Bir iphone 5s altın ne kadar değer

Altın iPhone 5S

Söylentilere ve Apple yaklaşan iPhone 5s renk seçenekleri için altın ekleme hakkında mermi yapma spekülasyon bir grup vardır. Ben ama muhtemelen farklı kaynaklardan gelen, aynı şeyi duydum. Ben yakında mevcut Vader Siyah Fırtına Trooper Beyaz sanatçısını eklemek için Threepio Gold olabilir söyleyerek, dün bu konuda şaka. Ama söylentiler, spekülasyonlar ve espriler ötesinde - ve biz koştu hatta bir altın iPhone 5s anket - Kendimi çok bugün fikri düşünmeye bulabilirsiniz.

Bir iphone 5s altın ne kadar değer

yüksek sonuna geldiğinde yıldır, Apple hatta bazen siyah ve beyaz, siyah ve beyaz şirket olmuştur ve / alüminyum onlar için bir çok seçenek oldu. Tabii, Steve Jobs altında iMac bazı olumlu psychedelic renk varyantları vardı ve iPod'lar gibi daha az pahalı ürünler son zamanlarda iPod touch dahil olmak üzere, nesiller için kromatik olmuştur. Ama altın iPhone?

sürecine yabancı değil kendi Ally Kazmucha göre, altın bir iPhone üzerine anotlamak en kolay renk arasında yer alıyor. Bu ürettikleri istediğiniz tam renge bağlı olarak boyanın olası ilavesi ile basit kimyasal reaksiyonu kapsar. (Gerçek siyah, tersine, zor olan, ve şu anda yerine "barut" neden büyük olasılıkla en çok zaman alır.)

Apple altın iPhone yapmak Yani, teknolojik, zor olmaz. Ama ticari ne motivasyon olurdu?

Verilen kadar popüler altın rengi-tedaviler için bir satış sonrası seçenek olarak, ve kaç altın vakası dahil olmak üzere - ama kesinlikle Asya piyasalarına sınırlı değildir - sadece talep olduğu yerde arz sunmak için karar olabilir.

Aynı zamanda iPhone 5s sorun olabilir. mevcut döngüsü iç ziyade dış değişiklikler anlamına nerede Apple bir dünyada, bir yıl karşı karşıya nerede rekabet baskıları yüksek olmamıştı nerede. Apple tamamen yeniden inşa iPhone 5 geçtiğimiz yıl tanıttıktan sonra katlanmak zorunda cahil sıkıcı yorumlar göz önüne alındığında, altın piyasasını onlar istemek gibi değişim yüzeysel bir görünüm verecek.

Bunun ışığında, üçüncü bir renk seçeneği, üretmek son derece kolay biri tanıtan stratejik anlamda belirli bir miktarda yapar en azından aksi şaşırtıcı ama tamamen altında-luk gelişmeler ne caz kadar dışa doğru. Ama altın iPhone?

Bir iphone 5s altın ne kadar değer

Önerilmesi Steve Jobs, kimin Mavi Dalmaçya ve Çiçek Gücü iMac izlemek Unleashed edildi altında, gazetecilik mahkumdur Apple'a bağlar illogic herhangi akımına ipe olarak, iPhone açıkça saçma bir altın asla izin vermezdi.

Apple gerçekten altın iPhone 5s serbest bırakmak için hazırlanıyor eğer, analiz Ancak, stratejide bir değişiklik olacağını ve daha önce ne yaptık daha farklı olurdu. Sonra tekrar, bu yüzden daha az pahalı iPhone 5c serbest olacaktır.

Ben iPhone 4, ne de kompozit siyah / kayrak ve ilk sızan gümüş / beyaz iPhone 5 düşünürdüm ne olduğundan emin değildi. Ben şimdi altın iPhone düşünmek istiyorum emin değilim. Ama ben bunu mevcut olabilecek anlamak başlıyorum düşünüyorum, ve neden duman tüm bu söylentileri ateşlemek için yeterince var.

Güncelleme 1: Bir altın iPhone kılıf kaçağı olarak örtülü vurmayacak dolaşan bir görüntü var. Yanlış görünüyor ve yine içte ve dışta onu iPhone eloksal bilir kendi Ally Kazmucha göre, bu yasal bir elma parçası olarak durmuyor. en iyi, sahte çeşit bir test ya da en kötü ihtimalle knock off olabilir.

Güncelleme 2: Görüntü daha doğru olduğu, daha az yoğun olduğu için güncellendi.

Güncelleme 3: İşte karşılaştırma aşkına altının (pazar sonrası) 5 yeniden anodize bir iPhone var.

Güncelleme 4: TechCrunch MG Siegler. 9to5Mac Mark Gurman. ve AllThingsD John Paczowski şimdi de Apple altın iPhone 5s serbest olacağını bildirdi. Tech.pinions şehrinden Ben Bajarin de Çin pazarı ve takı olarak telefonların konseptine daha seyir olmuştur.

İlgili Mesajlar

  • Ne kadar iPhone sürat Verizon iPhone 4 ve T iPhone 4 AT maliyeti yok: 16GB 199,99 $, 32GB 2yr ile 299,99 $ Apple iPhone için 49 $ bir 8GB belleği ile 3GS mevcuttur planlıyoruz. iPhone ...

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...

  • . Sprint Cuma, 20 Eylül Overland Park, Kan (İŞ TEL), 13 Eylül 2013 tarihinde iPhone 5s ve iPhone 5c Sınırsız Veri Deneyimi getir - Sprint (NYSE: S) bugün vereceğini açıkladı ...

  • San Antonio iPhone Onarım Cellairis hızlı ve uygun fiyatlı San Antonio iPhone tamiri için akıllıca bir seçimdir. iPhone ekranı hasarlı veya su Cellairis telefonunuzu düştü Eğer can ...

  • Singapur mağazanın Bazı Sözleşme olmadan iPhone Fiyat sözleşme olmadan iPhone sunmaktadır. 16GB için Fiyat SGD1390 fiyatlandırılır. Şimdi O2 kendi Pay and Go Fiyatı duyurdu. iPhone 3G 8GB ...