Eğer iphone 4s bir ekran görüntüsü alabilir nasıl

IPhone itibaren Ekran Take 2 Yolları

21:52 PST - Brandon Eley 26 Tem 2008 yılına kadar

Hiç iPhone büyük ekran nasıl bilmek istedim? Bu gerçekten çok kolay. iPhone 2.0 yazılımı ile, sadece Ev düğmesini basılı tutun ve düğme (açık / kapalı) üst basabilirsiniz. Ekran yanıp sönecek ve ekran iPhoto kütüphaneye kaydedilir. Bu kesin, hızlı ve basit, ama aslında kullanım Bilgisayarınızdaki ekran hala aktarmak zorundayız.

Aaron 23 Kasım 2010

Organizatör hayır "görüntüleri kaydetme" seçeneği var - Ayrıca sürükle ve (Finder'da veya başka bir yerde) masaüstünüze Organizer ekran görüntüleri damla gerektiğini belirtmek gerekir.

kristian 10 Şubat 2010

ben xcode indirdiğiniz ve kolaylıkla hala ekran kapmak yapabilirsiniz.

wicca 23 Aralık 2009

Benim iTouch uzun süre ekran yaptığını, ancak çalışma stoped sadece bugün ... Herkes yanlış olabilir bir fikrin var.

Tracy Davies 15 Şubat 2009

Ben ikinci OP.

Bu mesaja göre (cogito.faii / iphone-ekran-öğretici /) yazar aynı zamanda doğrudan aynı adı taşıyan iphone uygulaması ile wordpress blogunuza bir yazı blog söylüyor. Yani bu site gibi bir wordpress blog ettik eğer olduğunu söyledi.

Yazara göre, bir zamanlar onun iphone bir arkadaşınızın ana sayfasının bir görüntü alarak ona geri iphone el. o böyle asılı ya da bir şey olduğunu düşünüyorum edeceğiz. bu ucuz heyecan biri. sonrası 16. zaten detaylı etti. lol.

Jason G 10 Şubat 2009

dm: Ev düğmesini basılı tutun ve hızlı bir şekilde üst güç düğmesine basın: Sen kilitli iPhone bir ekran görüntüsü almak için ilk yöntemi kullanabilirsiniz. Eğer e-posta veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz Bu kamera rulo kaydetmek olacaktır.

İşte o zaman kilitli iPhone bir ekran görüntüsü almak, indirin ve iPhone tüm resimleri silmek ... komik bir numara. dahaki sefere birisi bunu kilidini boşuna çalışırken sonra gülmek, kullanmak resmi açmak ve onlara telefon el sorar. Bu başka türlü bir önceki resme doğru hamle kaydırarak, sürece kamera rulo ilk resim olarak çalışacaktır. Onlar zaman doğru değildir ve 'kilidini slayt "animasyon varlık değildir fark edebilirsiniz ...

Eğer iphone 4s bir ekran görüntüsü alabilir nasıl

Brandon Eley 2 Aralık 2008

VT 2 Aralık 2008

Tamam nasıl ekran Organizer aldı yakalar erişmek yoktur.

duvar kağıdı pic, kilitli başlangıç ​​ekranının resmini çekmek için herhangi bir yolu var mı? Ben Xcode iPhone Geliştirici Araçları ile ekran görüntüleri almak için talimatları uygulayarak denedim, ama benim duvar kağıdı pic kilitli ekranın bir resim çekmek için alamadım. o takılı olması gerekir çünkü sadece, üzerinde yeşil pil simgesinin kilitli ekran pic alır (ve dolayısıyla, şarj) çalışmak. Herhangi bir fikir? Teşekkürler.

Görüntüyü duvar kağıdı resmi İLE kilitli ekranın bir resim çekmek ve DEĞİL yeşil pil (şarj) için herhangi bir yolu var mı. Benim duvar kağıdı ile telefonun bir pic ihtiyacım var ve bunu yapmak için nasıl anlamaya olamaz.

Nathan 17 Ağustos 2008

Hey, bu büyük teşekkür çalıştı

A.H.J. Haarmans 12 Ağustos 2008

Mac OS-X 10.5.4 yüklü benim Mac G5 iPhone SDK (1200'den fazla MB!) Yüklü. Xcode açabilir ve Organizatör açabilirsiniz. Ben Mac ile benim iPhone bağlamak Fakat Organizer penceresi boş kalır. Ben bir PowerMac PPC, yalnızca Intel Mac üzerinde çalışmaz düşünüyorum.

Michael Jones 29 Temmuz 2008

Peki ben senin ifadeler konusunda seçici olmak gong değilim, bu onlar için hangi ekran seçenekleri bilmiyorum olanlar için büyük bir yazıdır.

Ben ... Ev + kilit düğmelerini basılı tutarak on-telefonu yöntemi bir hata mesajı hızlı bir ekran görüntüsü için çok kullanışlı, ya da daha sonra almak istediğiniz telefonda görüntülenen şey bir atış kapmak için her yöntemi yer olduğunu kabul . (Web formu göndermek olmaz Örneğin, ben yazıyordum bir yazı kaydetmek için bir kez kullanılır)

Eğer iphone 4s bir ekran görüntüsü alabilir nasıl

Sonra XCode yöntemi belirtildiği gibi adım ekran görüntüleri adım yapmak için harika bir yerdir. Bu nasıl bir uygulamayı kullanmak için birini göstermek görüntüleri var gerekirse özellikle kullanışlı ya da tam olması gerek kalmadan aslında arayüzünü görebilirsiniz telefonla bir müşteri yardımcı olmak için telefon destek ajanları için kullanılacak ise iPhone ya da onların önünde simülatörü.

Her ikisi de kendi yeri vardır, sadece kullanıcının ihtiyaçlarına bağlıdır.

Web Bilgi Hub. Bir Tela capturar Como 2008 iPhone Temmuz 29th yapmak

[...] Via TAB. [...]

| Bir Tela capturar Como do iPhone bernabauer 29 Temmuz 2008

[...] Via TAB. [...]

Brandon Eley 28 Temmuz 2008

Xcode ekran görüntüsü alarak sadece size bir uygulamada bir düğmesini basılı tutarak yaparken böyle bir ekran olarak iPhone'un kendisi, üzerinde alamadı ekran görüntüleri almak için izin verir. Zaten Xcode yüklü varsa, bir programı açmak ve ekran görüntüleri almak için bu kadar iş gerçekten değil. Ama tabii ki sadece benim düşüncem, bu. o işi yapmak için birden fazla yolu vardır harika yüzden, sanırım.

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Ringtonium yorumu: iPhone Ringtonium için en iyi zil oluşturma uygulaması basit ve kullanımı kolay, ve tüm iyi sen zil sesleri gibi zaten satın şarkıları kullanmak sağlayarak size para kazandırır ....

  • Tam olarak ne zaman yedekleme Benim iPhone 4 kullanarak iTunes dahildir? Bu soru iTunes iOS cihaz yedekleme aygıtı her şeyi içeriyor mu okudum? ama olmak görünmüyor ...

  • Pakistan'da Iphone 5 Fiyat şey satın almak için gerekli parayı bahis de oranlar; "Benzinin fiyatı"; "O mükemmel koşullarda yeni araba var"; "Hasar ne kadar?" ...