benim telefona google fotoğrafları indirebilirsiniz nasıl

Android, iOS fotoğraf yüklemek için kullanın Google Drive: Nasıl Yapılır

Akıllı telefon kameralar birçok millet adanmış nokta-ve-sürgünler yerine bunları kullanmak çok iyi aldık. telefonlarda hem donanım hem de yazılım şimdi daha berbat fotoğrafçılar iyi fotoğraf çekmek izin gelişmiş özellikleri sunuyoruz.

fotoğraf çekme o depolama ve diğer amaçlar için bir bilgisayara bu başyapıtlarından almak için ihtiyacını doğurmaktadır olarak, fotoğrafçılar tomurcuklanan için sadece yarısıdır. Çektiğiniz daha fazla fotoğraf, onları almanın büyük bir görev daha büyük bir ekrana aktarılır.

benim telefona google fotoğrafları indirebilirsiniz nasıl

Özellikle ZDNet için ürün yorumlara, çok sayıda fotoğraf çekmek. Ben düzenli olarak telefonla kapalı ve bilgisayara fotoğrafları almak için yöntemler birkaç kullandık. Kendime onları e-posta ve diğer zamanlarda bilgisayara telefondan hafıza kartını takas eski sadık bir yöntem kullandık. Ne yöntem özellikle fotoğraf bir sürü için, etkili oldu.

Son zamanlarda bana benim telefon kapalı ve bilgisayarım Google Drive olabilir üzerine çok sayıda fotoğraf almak için belki iyi bir yol oluştu. daha ben içine baktım, daha ben bu olursa olsun kullanılarak ne telefon ya da bilgisayar çalışmıyor gerçekleştirdi.

Bulutta Google Drive depolama telefondan fotoğraf alma ve bunları bilgisayarınıza erişme: Fotoğraf transferleri iki basamaklı bir işlemdir. Her iki telefonlarında çalışıyor bu yüzden bazen Galaxy Note 2 ile iPhone 4S ve diğer zamanlarda fotoğraf çekmek Google Drive benim için iyi çalışıyor kullanarak hem iOS ve Android için Google Drive uygulamaları vardır.

Ben her zaman, ya da fotoğraflarla bile tek bir platform çalışmak için aynı bilgisayarı kullanmayın. Ben iPad, Chromebook, MacBook veya Windows 8 PC üzerinde fotoğrafları ile çalışmak gerekir. Tüm bu platformlar / cihazlar kullanarak benim bulut depolama erişebilirsiniz olarak Google Drive, benim için çok iyi çalışıyor nedeni budur.

fotoğraf yükleme

Google Drive'a fotoğraf yükleme ilk adımı fotoğrafları iPhone veya Not 2. ücretsiz Google Drive uygulaması Android telefon ya da başlamak için iPhone yüklü olması gerekmektedir olup olmadığına bağlı olarak biraz farklıdır.

benim telefona google fotoğrafları indirebilirsiniz nasıl

Not 2 o Galeri uygulamasını açma ve yükleme için tüm fotoğrafları etiketleme basit bir mesele. Bu işlem tamamlandıktan sonra, Paylaş simgesine isabet yukarıda gösterilen hisse menüsünü getirir. Google Drive, böylece arka planda yükleme işlemi (yukarıda sağda) doğrulayan sonra başlar dokunarak ve bir seçenektir. Ana ekranda bildirim gölgesini aşağı kayar yükleme durumunu kontrol sağlar. Ben bu yöntemi kullanarak 50 fotoğraf gibi birçok olarak transfer ettik ve hızlı.

iPhone yöntemi Not 2 benzer ancak iOS Google Drive'a paylaşımına izin vermez. Bunun yerine, Google Drive uygulamasını çalıştırıp, daha sonra sağ üst köşedeki "+" simgesini çarptı. Ekle ekranı yani "Upload Photo veya Video" seçeneğini görüntülenir. Bu iPhone'da fotoğraf depolama götürür, böylece aktarmak istediğiniz olanları seçmek ve Yükle çarptı. Fotoğraf hızla yüklemek olacaktır.

Eğer fotoğraf çok transfer yapıyorsanız, wi-fi kullanarak bunu yapmak isteyebilirsiniz. Muhtemelen 4G kullanarak daha hızlı olacak ve veri kotası üzerinde bir hit yapmak olmaz.

Fotoğraflarınız bulut üzerindeki Google Drive üzerinde şimdi ve sizi bekliyor.

bilgisayarda erişme

Google Drive, herhangi bir platformda ile çalışabilir, bu yüzden benim için iyi bir seçimdir. Orada Mac için bir uygulama, bu yüzden Finder doğrudan Google Drive dosyalarınıza erişebilirsiniz. Google Drive, Chrome OS içine yerleştirilmiş, bu yüzden Chromebook dosya yöneticisinden erişebilirsiniz. Fotoğraf yüklemek için iPhone'da kullanılan aynı iOS uygulaması iPad Google Drive'ı erişmek için kullanılır.

Mac Finder Google Drive klasörü

Orada Windows 8 için hiçbir uygulama ancak Google Drive web tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Diğer işletim sistemleri üzerinde yerli uygulamalarda olarak kullanmak için sadece kadar kolay.

Ne olursa olsun onlara erişmek için kullanılan hangi sistem, fotoğrafları seçilmiş ve kopyalanmış veya yerel depolama için Google Drive taşınmış ya yapılabilir. Google Drive'da kalıcı tutmak istemiyorum Ben genellikle taşımak, ancak bulut içinde bırakmak isteyenler yerel hedefe kopyalayabilirsiniz.

Mac ve Chromebook'taki bunu onlarla yapacaksın ne bağlı olarak, yerel depolama fotoğraf kopyalamak için teknik olarak gerekli değildir. yerel bilgisayarda bulunan sanki Google Drive doğrudan ulaşılabilir bir fotoğraf editörü bir blog editörü veya düzenleme yüklemek için.

Kullanarak Google Drive fomerly hızlı ve kolay birine bir ağrı bir görev haline gelmiştir. Kesinlikle bir bilgisayara fotoğrafları almak için tek yol değil, ama benim ihtiyaçları için çok iyi çalışıyor.

İlgili Mesajlar

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • nerede bir Windows Live ID ile telefonunuza oturum açtığınızda Windows Live ile benim telefon aydınlatın, kullandığınız olursa olsun, kullanışlı bilgilerinizi tutmak için yollar bir bütün ana kilidini ediyoruz ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • Telefon Sex ister bir gece sürün benimle sizi (Up That var nedir?), Ne var ne var kız, o kadar ne var Ve burada yaparken ', o ne kadar ne var, tüm korkularını silmek ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/benim-telefona-google-fotoğrafları.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/benim-telefona-google-fotoğrafları.php on line 123