benim telefona Badoo'yu indirebilirsiniz nasıl

Yeni insanlarla tanışmak için App Arkadaş Badoo'yu Nasıl Kullanılır & İlişki kurmak

Badoo iOS ve Android kullanıcıları için kullanılabilir popüler ücretsiz tanışma app. Bu sohbet ve heyecan verici yeni insanlarla tanışmak için harika bir yoldur. İşte bir tarih bulmak ya da kanca kadar Badoo'yu nasıl kullanılacağı hakkında bir kılavuz.

1. Download Badoo Arkadaş App

Play Store'daki ve App Store üzerinde kafa ve Badoo partner uygulamasını indirin. Uygulamanın indirildikten sonra, uygulamayı açmak ve bir hesap oluşturun. E-posta adresi, ad, doğum günü, cinsiyet girmek için istenir ve onun sohbet için, yeni arkadaşlar veya Bayan yapmak ister uygulamasını kullanmakta olduğunuz.

2. Profilinizi Oluşturun

Bir Badoo profili oluşturma diğer Badoo kullanıcılarına karşılanmasına yardımcı olacak. Bir profil oluşturarak, fotoğraf, video yüklemek için biyo düzenlemek ve aradığınızı ifade edebilir. Sol üst köşedeki üç nokta simgesine dokunarak ve ardından adına dokunarak profilinizi erişebilirsiniz. tıklayarak 'Profil' Eğer cep telefonu numaranızı ve Facebook hesabı doğrulamak için, ve bir mobil cihaz kullanıyorsanız bana, ilişki durumu, görünüm, vb hakkında, sizin çıkarlarınızı içerecek şekilde profilin geri kalanını güncelleyebilirsiniz bu profil doldurmak için biraz zaman alabilir. Eğer Badoo profilinizi güncelleyerek zamandan tasarruf edebilir, böylece Badoo bir masaüstü sürümünü sunuyor.

3. Fotoğraf Yükle & Fotoğraf Albümleri oluşturun

Kolayca fotoğrafları ve videoları yükleyerek kişiliğinizi göstermek olabilir. Fotoğraflar Facebook hesabınızda, Instagram, mevcut fotoğraflardan fotoğraf eklemek için yeteneği var. 'Senin Fotoğraf ekle' dokunarak güncellenebilir veya yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz. Sen albümü 'You Fotoğraflarınız' 500 adete kadar fotoğraf saklayabilir. Ayrıca bir albüm oluşturmak için seçeneğiniz vardır.

Badoo kolay sizin albümlerinde yorumları kontrol kolaylaştırır. Bunu yapmak için, sadece ayarları, fotoğraf ve videoları profile gidin ve size fotoğraf ve videolar hakkında yorum yapmak isteyenler seçin. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra "Kaydet" vurmak emin olun.

İnsanlar için 4. Arama Yakın

'İnsanlar Yakın' bölümüne giderek civardaki bölge ve şehirlerde Badoo kullanıcıları görebilirsiniz. Sağ üst köşedeki filtre dokunarak, onların cinsiyet, yaş, yere göre insanlar bulabilirsiniz. Badoo ayrıca ilişki durumu, cinsellik, beden tipi ve yıldız işareti olarak belirli kriterlere arama yapabilirsiniz gelişmiş bir arama özelliği sunuyor.

benim telefona Badoo'yu indirebilirsiniz nasıl

5. Başlat Sohbet

biriyle sohbet etmek için, mobil numara veya Facebook hesabı doğrulandı emin olmak gerekir.

Hoşunuza biriyle sohbet etmek, sadece kendi profiline gidin ve dokunun 'Sohbet. Çünkü sen mesajlarınızı kontrol etmek istiyorsanız, sol üst köşede üç nokta üzerinde dokunarak ve giderek yapabilirsiniz' Mesajlar. 'Orada taciz edebilir herkes engellemek için bir blok özelliği de olduğunu.

6. You Beğendim Kim görün

sadece sol üst köşesinde üç nokta dokunun ve ziyaret, profil sevdim kim olduğunu görmek için bağlantıları altındaki 'You Beğendim'.

7. Oranı Resimleri

Eğer ilgileniyorsanız birini bulmak, kolayca Oranı 'kendi fotoğrafın sağ alt köşesinde bu fotoğrafı dokunarak onların fotoğraf oylayabilir.

8. Buluşmaları

'Buluşmaları' eğlenceli ve heyecan verici yeni insanlarla tanışmak yardımcı olacaktır. Encounters sizin ilgi alanlarınıza uygun cazip kullanıcıların fotoğraflarını gösterecektir. Sadece arama kriterleri düzenleyin Buluşmaları tam olarak yararlanmak fotoğrafları aracılığıyla tokatlamak ve istediğiniz kim olduğunu görmek.

9. Satın Badoo Super Powers

Badoo katılmak ücretsizdir olsa da, Badoo Süper Güçler satın alarak hızlı bir şekilde fark ve insanları alabilirsiniz. Badoo Super Powers kolay, seninle tanışmak size en çok seven, bkz popüler Badoo kullanıcıları ile sohbet, mesajlarınızı teşvik ve favori olarak ekledi kim görmek istiyor kim olduğunu görmek için yapmak. Bir, üç, altı ve on iki aylık Süper Powers satın alabilirsiniz. Badoo size paketleri satın almadan önce Süper Güçleri denemek için seçeneği sunar, ama sadece SMS ile kısa bir süre için onları alabilirsiniz. Süper güçler, kredi kartı, PayPal veya SMS yoluyla satın alınabilir.

benim telefona Badoo'yu indirebilirsiniz nasıl

Premium 10. Al Avantajı Yükselişi Up ve Spotlight Özellikler

Badoo ücretsiz olsa da, flört hizmetleri Rise Up ve fark kolaylaştırır Spotlight ve daha fazla dikkat çekmek gibi bir kaç premium özellikler sunuyor. Spotlight ile, fotoğraf sayfanın üst yerleştirilebilir ve insanların yakın fotoğrafınızı görebilir. Rise Up ile, profil bölgenizdeki insanların havuzunda arama sonuçlarının üst kısmında görüntülenir.

İlgili Mesajlar

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • Nasıl Yapılır: Android fotoğraf yüklemek için kullanın Google Drive, akıllı telefon kameralar birçok millet adanmış nokta-ve-sürgünler yerine bunları kullanmak çok iyi aldık iOS. donanım hem de yazılım ...

  • Telefon Sex ister bir gece sürün benimle sizi (Up That var nedir?), Ne var ne var kız, o kadar ne var Ve burada yaparken ', o ne kadar ne var, tüm korkularını silmek ...