlenceli iletmek için gidiyordu? Bu videoya çekilecek yalvarıyor. So I went önde ve hızlı bir şekilde benim telefondan YouTube'a yüklenen asla fark önce YouTube ve sosyal medya göndermek için 12 saniyelik bir klip kaydedildi. Bir bilgisayarda oturum açtığınızda orada gibi, ben bir "yükle" seçeneğini sadece benim YouTube uygulaması aracılığıyla hesabınıza giriş istiyorum ve kesinlikle orada olacak - Yine de, zor olduğunu olamazdı düşündüm. Sağ? Yanlış. En azından bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, sadece (vb, yorum, izlerken) ön uç kullanıcı etkileşimi için inşa edilmiştir iPhone YouTube uygulaması (en azından iOS 6) gibi görünüyor. Ben hala orada tanıdığım bir yol olduğu vardı ve onu anlamaya, ama güvenli benim Plan B araya koymak olarak belirlenmiştir - Ben couldn eğer benim bilgisayardan sonrası olabilir böylece daha sonra kendime e-posta karar verdi t benim telefon onu anlamaya.

Benim Verizon Wireless planı benim veri aktarım sınırları hakkında düşündükten sonra benim e-posta iptal ve göndermeden önce benim telefonda bizim WiFi ağına oturum açmak için karar verdi. Benim veri kullanım parası üzerinden gitti hiç, ama dikkatli ziyade bir beklenmedik ve gereksiz yüksek fatura ile vurmak olsun istiyorum. Bu yüzden, iptal, e-posta göndermeye başladı bizim WiFi var ve sonra tekrar başladı - Ben yer ve benim kamera rulo videoyu seçilmiş, sol alt köşesindeki tanıdık "pay" butonuna tıkladım ve mesajı gönderdi:

E-posta sorunu olmadan hızla geçti ve ben birkaç dakika içinde ofiste masaüstü bilgisayarda alınan ... ama aslında dolaylı seçeneği yüklemek YouTube götürdü VDW WiFi ağ üzerindeki almanın dolambaçlı oldu. Dediğim gibi, ben WiFi almak ve daha sonra resent benim orijinal mesajı iptal edildi. Ben bir fotoğraf paylaştığınızda görmeye alışkınım daha az "paylaşım" seçenekleri vardı mesaj ettim ikinci kez prepping zaman ama öyleydi. Bu genellikle bkz 9 seçenek vardır bu yüzden çok daha sık fotoğraf paylaşmak:

Bir videoyu paylaşmak Ama, ne zaman bu 3 açılır tek paylaşım seçenekleri şunlardır:

Orada sadece 3 seçenek vardır, ama gördüğünüz gibi, üçüncü bir YouTube olduğunu. Ben de sonra değil (o fotoğraf paylaşmak ve bu durumda payı butonu aracılığıyla "paylaşım" benim niyetim başından itibaren e-postaya iken, "YouTube" bir paylaşım seçeneği asla olduğu göz önüne alındığında atlaması kolay nasıl görebilirsiniz eminim özellikle görünümlü başka bir yol) bulma, bu yüzden bile bu "hisse" seçenekleri gözden etmemişti. Ben bile bile bir alan olarak bu kabul etmemişti B planına başvurmak olmazdı video klibi e-posta ve umuduyla benim doğrudan telefonunuzdan göndermek için nasıl sergiyi geri almak için acele sadece olduğunu bana doğrudan YouTube'a göndermek için izin verebilir. Ben kesinlikle bir tür "YouTube App" geçmek zorunda düşündüm. Ayrıca, yapmam paylaşım% 99 ı FB ve Twitter paylaşıyorum, ancak bu durumlarda ben bu uygulamalar aracılığıyla bunu doğrudan yapmak sürece, e-posta veya kısa mesaj yoluyla olduğunu.

Neyse, yakın dikkat olmasaydı, ama e-posta gönderme zaman, ben tür paylaşım seçenekleri ekran nedense farklı görünüyordu, ben sadece ne şekilde keşfetmek için rahatsız olmadığını fark etmişti. Merak akıllı bir smartphone (fazlalık?) Yapımcıları kullanım kolaylığı için vereceğini sağ nerede, ben orada öyleydi seçenekleri kontrol etmek için geri gitti ve böylece e-posta gönderdikten sonra beni. Ama bir Gmail hesabına zorunda olmadan bir YouTube hesabı istiyorum, özellikle eğer hala, ben ilk bilgisayarınızı kullanarak kurma tavsiye ederim bir hesap, gerekir olduğunu bilmek önemlidir

Yan Not: YouTube "paylaşım" simgesi iOS önceki sürümleri ile önceden yüklenmiş gelirdi uygulama için varsayılan YouTube uygulaması simge olarak aynıdır. Biliyor ya da bilmiyor olabilir gibi, iOS 6 sürümü ile Apple bunu isteseydi App Store'a gitmek için zorluyor YouTube'u da dahil olmak üzere durdu. simgesi de artık farklı, ama nedense geçmiş YouTube "paylaşım" simgesinden patlama iOS 5 nostalji biraz sunuyor.

iPhone Videoları YouTube'a Yükle nasıl

Yani zaten bir tane var yoksa şimdi kendinize bir YT hesabı almak gidin ve sonra ben bugünün ders devam edeceğiz ...

Haydi, biz bekleyeceğim ....

… İyisin? Büyük, tekrar hoşgeldiniz! Şimdi yolda bu gösteriyi alalım.

Yani, geri kamera rulo gidin ve YouTube'a yüklemek istediğiniz videoyu seçin, sağ alt payı alt sol düğmesini ve ardından YouTube simgesini tıklatın. Şimdi iPhone YouTube hesabınızın giriş bilgilerinizi girmenizi isteyecektir:

O ekranda geçemiyorum eğer biz güvenli ama unutulmaz şifreler oluşturma hakkında bir konuşma zamanı geldi, ama bu başka bir gün için bir konu ... Sonraki YouTube videosu hakkında bazı temel bilgiler ister. Bunu tamamlamak için kaydırma gerekir, ancak (varsa) bile zorunludur gerçekten sadece bir tamamlamak için alanları avuç ve birkaç var:

yayımlamak tıklayın ve bir ilerleme çubuğu video tamamen yüklenenler kadar doldurmak izle. Ve ona orada hepsi bu. Yani, neredeyse .... Orada video akışı ve web üzerinde erişilebilir önce lag biraz hala, ama dakika sadece bir meselesi. 2010 yılından itibaren onun iPhone / YouTube'a yükleme öğretici özellikle lag kapakları gibi ben, bu konuda birkaç kelime Dave Taylor üzerinde mikrofonu teslim edeceğiz. Yorumlar 2010 yılı Mart ayında başlayan, Dave Açıkçası çok daha eski iPhone (3G) ve iOS (iOS 3.x) kullanılarak, ama YouTube'a video yüklemek için tüm süreci büyük ölçüde değişmez.

Eğer kamera rulo resim ve videoları bir sürü var Bu arada, eğer, o noktaya yüklemeye çalıştığınız videoyu bulmak zor, ben sadece bu forum mesajında ​​bulundu küçük hile deneyin. Korku veren!

2010 yılı başında ya da geç 2012 yılında olup olmadığını aşağıdaki gibi Neyse, YouTube upload iPhone kesik versiyonu:

 1. (Tercihen bilgisayarınızda) bir YouTube hesabı oluşturun
 2. , IPhone'unuzun Kamera Roll video seçin sol alt köşesinde sağ alt, sonra YouTube simgesini paylaş düğmesini tıklayın
 3. YouTube giriş bilgilerinizi girin
 4. Video bilgilerinizi girin
 5. Yükleyin ve video kullanılabilir olması için birkaç dakika bekleyin!
 6. Yavru videoları dünyayı izlemek olun

Eğer bu gitti ne kadar merak eğer BTW, ben yaklaşık 4 saat neredeyse kesintisiz söyleyebilirim. Bir bir an ve dışarı geçerdi diğeri için onların sahibi dalıp, ama ne fazla 5 dakika mola var alabilirsiniz.

Neyse, bu gereksiz yere nasıl yapılır videosu YouTube'a iPhone video yüklemek için nasıl anlamaya yardımcı olmuştur ayrıntılı umuyoruz. Daha sonra bu ay ben de otomatik olarak doğrudan sosyal medya hesaplarına yeni YouTube videoları gönderebilir nasıl hakkında bir yazı yazmaya olacak. ben muhtemelen ilk etapta YouTube'a göndermek için nasıl bilmiyordu tek ben değilim fark önce bugün yazmak için yola sonrası olduğunu aslında.

İlgili Mesajlar

 • Merak - küp sosyolojik bir deney içinde ne binlerce İngiliz dehası Peter Molyneux (Syndicate, Dungeon Keeper, Masal), tarafından oluşturulan bir video oyunu gibi biraz ...

 • Syncios - Transfer Müzik Bilgisayar iPhone 4S Kamera Roll Herkes Free iPhone 5S Fotoğraf Kayıp Case iTunes yardımı ile bir iPhone 4S üzerine müzik almak için ne kadar kolay olduğunu bilir, ama ...

 • iPhone İndir için Showbox | iPhone iPhone, Haziran 18, 2015 Showbox (Film Box) Filmler İzle: Eğer o zaman doğru altındadır Showbox film izlerken bir yazı bulmak için arama yapıyorsanız ...

 • IPhone Günümüze SoundCloud'dan Müzik İndir Nasıl, çoğu insan sevdikleri sanatçıların en yeni pistlerde ellerine almak için bir müzik aboneliği hizmetine abone. Hizmetler...

 • Neden YouTube bulanık bir ilgili videolar var Benim Windows Vista Bilgisayar Tahrif? Çözünürlük değiştirme YouTube'da tüm videolar bulanık görünüyor, ancak videolar altında kontroller normal görünüyorsa, ...