Birçok yakılan kalori nasıl 7 dakika egzersiz uygulaması

7 Dakika Egzersiz: Fiction vs Gerçek

Bahar Gholipour tarafından, Personel Yazar

Tarih: 22 May 2013 Saat: 17:53 ET

"Yedi dakikalık egzersiz" Bugünlerde ilgi çok oluyor ve o emin cazip duyulur. Ancak uzmanlar ekspres egzersiz rutin olarak etkili olmadığını söylüyor — ya da kısa — gibi sesler.

Birçok yakılan kalori nasıl 7 dakika egzersiz uygulaması

egzersiz direnci olarak sadece vücut ağırlığını kullanın 12 yüksek yoğunluklu egzersiz oluşur. Bu spor Tıp Sağlığı American College of Mayıs-Haziran sayısında yayınlanan egzersiz bir araştırmaya göre, kardiyovasküler ve kas zindeliği kilo ve geliştirmek için etkili bir yoldur & Fitness Dergisi.

makale arkadaşlar arasında e-posta ve blogosphere tartışılan, ulusal medya ile kaplıydı. Zaten zaman takip ve egzersiz sırasını tutmaya yardımcı olmak için kullanılabilir uygulamalar vardır.

Ancak, egzersiz daha yakından bakmak aldıktan sonra, uzmanlar egzersiz rutin çevreleyen sorulardan bazıları açıklık var.

Gerçekten 7 dakika mı?

Orijinal makalede daha yakından bakmak Yazarlar yüksek yoğunluklu egzersiz en az 20 dakika ulaşmak için, üst üste rutin iki ya da üç kez tekrar öneririz ortaya koymaktadır. Spor Medicine kılavuzların Amerikan Koleji tarafından tavsiye edilen şekilde.

Yedi dakika egzersiz çok küçük bir miktar, Cris Slentz, Duke Üniversitesi'nde egzersiz fizyolog söyledi. "Araştırmacılar sürekli olarak bazı egzersiz hiçbiri daha iyi olduğunu göstermiştir, ancak daha o iyidir" dedi. [Infographic: 7-Dakika Egzersiz Nasıl Yapılacak]

Slentz o yedi dakikalık egzersiz minimal bir sağlık yararı, ama belki de mütevazı bir fiziksel fonksiyon fayda beklemek söyledi. "Bu egzersiz aslında metabolik faydalar almak için yeterli kalori yakmak olmaz değil birisi," dedi.

Kim egzersiz yapmalıyım?

Yazarlar, kilolu önce yaralı ya da yaşlı insanlar için bu programı tavsiye etmiyoruz. Bazı egzersizler, hipertansiyon veya kalp hastalığı olan kişiler için tavsiye edilmez.

egzersiz cesetleri hazır olmayan kişiler için tehlikeli olabilir, Elsbeth Vaino, bir Ottawa merkezli güç ve kondisyon uzmanı söyledi. "Zaten gerçekten uygun bir birey için iyi, hızlı bir seçenektir ve planlanan diğer fiziksel aktivitelere sahiptir," dedi.

Birçok yakılan kalori nasıl 7 dakika egzersiz uygulaması

antreman’Geniş itiraz ne kadar çabuk dayalı gibi görünüyor s; Yazarlara göre, bu tür meşgul profesyoneller olarak zaman bilinçli bireyler için tasarlanmıştır.

Ama Vaino Bu profesyonellerin çok oturmuş onların zaman harcamak olduğunu kaydetti. "Bu da egzersizleri farklı bir dizi gerekir demektir" Yedi dakikalık egzersiz sağlar olandan, o daha fazla ilgi üst sırt kasları ve glutes ödenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

bilimsel test edilir?

egzersiz bilime dayalı, ancak faydaları ölçmek için bir grup insan üzerinde test edilmemiştir. Yazarlar daha az yoğun egzersiz ile yüksek yoğunluklu egzersiz karşılaştıran çalışmaları gözden ve en az ekipman ve zamana ihtiyacı bir egzersiz rutin tasarlamak için bulguları kullanılır.

Ama önceki araştırmalarda kullanılan protokoller arasında farklar olduğunu araştırmacıları yapar’ Yedi dakikalık egzersiz faydaları hakkında iddialar bazı zoraki geliyor.

Adam Bornstein, fitness ve beslenme yazarı, onun blog yazdı "kavramlar vücudunuz için yedi dakikalık düzeltme olarak övülen ediliyor egzersiz ayna yok 'kanıtlamak' için kullanılan çalışmaları."

Egzersiz yaparken, örneğin daha önceki çalışmalarda, insanların ek ağırlıklar kullanılır. Ve daha da önemlisi, alıştırmalar yedi dakika içinde yapılmazsa; Aslında, onlar üç kez tamamlamak için o zaman aldı.

Birçok yakılan kalori nasıl 7 dakika egzersiz uygulaması

Zor mu?

Yedi dakikalık vücut düzeltme hoş bir deneyim olması gerekiyordu değil. Yazarlar yazma "Bu programın düzgün yürütme rahatsızlık büyük bir derecede işleyebilir bir istekli ve güçlü katılımcıyı gerektirir."

Bu cesaret kırıcı gelebilir. Ama bir alışkanlık haline egzersiz açmak isteyenler için, rahatsızlık daha az fark olabilir, Wendy Wood, Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde psikoloji ve işletme profesörü söyledi.

"Bu ile hile — ya da başka bir egzersiz programı — Alışkanlık haline getirmek … günlük rutin bir düşüncesizce bir parçası," dedi.

egzersiz ilk bakışta zor gibi görünse de, kısa süreli bu ağrı bazı azaltabilir.

"alışkanlıkları formu kez, sonra rahatsızlık nispeten önemsiz hale gelir" Ahşap söyledi.

Bahar Gholipour @alterwired izleyin. MyHealthNewsDaily @MyHealth_MHND, Facebook Takip & Google+. Başlangıçta LiveScience yayınlanan.

İlgili Mesajlar

  • Günlük Kalori USDA 2000 kalorilik diyet sadece bir öneridir Yakılan - aslında günlük ihtiyacınız kaç kalori belirlemek için bu aracı kullanın. Basitçe alanları doldurun ve Hesapla "vurmak ...

  • Erişilebilirlik Erişilebilirlik özellikleri İşitme: Titreşimli uyarıları, BT neckloop uyumlu Vizyon: Titreşimli uyarıları, Ses Komutları Fiziksel beceriler: Ses Komutları, Hoparlör, Hız Neler arama ...

  • "Offroad için inşa edilmiş bir araç sürme asfalt yüzeyinde oldukça büyük bir deneyim bu seviyede size uzak ve hızlı alabilirsiniz., Ancak benzin sınırlı bir kaynaktır." Otoyol Tepesi tırmanın bir aşamadır ...

  • Geliştirici bilgileri Açıklama Yabancılar Invasion eşsiz bir eğlenceli ve bağımlılık oyun çekim. tatlı rüyadan uyanın. Uzaylılar dünyada her yerde işgal var. Olarak...

  • (Milyon) 2015 2012 yılından itibaren Amerika Birleşik Devletleri'nde iPhone kullanıcıları ABD 2012-2015 sayısı Apple iPhone akıllı telefon kullanıcılarının * Bu istatistik iPhone akıllı telefon kullanıcı sayısını gösterir ...