benim telefon maliyet windows phone buluyor Ne kadar 7

    Telefonunuzu bulun. Telefonunuzu kaybederseniz, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda My Phone gidin ve bir harita üzerinde bulmak için My Phone bul tıklayabilirsiniz. Ayrıca, kilit halka veya telefonunuzu silebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bir kayıp telefon bulun bkz. uygulamalarınızı görmek. My Phone Hesap sayfasında, app satın alma geçmişini görüntülemek ve uygulamaları yeniden yükleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, silme veya uygulamaları yeniden bakın. Marketplace fatura bilgilerinizi düzenleyin. Bu Zune yazılımı, telefonunuzda Marketplace müzik, uygulamalar veya oyun satın ya da web'de kullanılan kredi kartı bilgileridir. Görünüm resimler ve onedrive paylaştığınız videoları. Eğer onedrive (eski SkyDrive) ile fotoğraf ve video yüklemek, otomatik olarak My Phone bunlardan bir seçim göreceksiniz. Xbox LIVE şeyler görmek. online arkadaşlarınızın görmek ve daha fazla, avatar özelleştirmek, başarılarınızı görüntüleyin. benim telefon maliyet windows phone buluyor Ne kadar 7

Bilgisayarınızda, bir web tarayıcısı açın, WindowsPhone gidin. ve telefonunuzda kullandığınız aynı Windows Live ID kullanarak oturum açın. (Telefonunuzda Windows Live kimliklerini kullanma hakkında daha fazla bilgi için, Windows Live ID bakın.)

Telefonumu tıklayın. ve sen onedrive (eski SkyDrive) yüklediğiniz telefonunuz ve resimlerin veya videoların bir resim ile telefonunuzun informationcomplete göreceksiniz. Ayrıca, yerini halka, kilit, veya web'den telefonunuzu silmek için My Phone bul kullanmak mümkün olacak.

Bulmak halka, kilit, ya da silmek için telefonunuza komutlar göndermek için Telefonumun kullanan metin mesajlaşma (SMS) bulabilirsiniz. My Phone sadece telefonunuza ayda 15 metin mesajları gönderebilirsiniz bulun. Bu sınırı önlemek için, push bildirimleri yerine SMS kullanmak için telefonunuzu ayarlayabilirsiniz. Itin bildirimleri SMS daha hızlı olabilir ve onlar mobil servis sağlayıcınız metin mesajları için ücret olabilir ücretleri mesajlaşma tabi değiliz.

push bildirimleri açmak için:

Start. fiske Uygulama listesi sola ve ardından Ayarlar öğesine dokunun.

Telefonumu Bul dokunun. ve sonra daha hızlı bu özellikleri (daha fazla pil kullanabilir) bağlan dokunun. My Phone ayarlarını bulun hakkında daha fazla bilgi için, bir kayıp telefon bulun bkz.

benim telefon maliyet windows phone buluyor Ne kadar 7

Telefonumu bul hizmeti çalışması için, telefonunuz bir pil şarjı, hücresel veri bağlantısı gerekiyor ve açık olması gerekir. My Phone bul kullanarak sorun yaşarsanız WindowsPhone My Phone bul kullanırken, / benim Microsoft Destek Hata mesajlarına bakın.

Evet. Telefonunuzu kaldırırsanız,, yüzük, kilit bulmak, ya da silmek mümkün olmayacaktır ve Marketplace o telefon için uygulama satın almak mümkün olmayacaktır. Ayrıca web uygulamaları yeniden yüklemek için My Phone kullanmak mümkün olmayacaktır.

Daha sonra fikrinizi değiştirirseniz ve My Phone geri telefonunuzu eklemek istediğinize karar verirseniz, öncelikle içerik ve tüm ayarları silecektir fabrika ayarlarına, telefonunuzu sıfırlamak gerekir.

Bir telefon kaldırmak için:

Bilgisayarınızda, bir web tarayıcısı açın ve WindowsPhone gidin. Telefonunuzda kullandığınız Windows Live ID kullanarak oturum açın ve sonra My Phone tıklayın.

Hesap tıklayın. ve sonra da Kaldır'ı tıklatın.

Bir telefon geri eklemek için:

My Phone Telefonunuzu kaldırmak ve daha sonra fikrinizi değiştirirseniz, WindowsPhone üzerine geri eklemeden önce fabrika ayarlarına Telefonunuzu sıfırlamak gerekir.

Start. fiske Uygulama listesi sola ve ardından Ayarlar öğesine dokunun gt; Hakkında .

İlgili Mesajlar

  • Kayıp ve Bulunan: İşte O an tüm çok yaygın senaryo eksik gittiğinde iPhone bulmak için nasıl. Sen ve erkek (ya da gals) bir Cumartesi gecesi birkaç içki için dışarı çıkmak. Bir içki döner ...

  • Bunlar benim telefon bulmak hizmetleri zihniniz onu bulmak veya verileri silmek için hizmetleri etkinleştirmek için telefonunuzu kaybettiyseniz sonrasına kadar beklemeyin kolaylaştıracaktır. Önceden planlamak! Bir kaç ay önce, ben gözlerimi düştü ...

  • Nasıl Yapılır: Android veya iPhone BlackBerry 10 Switch içeriğinizi Hareketli - müzik için rehber her şeyi - BlackBerry 10 için Android veya iPhone birkaç adım gerektirir ....

  • Apple iPhone 5s, SA 5c fiyatları Apple 'ın son akıllı telefonlar, iPhone 5s ve iPhone 5c karşılaştırıldı. 15 Kasım 2013 tarihinde Güney Afrika'da başlatılan mobil operatörler bir dizi yayımladı ...

  • [Android] Cerberus anti-hırsızlık Ücretsiz ömür boyu lisans! Android cihazınızı kaybetme Scared [Sınırlı süre teklifi]? Bu hırsızlık uygulamaları için ne olduğunu. vardır böyle bir hırsızlık uygulaması ...