benim mobil youtube video indirmek nasıl

Bir YouTube Oynatma Listesinden tüm videoları indirmek için nasıl

YouTube'da programlama öğreticiler bir zenginlik olduğunu anladım sonra biraz, ben tüm bu yüzden benim mobil cihazlarda halindeyken onları görüntülemek böylece onları indirmek için iyi bir fikir olabileceğini düşündüm. Bu videoların çoğunluğu nazik düzgün listeler halinde organize edilmiş olduğundan, Şimdi soru çalma listelerini bütün indirmek için bir yol olup olmadığını görünüyordu. Ben kesinlikle bu soruyu sormak için tek değildi. Aslında, bizim okuyucular da Cevapları toplum üzerinde aynı şeyi merak ettiler.

benim mobil youtube video indirmek nasıl

Bugün iki Firefox kullanıcıları kendinden yapmalıdır tamamını çalma listeleri indirebilirsiniz yollardan, biri ve kitle Video indiriciler için bazı kullanışlı seçenekler sunuyor başka bir Windows programı üzerinden gidersiniz.

BYTubeD - Toplu Youtube Video Downloader (Firefox Addon)

Güncelleştirme: Bu addon artık çalışır.

Bu Firefox 4-uyumlu eklenti birden fazla videolar için indirme linkleri bulmanıza yardımcı olmak için basit ama fantastik küçük bir araçtır. Bir çalma listesi sayfasında girdikten sonra, sağ tıklayın ve BYTubeD seçeneği seçebilirsiniz.

düğmesi aynı zamanda böyle bir anahtar kelime arama sonuçlarında olduğu gibi birden fazla videoları, herhangi bir YouTube sayfalarından çağrılabilir.

Eğer BYTubeD linke tıkladıktan sonra, bir pencere bulduğu video bağlantıları listesinde görünür. Şimdi bu oldukça talimatları veya Yardım bölümünü okumadım çünkü, ilk başta beni karıştı parçasıdır. Sen istediğiniz belirli bağlantıları tıklarken Ctrl tüm videoları seçmek veya tutmak için Ctrl + A tuşlarına basarak indirmek istediğiniz videoları seçmek zorunda.

Birkaç neon yeşil bağlantıları sonra, size FLV formatında ya da (MP4 eğer bulunuyorsa) videoları isteyip, hedef klasörü seçebilirsiniz ve indirmek için bağlantılar veya enqueue videoları oluşturmak için olsun.

Eğer Download Enqueue seçti ve Başlat basarsa, varsayılan Firefox indirme yöneticisi açılan ve mevcut indirme gösterecektir.

Ben DownThemAll var, ben Linkler oluşturun seçti. bu yüzden bu yüzden geçerli sayfada DownThemAll kullanabilirsiniz seçilen videoların bağlantılarını içeren yeni bir HTML dosyası oluşturur BYTubeD. Oluşturmak Linkler yanı sıra Diğer indirme yöneticileri için çalışması gerekir.

benim mobil youtube video indirmek nasıl

Ben kusursuz çalışması için BYTubeD bulduk. Firefox kullanmak istemiyorsanız, hala şu programı ile bir çalma birden fazla video indirebilirsiniz.

DVDVideoSoft Serbest Youtube İndir [Windows]

DVDVideoSoft dönüştürme yazılımı bir çeşitlilik vardır, ama biz ilgilenen bir YouTube Download olduğunu. Eğer son sürüme yükleme yaparken, çünkü DVDVideoSoft tarafından diğer program dosyalarının eski sürümleri için, dikkatli bir şekilde kurmak için ne seçmek için emin olun, bazen crapware teklifler söz konusu olabilir.

Eğer YouTube Download programı kurduktan sonra, herhangi bir video veya oynatma listesi URL'sini yapıştırın ve MP3, FLV ve 3GP gibi video kalitesi ve video biçimini seçebilirsiniz.

AVI için, Düzenle üzerine tıklayın gerekiyor. hangi önceden ayarlanmış editörü getirecektir.

Bu indirici programı hakkında en iyi parçalarından biri tek tek videoların boyutunu ve seçtiğiniz video biçimine bağlı bir bütün olarak bir çalma listesi önizleme olabilir. Ayrıca İndirmek istediğiniz ve olanları atlamak istediğiniz bir çalma listesi tek tek videoları seçebilirsiniz.

Bu program için talimatlar aynı zamanda bir kanaldan tüm videoları indirmek için bu programı kullanabilirsiniz öneririz.

Linux kullanıcıları için, youtube-dl inanılmaz güçlü ve aynı zamanda çalma listesi indirilmesini destekler. nasıl yapılır için bu videoyu izleyin. Mac için iyi bir YouTube oynatma listesi downloader olmadığını biliyor mu?

Şimdi, senden dinleyelim. Ne YouTube oynatma listelerini indirmek için kullanıyorsunuz? yorumların içinde bizi aydınlatabilir!

İlgili Mesajlar

  • Nedir Mobile için Mobil nedir Up için Mobile Download nedir Up Up For. Aşağıda Mobile için nedir Up ile ilgili bağlantı indir listesi aşağıdadır. Linke Mobil için tıklayınız nedir Up indirmek için ...

  • senin cep için temalar İndirilmesi Bu makale cep ve bunların nasıl indirmek için temalar bulmak için nereye açıklanır. cep telefonu kullanımı ile daha keyifli ve ilginç hale getirilebilir ...

  • iPad YouTube videolarını indirmek için nasıl iPhone: ücretsiz, kolay kullanımlı uygulamalar ile iPad veya iPhone İzle YouTube çevrimdışı iPad'inizde çevrimdışı izlemek için YouTube video indirmek isterseniz ...

  • En iyi ücretsiz Mp3 Müzik İndir Siteleri Listesi - Top 7 Siteleri listesi İşte en iyi ücretsiz Mp3 müzik indirme siteleri en müthiş listesidir. Her müziksever bu listeyi kontrol etmelisiniz. Hepimiz için seviyorum ...

  • You Are Beautiful Ne yapar gerçekleştirerek One Direction Müzik, video, 3GP - Video Klipler 3GP - Video Klipler, veri kızılötesi bağlantı noktasını kullanarak cep telefonu bilgisayardan bulaşabilir ...