Gana samsung galaxy s5 ne kadar

Samsung Galaxy Note 4 Ekim Gana geliyor

Taşınabilir Cihazlar Samsung Gana Direktörü Jaspreet Singh yeni Galaxy Note 4 küresel önümüzdeki ay başlatılır aynı gün Gana gelecek ima etti, ve zaman yok, yerel piyasadaki tüm diğerlerinden ayırt edilebilir olacaktır.

O şirket yakışıklı yerel pazara getirdiği teklifler ve fırsatlar açısından öne çıkması için çalışıyoruz söyledi.

Gana samsung galaxy s5 ne kadar

Not 2 ve Not 3 artı S3 gibi diğer Samsung Galaxy cep telefonu, bu bir preceeded S4 ve S5, Afrika pazarı için hasara karşı sigorta kapağı ile geldi.

kullanıcı telefonun ekranı kırıldı ya da suya düştü eğer ücretsiz onarım veya değiştirme almak için iki fırsat vardır. kapak (ADH) ele gelen kaza hasarı denir. Bu fro 24 ay süren bir e-garanti kaydı ile birlikte geliyor.

Belirli ağlarda satın alırken telefonlar da bazı veri paketleri ile geldi.

Galaxy Note 4 de ADH örtüsü ve diğer yardımlar gibi benzer faydaları ile Gana gelecek sorulduğunda ise, Singh dedi “Biz yerel pazarda ayırt zorunda çalışıyoruz.”

Samsung Galaxy Note 4 selefine pürüzlü kenarları birçok yuvarlama yaparken Not 3 formülüne sopalarla büyük bir yeni smartphone. Not 4 çok tanıdık görünüyor, ama bu kötü bir şey değil: Samsung şimdi dört yıldır çılgınca başarılı phablet üzerinde yineleme olmuştur ve bu onun zayıf noktaları geliştirmek için bol zaman vardı demektir. Apple şimdi bir büyük, 5.5-inç iPhone sadece bir hafta açıklayacağız bildirildi sayesinde, Samsung şimdiye kadar çekici olarak bu yeni Not yapmak önemlidir.

Not 4 sadece selefi gibi, 5.7-inç AMOLED ekrana sahip, ama şimdi netlik üzerinde büyük bir iyileştirme için yapmak gerekir Quad HD çözünürlük, spor oluyor. Her zamanki gibi, Samsung ayrıca bir AMOLED ekran bir LCD ekran daha ne kadar daha canlı touting olduğunu. Herkesin bir hayranı olan bir şey değil, ama kesinlikle renkler pop yapar. Note'un yazılımı değişiklikler burada da vardır. Bir yeni özellik bir uygulama kullanılamaz yine bir başka uygulamanın üst üzerine gelin ve bir küçük pencere içine aşağı çekmiş sağlar. Uygulamalar da iki uygulama bölünmüş ekran görüntüsü içine konabilir.

Gana samsung galaxy s5 ne kadar

Not 4 önemli eklemeler çok yakın Galaxy Alpha gibi yan etrafında bir metal grubu sarma vardır. Orada arkasındaki sahte deri tarzı hala, ama küçük değişiklikler bu yeni Not hale getirmek için uzun bir yol daha önce ne geldi daha iyi bakmak gidin. Siyah, beyaz, pembe ve bronz mevcut olacak. Doğal olarak, S Pen telefon kalemle kontrol sağlayan, hem de geri döndü. Samsung Note 4 Not 3 çift basınç hassasiyeti olduğunu söylüyor.

Telefon görüntü sabitleme ve 3.7 megapiksel ön bakan kamera ile 16 megapiksel arka kamera bulunuyor. Bu yeni Note aynı zamanda bir kalp hızı monitörü ve bu yılın başlarında Galaxy S5 eklenen olanlar gibi bir parmak izi sensörü bulunmaktadır. Telefon bir dört ya da okta-çekirdekli işlemci, 3GB RAM, ve MicroSD yoluyla genişletmek olabilir depolama 32GB ya içerir. Telefon Android 4.4.4 KitKat koşuyoruz olacaktır.

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

  • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...