Eğer robot üzerinde youtube videoları indirebilirsiniz nasıl

Otomatik Olarak Android Aygıt şey indirmek için nasıl

Mobil uygulamalar, ihtiyaç duyduğunuz anda bir şey indirirken öneriyoruz. Netflix bir video veya bir Pandora radyo istasyonunu oynamaya başlayın ve Android telefon ya da tablet oracıkta indirecektir. Ama çoğu zaman otomatik olarak vaktinden istediğiniz şeyler indirmek için iyi bir fikirdir.

Eğer robot üzerinde youtube videoları indirebilirsiniz nasıl

Android cihazınız size değerli pil gücü ve mobil veri kaydetme, şarj ve Wi-Fi esnada görmek istediğiniz içeriği getirebilir. Ayrıca metro, uçakta olsun, ya da sadece vahşi içine girişim ve size otomatik olarak indirilir istediğiniz tüm içeriği gerekecek emin olabilirsiniz.

Ses ve Video Podcasts

ses dosyaları veya video dosyaları ya - - Podcast içerik akışları vardır dinlemek ya da ya da izleyebilirsiniz. Podcast genellikle otomatik güncellemeleri için podcast denetleyen bir podcast programı tarafından yönetilmek üzere tasarlanmıştır, daha sonra cihazınıza en son içeriği yükler. Podcast son şeyler kolay otomatik indirilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Daha sonra, dinlemek ya da dışarı ve hakkında olduğunuzda içerik izleyebilirsiniz.

Biz geçmişte Android podcast uygulamaları çeşitli kapalı ve hiçbir ideal bir ücretsiz bir uygulama olduğunu tespit ettik. Eh, AntennaPod şimdi yenmek için ücretsiz Android podcast uygulaması. Uygulamayı yüklemek istediğiniz ses ve video podcast seçmek - MakeUseOf en Technophilia teknolojisi podcast. Örneğin - ve bunları otomatik olarak indirmek için yapılandırın. Sizin için otomatik olarak güncellenir olacak yeni içerik sabit bir akışı olacak. Eğer AntennaPod memnun değilseniz bir ücretli uygulama (şu anda 3,61 $) olsa, Shiftyjelly Pocket Atan, aynı zamanda mükemmel.

BitTorrent Yemler

Birçok BitTorrent kullanıcıları RSS bunları otomatik olarak indirerek, onların BitTorrent istemcisi teslim son BitTorrent dosyaları almak için beslemeleri kullanır. Android tam teşekküllü bir işletim sistemidir ve BitTorrent istemcileri destekler.

Eğer otomatik olarak bilgisayarınıza medya indirmek için bir BitTorrent istemcisi kullanıyorsanız, bunun yerine akıllı telefonunuzda veya tabletinizde aynı medya indirmek için BitTorrent istemcisi kullanabilirsiniz. Wi-Fi üzerinde şarj ederken sadece indirmek için kurmak ve daha sonra daha sonra içeriği izlemek mümkün olacak - hayır bilgisayarınıza cihazınızı bağlamadan ve elle üzerinden medya dosyaları aktarmak.

Eğer robot üzerinde youtube videoları indirebilirsiniz nasıl

Orada RSS desteği bulunuyor Android için μTorrent bir tam sürüm, ama otomatik download düğmesine dokunun gerek kalmadan sel indiremezsiniz. Bunu yapmak için, Android için farklı bir BitTorrent istemcisi gerekir. tTorrent Lite otomatik RSS indirme destekler, ancak sadece tTorrent Pro satın alarak çözebilirsiniz sınırlı indirme hızına sahip. hangi 4 $ maliyeti. Otomatik RSS indirme desteği ve sınırsız indirme hızı ile ücretsiz bir uygulamayı istiyorsanız, muhtemelen aDownloader ile gitmeli. hangi onun tarihli görünümlü bir arayüz rağmen sınırsız gereken her şeyi yapar.

ses veya video dosyası türü indirirken ne olursa olsun, büyük olasılıkla Android veya başka bir video oynatıcı için VLC ile oynayabilirsiniz. Android için VLC hala beta gibi görünüyor, ama biz onunla iyi şanslar yaşadım.

Youtube videoları

Google'ın resmi YouTube uygulaması artık Wi-Fi bağlı böylece küçük veri kullanımı ile izleyebilirsiniz ederken videoları alıp bunu bir "önyükleme" özelliği içerir. YouTube'un Android uygulamasında bu özelliği etkinleştirmek Ayarları ekranını açmak ve Preloading dokunun. Otomatik YouTube abonelikler veya Daha Sonra İzle listenize eklediğiniz videolar videoları önceden yüklemek için YouTube'u söyleyebilirsiniz.

Bu özellik tamamen çevrimdışı videoları izlemek için izin vermez. Google size reklamlar sunmak sağlamak olasılığı - - ama sonradan çevrimiçi olmak zorunda olmayacak, Google hala play butonuna bastıktan sonra ilk birkaç saniye çevrimiçi olmanız gerekir söylüyor. Her iki şekilde de, bu özellik cihazınıza YouTube videolarını indirmek ve hareket halindeyken en az veri kullanımı ile onları izlemek için izin verir. Önceden yüklenmiş videolar YouTube uygulamanın arayüzünde küçük yeşil okla işaretlenir.

Google YouTube videolarını indirmek için izin üçüncü parti uygulamaları engellemek için kendi yolumdan gidiyor. Paul uygulaması, bazı otomatik YouTube indirmek yetenekleri sunuyor. ancak otomatik olarak kendi zevkinize belirlemeye çalışır ve size gerçekten indirmek istediğinizi belirtmek izin vermiyor.

TubeMate gibi YouTube Downloader uygulamalar Google Play Store'dan dışında var iken, biz sizin için otomatik olarak bir kanala video indirmek olacak herhangi farkında değildir. Eğer birinin farkında iseniz, aşağıdaki yorum bırakın!

Gmail Ekler

otomatik olarak Google Play'de sizin için Gmail ekleri indirebilirsiniz uygulamalar vardır, ancak hiçbir nokta bunları kullanarak var. Android'in Gmail uygulaması bu seçeneği etkinleştirmeniz otomatik olarak e-posta eklerini indirmek için yeteneğini de içerir. Bunu yapmak için, Gmail uygulamasının Ayarları ekranını açmak Gmail hesabınızın e-posta adresine dokunun ve Ekleri indir seçeneğini etkinleştirin. Not Wi-Fi üzerinden bu özellik sadece işlevleri olduğunu.

Bu seçeneği etkinleştirmek ve Gmail ekleri diğer dosyalar gibi Android cihazınıza senkronize edecektir. Tamamen çevrimdışı bunları açmak mümkün olacak. düzenli görüntülemek için gereken Gmail eklerini almak, ama aynı zamanda başka amaçlar için kullanabilirsiniz, bu uygundur. Örneğin, kendinize bir dosyayı e-posta ve Android cihazınız otomatik olarak bir kopyasını çevrimdışı depolamak olacağını bilemezdi. Otomatik olarak küçük dosya indirmek için kolay bir yoldur.

Eğer dışarı ve hakkında ve daha sonra ise indirme başlatmak istiyorsanız Wi-Fi ulaştığında otomatik olarak devam - Loader Droid gibi bir üçüncü taraf indirme yöneticisi kullanmak isteyebilirsiniz - tüm önemli mobil veri olduğunu kaydederek.

Eğer Android cihazınızda indirme otomatikleştirmek için başka bir ipucu var mı? Leave a comment ve bunları paylaşmak!

İlgili Mesajlar

  • Android ücretsiz MP3 Müzik İndir - Top Free Android Uygulamaları siteleri indirmek ücretsiz MP3 müzik indirme ya da ücretsiz müzik arıyorsunuz? Eh, sen android akıllı telefon kullanıyorsanız, acaba ...

  • Neden YouTube bulanık bir ilgili videolar var Benim Windows Vista Bilgisayar Tahrif? Çözünürlük değiştirme YouTube'da tüm videolar bulanık görünüyor, ancak videolar altında kontroller normal görünüyorsa, ...

  • Any Video Converter / YouTube Video Converter YouTube Video Converter Any Video Converter YouTube Video Converter, YouTube MP3 Converter, YouTube MP4 Converter, YouTube FLV video dönüştürme ....

  • Hızlı Özellikleri Yayımcı Açıklama 1Mobile Pazar hızla bulmak ve benzersiz mobil yaşam için en iyi ücretsiz Android uygulamaları ve oyunları indirmek için en iyi yoldur. 1Mobile Market ile ...

  • Mobil kullanıcılar arasında son çılgınlığı olarak Facebook WWW platformda en büyük sosyal ağı olarak Facebook düşünüldüğünde Android Pretty Mesajlar videoları ve Android indirmek için nasıl, çok var ...