bir sözleşme olmadan bir iphone 6 ne kadar

ABD ve İngiltere'de sözleşme olmadan iPhone 6 fiyatları 'Unlocked'

Apple Inc. tarafından yayımlanan yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus sonra sadece bir hafta içinde şirket zaten 10 milyon ünite rekor satış yaptı.

Bu ekibimiz her zamankinden, biz olabilir daha iyi üretim rampa başardı iken iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Satış. Lansman hafta sonu beklentileri aştı ", hatta belirten bir bildiri yayınladı Apple CEO'su Tim Cook, için, hoş bir sürpriz olduğunu daha arz ile çok daha fazla iPhone'lar sattık ve biz mümkün olduğunca çabuk siparişlerini çalışıyoruz. "

Bu satılan dokuz milyon adetlik zirveye ulaştı iPhone 5C ve iPhone 5S, geçen yılki açılış hafta sonu satışları ile karşılaştırıldığında daha iyi bir rakam.

Apple sadece ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Almanya, Fransa, Porto Riko, Japonya, Hong Kong ve Singapur da dahil olmak üzere, ilan 19 Eylül tarihine sırasında seçilen ülkelerde yeni amiral gemisi telefonu yayınladı. yıl bitmeden dünyanın geri kalanı çok beklenen birimler ellerine almak olacaktır.

Ama ABD ve İngiltere'de bir ağ taşıyıcı sözleşme yükümlülüklerine olmadan iPhone 6 yeni marka sadece ne kadar?

Apple'ın resmi web sitesine göre, 16 GB iPhone 6 64 GB 299 $ maliyeti, 199 $ maliyeti ve 128 GB ABD pazarında 399 $ olarak fiyatlandırılır. Bu doğru, bir Apple telefonu için oldukça uygun? Apple'ın web sitesinde yayınlanan fiyatlar bir ağ sözleşme ile getirilen üniteler için geçerlidir çünkü Ancak, bu sadece durum böyle değil.

ZDNet raporları gibi Gerçekte, insanlar aslında çünkü gizli maliyetlerin reklamı fiyatından daha fazla ödeme. Bu gerçek telefon biriminin ağ kullanım planları, aktivasyon ücretleri, yanı sıra aylık taksit ücretlerini içerir.

Bu Verizon fiyatlar $ 470 $ 830 arasında değişir, ATT bir 16 GB iPhone 6 gerçek fiyatı aslında 560 $ 800 $ neden, Sprint $ 680 $ 920 adresten sunar ve T-Mobile iki yıllık bir sözleşme için 660 $ tüm şarj eder. akıllı telefon ABD'de herhangi bir taşıyıcıdan sözleşme ücretsiz getirilecek olursa sadece 650 $ mal olacak.

bir sözleşme olmadan bir iphone 6 ne kadar

Öte yandan, Epoch Times kilitsiz iPhone 6 için İngiltere'deki fiyat aralığı 128 GB birim için 64 GB modeli için, 16 GB modeli için £ 539, £ 619 başlayan ve 789 bildiriyor.

İlgili Mesajlar

  • Ne kadar iPhone sürat Verizon iPhone 4 ve T iPhone 4 AT maliyeti yok: 16GB 199,99 $, 32GB 2yr ile 299,99 $ Apple iPhone için 49 $ bir 8GB belleği ile 3GS mevcuttur planlıyoruz. iPhone ...

  • iPhone 4S yıkılan alır, Sen iFixit yeni iPhone 4S elinde var ve ustaca yırttı önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyordum biraz daha büyük bir pil ve Sony kamera sensörü ortaya koymaktadır ...

  • . Sprint Cuma, 20 Eylül Overland Park, Kan (İŞ TEL), 13 Eylül 2013 tarihinde iPhone 5s ve iPhone 5c Sınırsız Veri Deneyimi getir - Sprint (NYSE: S) bugün vereceğini açıkladı ...

  • San Antonio iPhone Onarım Cellairis hızlı ve uygun fiyatlı San Antonio iPhone tamiri için akıllıca bir seçimdir. iPhone ekranı hasarlı veya su Cellairis telefonunuzu düştü Eğer can ...

  • Singapur mağazanın Bazı Sözleşme olmadan iPhone Fiyat sözleşme olmadan iPhone sunmaktadır. 16GB için Fiyat SGD1390 fiyatlandırılır. Şimdi O2 kendi Pay and Go Fiyatı duyurdu. iPhone 3G 8GB ...