Bir iPhone 3GS pil ne kadar

Haftalık Mod: iPhone 3G, iPhone 3GS bir pili değiştirmek için nasıl

iPhone 3G ya da iPhone 3GS artık bir ücret tutan ve her zaman pilin değiştirilmesi, iktidar dışında çalışıyorsa orta düzeyde DIY onarım. Eğer doğru araçları ve parçaları var ise, kendi yepyeni bir biri için eski pili takas çok zor olmamalı. Biraz sabır biraz ve zaman yaklaşık 30 dakika sürer.

Yasal Uyarı: Herhangi bir onarım olduğu gibi, imore pazar cihazınıza yapabilir herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Aynı zamanda cihazınızı açılması herhangi bir onarım gerçekleştirmek ya da modifikasyon ve Apple garantisi geçersiz olur ki dikkate değer. Cihazınızı açma rahat hissediyorum yoksa, yok. herhangi bir cihazda bir onarım yaparken son derece dikkatli ve dikkatli olun.

Eğer bir DIY iPhone 3G / 3GS pil takas için neler gerekir

Biz eTech Parçaları gibi saygın bir tedarikçiden sadece kaliteli ve orijinal parçalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Onlar kaliteli parçalar, araçlar ve tüm onarım ihtiyaçları için çok daha fazlası var.

 • Yedek batarya - Satın iPhone 3GS pil. iPhone 3G batarya satın
 • SIM temizleme aracı veya ataş
 • Vantuz - Şimdi satın al
 • Standart # 000 yıldız tornavida - Şimdi satın al
 • Spudger aracı - Şimdi satın al
 • Jilet - Hemen Al
 • (Kablolarını meraklı ve yapıştırıcı altında almak için gerekli değildir ama Başar) iSesamo Açılış aracı - Hemen Al

iPhone kapatın

herhangi bir onarım yapmadan önce, her zaman herhangi bir vida veya parça çıkarmadan önce cihazınızı kapatmayın.

dock bağlantısı vidaları çıkarın

senin # 00 Phillips tornavida kullanarak, dock bağlantısı her iki tarafında bulunan 2 vidayı çıkarın.

digitizer kaldır & LCD montaj

Eğer işlem sırasında herhangi bir kablo gözyaşı kalmaz Bu bölüm biraz zor bu yüzden son derece dikkatli bunu lütfen olabilir. Ben çok ekran nedense ev düğmesinin üzerindeki çatlak sürece vantuz yöntemini kullanarak tavsiye ve vantuz ile uygun bir mühür elde edemezsiniz.

Vantuz yöntemi (önerilir):

sayısallaştırıcı düzeneğini çıkarmak için en kolay yolu bir vantuz kullanmaktır.

 1. doğrudan giriş düğmesinin üzerindeki ekranda vantuzu yerleştirin.
 2. nazikçe vantuz üzerinde yukarı çekerken diğer elinizi kullanarak çerçeveyi basılı tutun.
 3. amaç gevşek sayısallaştırıcı alt elde etmektir. doğrudan yukarı çekmeyin. iPhone sağ üst ekli 3 kablolar bulunmaktadır. Bu gözyaşı istemiyoruz. montaj alt çıkana kadar sadece yukarı doğru çekin.
 4. Eğer aşağıdan yukarıya var sonra vantuz kaldırabilirsiniz.

Spudger / jilet yöntemi (sadece ikincil bir yöntem olarak bu yöntemi kullanın):

Ekran ev düğmesinin üzerindeki kırık olup olmadığını SADECE bu yöntemi kullanın. Bu durumda, bunu kaldırmak için bir jilet veya spudger kullanmanız gerekir. bunu yaparken Ve bu kırık ekran yerine!

 1. sol alt köşesinde başlayarak, plastik bir spudger yerleştirin ve yavaşça yukarı kaldırın. İlk tarafı açılır başlıyor sonra, sağ alt tarafta aynı şeyi.
 2. aksamının alt kısmını pop up için cihazın alt boyunca gözetlemek aracını çalıştırın. Ev düğmesi alanı çevresinde özel özen gösterin.

mantık kuruluna sayısallaştırıcı düzeneğini takmak kabloları çıkarın:

Bir kez sizin sayısallaştırıcı montaj alt biz mantık kartına taktıktan kabloları kaldırabilirsiniz attı.

 1. Yavaşça iPhone sağ üst 3 kablo net bir görüş var yeterince sayısallaştırıcıyı yukarı kaldırın.
 2. Plastik spudger veya kaldıraç aracı ile, digitizer ve LCD takmak ilk iki kablolarını gözetlemek gerekir. Onlar Sadece hafifçe mantık kurulu onları pop 1 ve 2 numaralı turuncu çıkartmaları ile etiketlenmiş olmalıdır.
 3. Bu kabloların altında diğer bir Bu bir aşağı kırpılmış olarak biraz daha zordur kablo 3. olarak etiketlenmiş görürsünüz. Yavaşça raptiye içine tutarak toka açılır gerekir. O küçücük beyaz bir klip. Sadece yukarı doğru açılır ve 3 numaralı kablo sonra dışarı doğru kaydırın gerekir.
 4. digitizer kaldır & LCD montaj ve bir kenara koyun.
Bir iPhone 3GS pil ne kadar

SIM kartını çıkarın

SIM aracını ya da bir ataş ya kullanarak çalışır, cihazınızdan SIM kartınızı ve tepsiyi çıkarın.

mantık kurulu klipsini kabloları

Eski pili çıkarın

aşağı ama yapışkan pili tutan bir şey yok. Yavaşça cihazın arkasındaki pili gevşetmek için kaldıraç aracını kullanın. kenarları boyunca onu çalıştırın ve hafifçe bükün veya pile zarar vermemeye özen kaldırın. bunu kaldırmak için kuvvet kullanma biraz gerekebilir böylece onlar yapıştırıcı yeraldığını ile teminat altına alınmıştır. Sadece iki kasa eğmemeye özen gösterin.

Yeni pili takın

Çoğu yedek piller onlara zaten yapıştırıcı ile gelecek. Basitçe yapıştırıcıdan desteğini kaldırmak ve tuzak bunun altında herhangi bir gevşek kablolar için cihaz alarak bakım Pili yerleştirin. yerinde yapışkan kalır emin olmak için sıkıca bastırın.

mantık kartını değiştirin

SIM kartı ve tepsiyi takın

Konumlandırmak ve kamera aşağı ek

mantık kurulu vidayı yerine takın

mantık kartını sabitleyen senin daha önce çıkartılan sekiz vidayı yerine takın. Sadece bir yerde tutan vidayı takmadan önce kamera üzerinde metal kliple değiştirilecek emin olun.

mantık kartına kabloları yeniden bağlayın

 • mantık kurulu üst sola doğru, 5 ve 6 etiketli iki kabloları yeniden bağlayın.
 • mantık kurulu dibine doğru, 3G sahipleri sadece (dock bağlantısı her tarafta bir adet) iki kablo göreceksiniz sol etiketli 4. 3GS kullanıcılarına bir kablo bkz sayı 4 kabloyu yeniden bağlayın olacak 4 ve 7. 3G kullanıcıları etiketli olacak 3GS sahipleri sayısı 4 ve 7 kabloları hem yeniden bağlamanız gerekir ise.

  digitizer monte edin

  1. 3 numaralı kablo klipsleri aşağı ile başlar. o oturmuş Başlarken biraz zor olabilir. gerekirse deliğe yol gösterecek bir plastik spudger kullanın. Sonra bir yerde tutan klibi geri aşağı doğru itin.
  2. Sonraki mantık tahta üzerine numara 1 ve 2 kabloları aşağı doğru itin.
  3. yerine geri sayısallaştırıcı düzeneğini yapıştırmak için üst kısmında başlar ve dizilmiş olduğundan emin olun. yukarıdan aşağı itilir ve gömme sonra, ev düğmesini her iki tarafındaki yerine altını oturtun.
  4. İki dock bağlantısı vidayı yerine takın.

  Ve. bitti!

  Yukarıdaki tüm adımları takip ettiyseniz doğru telefonunuzda güç ve yolda olmak gerekir! Ben tamamen pil tüketimini ve bir tam şarj yapmak öneririz. Ayrıca cihazınızdaki saati ve tarihi yeniden gerekir fark edebilirsiniz. Pil saatini sıfırlamak için eğilimindedir çeker.

  Eğer bu kendiniz tamir yaptınız mı? Bize nasıl gitti bildirin! iPhone onarım veya değişiklik başka tür gerçekleştirmek için nasıl bilmek ister misiniz? ally.kazmucha@tipb~~V veya yepyeni Mod ve DIY Tamir Forum Yorum bırakmak için bana önerilerinizi gönderin!

  Sorularınız için veya PXLFIX yoluyla posta-onarım hakkında bilgi almak için, Twitter'da bizi takip edin. Facebook bizi gibi ya da bizi doğrudan e-posta gönderin! Tabii ki, bizim gibi ve biz çok serin olduğunu düşünüyorum sırf bizi takip edebilirsiniz!

  İlgili Mesajlar

  • 4. sizin uygulamalarınızı kapatmak için iyi bir fikirdir, her gün ya da iki kez Uygulamalarınız iOS 9 App Switcher Out kapatın. Mükemmel bir dünyada, bunu yapmak zorunda olmamalıdır ve çoğu Apple çalışanı asla ...

  • elma - Tarihi: konum etrafında iPhone 4s pil yüzdesi atlama etrafında iphone 4s pil yüzdesi atlama 12 Şubat 2012 benim telefon bıraktı% 6 batarya ile kapatmak bu sabah fark ettim ....

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...

  • Apple Duyurdu iPhone 4S 4 Ekim 2011 Apple s büyük duyuru bugün etrafında spekülasyon büyük bir anlaşma oldu. Onlar Cupertino, California, ve herkes Let konuşalım iPhone etkinlik düzenledi ...

  • Onun Apple iPhone aşırı ısınma sonucu alevler içinde sonra Apple iPhone Kills Man Binbaşı Yangın 5 Şubat 2016 için Talepleri Aşırı sonra bir Polonyalı kanser hastası hayatını kaybetti ...