benim telefonda hesap indirebilirsiniz nasıl

Uygulama İşletim Talimatları İndirin

TI Hesap Grafik üzerine Hesaplama Yazılım Uygulamaları (Apps) ve İşletim Sistemleri (OS) indirmek için adım adım yönergeler.

1. Uygulamalar indirmek için size hesap için en son işletim sistemi (OS) sürümü gerekir.

2. Ardından, TI Connect ™ Yazılımı gerekir.

benim telefonda hesap indirebilirsiniz nasıl

Bu ücretsiz yazılım değil sadece TI hesap için Apps aktarmak mümkün kılar, ama aynı zamanda işletim sistemi yükseltmeleri indirmek ve daha fazla, sunumlarda kullanmak için programları yönetmek için ekran görüntüleri yakalayabilir olacak. Henüz yok mu?

3. bilgisayarınıza hesap bağlayın

TI Bağlan yükledikten sonra, hesap makinesi bilgisayardan fiziksel bağlantı kurmak için TI Bağlantı Kablosu gerekir. TI Bağlantı Kablosu TI-84 Plus TI-84 Plus Silver Edition ve TI-89 Titanium veya TI-73 Explorer ™ Windows® / Mac® için bir gümüş USB Kablosu Mini-B USB Kablosu Standart A olduğunu TI-83, TI-83 Plus, TI-83 Plus Silver Edition TI-84 Plus, TI-84 Plus Silver Edition TI-86, TI-89, TI-89 Titanium, TI-92, TI-92 Plus, ve Voyage ™ 200.

4. Şimdi Apps almak için yerine her şeyi var mı? Uygulamalarını için bu yönergeleri izleyin.

A.  İndirmek istediğiniz App sayfaya gidin. Tüm Flash tabanlı TI Grafik Hesap Makineleri bu son App liste göz atın.

B. Seç İndir veya hesap modeline yanındaki Al / Satın Alma düğmesine basın.

Download seçeneği varsa, ücretsiz veya önceden yüklenmiş App almak için indirme merkezine alınacaktır. Sadece bağlantıyı takip ve masaüstünüzde Uygulama dosyayı kaydedin. Gerekirse, TI Connect ™ indirmek ve / veya hesap makinesinin OS yükseltin.

Download seçeneği var ve sayfa App hesap makinesi üzerinde "Önceden yüklenmiş" olduğunu gösterir, sadece özgür bu App almak için hesap kayıt olmanız gerekmektedir!

Eğer Hesaplama kayıt sonra, Hesap Makinesi, tüm Önceden yüklenmiş Ücretsiz Uygulamalar Al Yükleme Merkezi'ndeki My Collection seçebilirsiniz. Sen Görünüm Oturum istenir "Benim Collection."

Satın / Satın Alma

Uygulama bir satın alma gerektiriyorsa, sadece App satın almak için TI Online Store için satın alma bağlantısını izleyin. işlem tamamlandıktan sonra, "Benim Pick Up Pencere" "My Collection" sekmesinden App almak için seçin.

benim telefonda hesap indirebilirsiniz nasıl

C.  hesap makinesi üzerinde Apps Yükleme

TI Bağlantı kablosu kullanarak bilgisayara hesap bağlayın. kaydettiğiniz Uygulama dosya (lar) konumunu göz atın.

Windows® Kullanıcıları için TI Connect:

Sürükle ve TI Bağlan simgesinin üzerine App dosya (lar) damla

Macintosh kullanıcıları için TI Connect:

Macintosh için TI Bağlan başlatın

menü çubuğunda, "Bağlantı" seçeneğini seçin ve ardından hesap modunu seçin.

TI Bağlantı kablosu bağlı olduğu portu seçin ve "Bağlan" tıklayın (bir cihaz penceresi açılacaktır.)

Sürükle ve açık cihaz penceresine Uygulama dosya (lar) damla

TI Mac OS X kullanıcıları için bağlayın:

TI Cihaz Explorer ™ başlatın [bir cihaz pencere listesi açılacaktır bağlı hesap (lar)]

Sürükle ve App dosya (lar) istiyorum bunun üzerine hesap adını App dosya (lar) damla yüklü

Sen aktarılıyor dosya (lar) göreceksiniz

D. hesap makinesi üzerinde Uygulamalar düğmesine basın - ve bir koşuşturma vermek!

Kaç Uygulamalar indirebilirim?

Yani, siz ve seçtiğiniz hangi App başlıkları hangi hesap bağlıdır.

TI-73 Explorer ™, TI-83 Plus, TI-84 Plus veya TI-84 Plus Silver Edition hesap makinesi Apps yükleyebilirsiniz içine hafıza parçaları olan "Uygulama boşluk" vardır. Bazı Uygulamalar tek bir yer kaplar ve diğer uygulamalar dört kadar sürebilir. hesap makinesi kaç Uygulama alanlar bakınız:

TI-73 Explorer - 12 Uygulama alanları

benim telefonda hesap indirebilirsiniz nasıl

TI-89, TI-89 Titanium, TI-92 Plus ve Voyage ™ 200 Uygulama boşluk kullanmayın, ancak Flash bellekte saklamak Apps yapmıyoruz. TI-89 ve TI-92 Plus, her Flash Bellek ve TI-89 Titanium ve Voyage 200 702K her Flaş Bellek 2.7MB var var.

İlgili Mesajlar

  • Şu anda WhatsApp HTC, WhatsApp iPhone, Android telefonlar ve diğer tüm akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kullanılabilir olduğu maliyet mesajlaşma uygulamasının en popüler anlık serbest biridir ...

  • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...

  • Nasıl Yapılır: Android fotoğraf yüklemek için kullanın Google Drive, akıllı telefon kameralar birçok millet adanmış nokta-ve-sürgünler yerine bunları kullanmak çok iyi aldık iOS. donanım hem de yazılım ...

  • Telefon Sex ister bir gece sürün benimle sizi (Up That var nedir?), Ne var ne var kız, o kadar ne var Ve burada yaparken ', o ne kadar ne var, tüm korkularını silmek ...