benim iphone 5 tüm fotoğrafları silebilirsiniz nasıl

toplu iPhone'unuzdan görüntüleri silmek için nasıl

Kıdemli Editör, Macworld

    7 Ocak 2015 06:00

Okuyucu Melissa Mead aşırı iPhone kötü bir durum vardır. Yazar:

My iPhone depolama alanı tükeniyor ve ben üzerinde çok sayıda fotoğraf var çünkü düşünüyorum. Onları yedekledikten sonra, tek seferde hepsini kaldırmak istiyorum. Bunu yapmak için basit bir yolu var mı?

benim iphone 5 tüm fotoğrafları silebilirsiniz nasıl

Bu deneyin: Jack'e iPhone'unuzu Mac dahil senkronize kablosu ve fırlatma Image Capture kullanarak. Bu (tarayıcılar, kameralar, ve iOS cihazlar dahil) bağlı cihazlardan gelen görüntü kapma için bir oh-so-kullanışlı bir yardımcı programdır (hiç kimse kullanan) 'dir.

Image Capture Cihazlar sütununda iPhone'unuzu seçin. Aşağıda, için Import içe aktarılan görüntüler için bir hedef seçin açılır menü seçimlerinizi Resimler, Filmler, Masaüstü, ve Belgeler iPhoto, Aperture, Önizleme ve Mail yanı sıra klasörleri. Diğer seçin ve istediğiniz herhangi bir klasörü seçebilirsiniz. Fotoğraflarınız penceresinin sağ alt tarafındaki içe aktar tüm düğmesini tıklatın aktarmak için. Bu iPhone'unuzun Kamera Roll tüm görüntüleri ithal edecek.

Bunu yaptıktan sonra, basın Command-A tüm iPhone'un görüntüleri seçmek ve sonra (uluslararası daire-ile-eğik çizgi simgesi görüntüler) Sil düğmesini tıklatın. Eğer görüntüleri silmek istediğinizi onaylamak için istenir. Onayla-ho ve görüntüler silinecektir.

Görüntü Yakalama iPhone görüntüleri silmek toplu için en hızlı yol olabilir.

Eğer görüntüleri yedeklenmiş sonra Alternatif olarak, doğrudan iPhone üzerinde gruplar halinde silebilirsiniz. Bu Fotoğraflar uygulamasını başlatmak yapmak için, Moments ekranına gidin, ekranın sağ üst kısmındaki Seç öğesine ve ardından silmek istediğiniz resimlerin her toplu sonraki Select bağlantıya dokunun. sağ alt köşedeki çöp düğmesine dokunun, görüntüleri kaldırmak istediğinizi onaylamak ve bunların silinmiş olacak.

Ayrıca iPhone'un Moments ekranından gruplar halinde görüntüleri silebilirsiniz.

"Ama bir saniye bekle!" Eğer bir ünlem şekilde mırıldanarak olabilir, "Ben sadece benim telefon Fotoğraflar uygulamasını başlattı ve resim var hala vardır. Bu ne ile var !? "

Ah, bu Fotoğraf Yayını olacaktır.

"Ve bu fotoğraflar yine sağ, benim iPhone'da yer alıyor?"

İyi. Evet.

"Ve bu yüzden gerçekten biz var, benim iPhone tüm fotoğrafların kurtulmak değil mi?"

Hayır Hayır biz değil.

Sooo Eğer iPhone Fotoğraf Akış kapatmak gerekir. Bu Ayarlar gitmek yapmak için gt; iCloud ve musluk Fotoğraf. Ortaya çıkan ekran fiske My Photo Stream Kapalı geçin. Bu resimler telefonunuzdan kaybolmasına neden olacaktır.

senin Fotoğraf Çayı görüntüleri silme karşı bu tekniğin avantajı bu resimlerin kopyalarını iCloud ve Fotoğraf Akış etkin olduğunuz için cihazlarda hala olmasıdır. Eğer tekrar Foto Çayı parçası olan herhangi bir görüntü Photo Stream, geçmelisiniz Not telefonunuza indirilecektir.

kendi bir soru var mı? mac911 @ Macworld'de bir satır bırakın.

İlgili Mesajlar

  • iPhone Temas Fast Way sil, tamamı ya da Bireysel Paul Horowitz iPhone bir kişiyi silmek gerekiyor? Belki iPhone, iCloud, OS X, iPad, tüm kişileri silmek istiyorum ...

  • Ben Reid tarafından iOS 5 için Airblue kullanarak Bluetooth ile herhangi bir cihaza iPhone itibaren Dosyaları Gönder | 12 Şubat, sık sık mobil cihazlardan verilen almak şeylerden 2012 biri ...

  • Nasıl hatırlamak ya da sadece yeni bir kişi olarak kaydetmek için iPhone 5 ile ilgili bir telefon numarasına erişmek için Bazen en kolay yolu Matt tarafından iPhone 5 Ekim 25, 2012 bir İletişime Sil. Senden beri...

  • bazı yer temizlemek için bir iPhone'dan hepsini silmek istediğiniz için oldukça makul bir şey bu yüzden Resimleri iOS cihazlarındaki alan bir çok sürebilir kez iPhone At Tüm Resimler silmek ....

  • @ Bassplayer7 doğrudur ve burada arıza var. Yola çıkmadan HDR: iPhone üzerinde: adımlar sorunu yeniden. iPhone: iPhoto üzerinde bir resim çekmek: Açık (otomatik veya) İthalat fotoğrafları seçin ...