Filipinler samsung galaxy tab 2 ne kadar

Samsung Galaxy Tab 2 Android Tablet

MJ tarafından 24 Şubat 2012 · 1 yorum

Samsung Galaxy Tab Filipinler, Özellikler ve Özellikleri 2 Android Tablet Fiyatı: Galaxy Tab 2 Samsung geçtiğimiz günlerde açılan bütçe tablet. Ama buna açıklanacak ilk kez Ice Cream Sandwich tablet bilgisayar olduğunu hakkında daha ilginç olan ne. Şirket ilk Prag'da Avrupa Forumu'nda ürün başlattı. Onun lakap mutlaka sonradan ondan sonra inşa edilen ikinci cihaz değil varlık olsa, ilk Galaxy tablet Galaxy Tab halefi olduğu anlamına gelir. İlk 13 Şubat tarihinde ilan edildi ve İngiltere'de Mart etrafında, bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Filipinler samsung galaxy tab 2 ne kadar

orijinal tasarım-bilge, Samsung Galaxy Tab 2 spor oldukça farklı şasi. levha Galaxy Tab destekli beyaz aksine bir yuvarlak gümüş siyah bir cihazdır. Bu 193,7 x 122,4 x 10,5 mm boyutlarında ve 344 gram ağırlığında. Samsung ürettiği diğer yeni slates daha chunkier ve ağır yanı rağmen selefinden daha kesinlikle daha hafiftir. yuvarlatılmış köşeler de oldukça rahat Galaxy Tab 2 taşıma yapmak. Cihaz bir ışık sensörü ve bir yakınlık sensörü içerir.

Samsung Galaxy Tab 2 spor web tarama ya da uygulamalar arasında çırpınarak terbiyeli büyük bir 7-inç Super PLS LCD ekranı. piksel çözünürlük 1024 x 600 piksel çözünürlükte ve inç yoğunluğu başına 170 piksel olarak saptanmış. Yeterince duyarlı kapasitif çoklu dokunmatik özellikli ekran. Samsung Galaxy Tab 2 geo-tagging özelliği ile bir 3 MP sabit odaklı arka bakan kamera, yanı sıra görüntülü arama için önünde bir VGA kameraya sahip. arka kamera aynı zamanda saniyede 30 kare 1280 x 720 veya 720p HD video kayıt yapabiliyor.

Samsung Galaxy Tab 2 850, 900, 1900, veya 2100 MHz UMTS kullanarak bağlanır ve 21.1 Mbit / s HSDPA + (4G) kullanarak veri kodlar. A-GPS desteği yanı sıra GLONASS ve aynı zamanda bir navigasyon desteği vardır. Bu 802.11 b / g / n Bluetooth 3.0 ve Wi-Fi bağlantısı vardır. sekmesi bir vekil yığın depolama aygıtı yapmak, ya da bilgisayar ve OTA senkron hem de gerçekleştirebilirsiniz özel bir konektör de bulunmaktadır.

Filipinler samsung galaxy tab 2 ne kadar

Samsung Galaxy Tab 2 Samsung Galaxy Tab 7.0 den Plus 1.2 GHz ve 1.4 GHz hızında Galaxy Tab 7.7 daha az gelişmiş bilgi işlem gücü paketleri çift çekirdekli 1 GHz işlemci ile donatılmıştır. Yine de, bu ne olursa olsun menüler arasında ve standart kullanım sırasında herhangi bir gecikme ile, oldukça iyi bir performans verir. Bu RAM ve 32 GB'a kadar bir dahili depolama değerinde 1024 MB vardır. bellek 32 GB'a kadar idare microSD / microSDHC kart yuvası vardır.

Samsung Galaxy Tab 2 bağlanmak ve neredeyse her yerde sürece aygıt hizmet ile bağlantılı olarak iş yapar bir AllShare özelliği ile birlikte geliyor. Ayrıca, cihaz açıkçası, video içeriğinin erişilebilir, Video Hub adı verilen yeni bir hub özellikleri ve Müzik ve Oyun göbeğini artırmak için çalışır. önceden yüklenmiş bir uygulama tavsiye motoru da vardır. multimedya hizmetleri için, bir müzik çalar yanı sıra YouTube oyuncu var. Öte yandan internet tarayıcısı, HTML, HTML5 ve Flash destekliyor. Orada yerleşik olan çevrimiçi hizmet desteği gibi YouTube video yüklemeleri için, hem de Picasa gibi.

Samsung Galaxy Tab 2 diğer özellikleri gibi bir takvim, çalar saat, belge görüntüleyici, ve hesap makinesi gibi sınırsız telefon rehberini, ajanda bulunmaktadır. Mesajlaşma dişli görünümünde olacak ve akıllı metin girişi vardır, ve e-posta IMAP, POP3, SMTP, veya Microsoft Exchange yoluyla olabilir olabilir.

oldukça bütçe dostu tablet olması bekleniyor olsa da, fiyat henüz ilan edilecek. Samsung Galaxy Tab 2 8GB, 16GB ve 32GB varyasyonları ile İngiltere'de piyasaya sürülecek ayarlanır.

Filipinler Samsung Galaxy Tab 2 Android Tablet Fiyatı: Yaklaşık Php 16,000.00

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

  • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...