Filipinler samsung galaxy note 2 ne kadar

Samsung Galaxy Note 2 N7100 Filipinler Fiyat, Özellikleri, Yayın Tarihi, Özellikleri, Resmi Resimleri. Tüm TP Beklentileri karşılar!

Bu mesaj ilgili tüm bilgileri harmanlamak hedefliyor Samsung Galaxy Note II Filipinler'de. TP Bu postayı ülkemizde yüzeyinde SGNote2 kullanılabilirliği hakkında her zaman ilgili haber güncelleyecektir Güven.

Filipinler samsung galaxy note 2 ne kadar

Resmi ilan Samsung Mobile onun aracılığıyla ambalajsız de açılış sunumu IFA 2012 fuar, şu anda tutuluyor Berlin. Samsung Galaxy Note 2 N7100 resmen en çok satılan yerini, ilk nesil dönüm yakışıklı Samsung Galaxy N7000 Not 2011 yılından itibaren şirketin mevcut amiral gemisi akıllı telefon-tablet melezi cihazı olarak.

2012 11 Ekim tarihi itibarıyla güncelleyin

Bizim kaynaklara göre, Filipinler Samsung Galaxy Note 2'nin tüketici uzaya bir olayın üzerinden 20 Ekim tarihinde SM Mall of Asia düzenlenecek olacaktır.

Bu arada, Akıllı hem İletişim ve Küre Telekom onların Samsung Galaxy Note 2 faturalı planı demetleri açıkladı. Akıllı Sınırsız Veri Planı 2000 (30 ay kilidi süresi), Sınırsız Veri Planı 2500 (24 ay kilidi süresi) ile ücretsiz SGNote2 sunan ve olacak All-In Plan 3500 Globe ücretsiz müşterilere verirken 24 aylık kilitleme süresi ile Unli sörf Planı 2499 ile.

İlginçtir, Samsung Galaxy Note 2 olduğu gibi neredeyse benzer tasarım kimliğini havasını Samsung Galaxy s3 bu yılın başlarında piyasaya. Doğadan ilham, hem akıllı parlak sarılmış yuvarlak, çakıl gibi inşaat, sırlı bitirmek istemiyorum.

Beyaz ve Titanyum Gri Mermer mevcuttur, Samsung Galaxy Note II Gerçekten yeni nesil Android amiral gemisi için beklentilerini karşılamak özellikleri ve özellikleri ile birlikte geliyor phablet bir endüstri lideri. onun bağırsaklar itibaren, yakışıklı çalışır Android 4.1 Jelly Bean İşletim Samsung'un çok-kendi Exynos 4412 Quad Chipset içinde 1.6 GHz Quad Core ARM Cortex-A9 işlemci ile sistem ve 2GB RAM ile multi-tasking kolları. Kullanıcılar telefonun microSD kart yuvası 64 GB'a kadar destekleyen yoluyla daha da genişletebilirsiniz 16GB, 32GB ve 64GB dahili depolama seçenekleri, olsun. Dışta, 9.4mm inceliğinde SGNote2 piyasada mevcut herhangi bir akıllı alabilirsiniz oldukça basit büyük ekran büyük 5,5 inç HD Super AMOLED ekran, havasını; İlk nesil Not ekran daha çaprazdan 0.2-inç geniş. akıllı telefonun görüntüleme yetenekleri büyük ölçüde hiç fena değil SGS3, bu aynıdır; Onlar LED flaş ve Full HD video kaydedici ile aynı 8 megapiksel otofokuslu dijital kamera paylaşıyoruz. bağlantı için olduğu gibi, melez cihaz, Akıllı İletişim veya Globe Telecom ya gelecekteki LTE planları için ideal bir paket yakışıklı yapma, WiFi, Bluetooth, 3G, ve hatta 4G LTE destekler.

selefinden daha büyük bir ekran olmasına rağmen, Samsung Galaxy Note II ilk nesil Not 0.25 milimetre daha ince olmayı başardı.

Kenara iç özelliklere takviye ve ona daha büyük bir ekrana vererek, Samsung ayrıca, SGNote2 en kalemle ilgili iyileştirmeler denilen yapılmış S Pen. şimdi uzun ve kalın. Yeni kalem olarak adlandırılan bu özellik vardır Havadan görünüm. hangi kullanıcıların aslında bir uygulamayı açmak zorunda kalmadan, diğer içeriğin yanı sıra e-posta, fotoğraflar ve videolar, önizleme sağlar. Ayrıca, S Pen, yeni destekler Hızlı Komut jest, kullanıcıların kolayca ve hızlı bir şekilde açık veya sık kullanılan bir uygulama atlamak için izin.

Gerçek TechPinas moda bu kadar tamamlamayı, beni Samsung'un yeni amiral gemisi phablet, Samsung Galaxy Note 2 N7100 tam teknik özelliklerini sunmak edelim;

İlgili Mesajlar

  • Samsung Galaxy S2 I9100 (Siyah) Samsung Galaxy S2 I9100 derece başarılı S I9000 halefi. Samsung Galaxy S2 I9100 Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi üzerinde çalışır. İşletim ...

  • Samsung Galaxy Pocket S5300 yorum Giriş Samsung geri temelleri vardır ve onlar düşük sonunda bir daha oda her zaman var demek. çok fazla yer almaz özellikle bir. ...

  • Güçlü yeni Not yorum Keskindir kalem becerileri wields: 1 Ekim 2013 Güncellendi: 7 Mart 2014 I İleri Multi Pencere özelliği özellikle dengelemek güç kullanıcıları için çok yararlı olduğunu düşünüyorum ...

  • Samsung Galaxy S II i9100 (16GB) Diğer para birimleri. Samsung Galaxy S II i9100 açıklama Bakış (16GB) Mevcut olan Samsung Galaxy S2, şimdi tavsiye değiştirme kesildikten ...

  • Ben biz yedek parça sunan Onarım Uzmanınız Samsung Galaxy S4 yedek LCD parça AL Samsung Galaxy S4 YEDEK LCD EKRAN BK-Onarım satın alabilirsiniz edildi. özel onarım, aksesuar ve ...