Genç samsung galaxy kaç gb

Ürün Özellikleri

derinlemesine Puanı

Modern akıllı telefon gelince, geri kalanı üzerinde baş ve omuz stand yönetmek iki üretici vardır. Apple ve Samsung hem kendi cebinizde ne olması gerektiği alır ile fırtına mobil pazar almaya başardı.

Şaşırtıcı olmayan bir Samsung Galaxy S5 ile yüksek son ve Galaxy Note 3. değil, aynı zamanda Galaxy Fame ve Galaxy Young cep telefonları ile düşük sonunda kapsayan Android akıllı telefonlar ile dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi.

Genç samsung galaxy kaç gb

Bir ödeme ile kadar az (PAYG) fiyatı gitmek £69,99 sadece ve sözleşme fiyatları (115 $, AU $ 130 civarında) £Ayda 7.25 İngiltere'de, Galaxy Young Nokia Asha 503 sever yanı sıra Lumia 520 ve Huawei Ascend Y300 ile rekabet en sonunda perdeli.

Bu düşük fiyat etiketi sadece genç bir kitleye perdeli varlık değildir anlamına gelir (adına bir ipucu yoktu), ayrıca acil durumlar için, hatta bir festival telefonu olarak ideal bir ikinci telefon yapmak gibi görünüyor.

Yani para için ne alabilirim?

Samsung bütçe pazarının büyük bir bölümünü bağladı olduğu göz önüne alındığında, Galaxy Young ve Galaxy Fame arasındaki fark bir sürü olmayabilir bu nedenle duruyor. Bu çok böyledir.

bakmak için temel alanlardan biri ekranıdır. Açıkçası HD ekran sever yerine, 176ppi sen Young olsun ne etrafında veren 3.3-inç 320 x 480 ekran göz ardı edilmiştir.

Bu Galaxy Young Galaxy Geçidi daha ama biraz daha yüksek PPI ile biraz daha küçük olduğu anlamına gelir.

Başka bir yerde çok daha fazla benzerlikler vardır. 109.4 x 58.6 x 12.5mm ve tartı 112g ölçümleri anda, Galaxy Young Fame aynı boyutta etrafında oturur.

Genç bir yandan son derece rahat oturur buldum ve tüm ekranı ve sorun olmadan geleneksel Samsung düğmeleri vurmak başardı.

Orada Samsung dışına en ucuz yakışıklı inşa etmek için seçtiği ne küçük bir sürpriz olduğunu - Samsung'un amiral üzerinde eleştirilmiştir plastik inşaat, ama böyle ucuz bir cep telefonu için çok uygun.

Genç samsung galaxy kaç gb

Depolama bilge Galaxy Fame 1.5GB az kullanmak için aslında mevcut olduğu oldukça cimri 4GB ile birlikte geliyor.

Galaxy Young herhangi büyük uygulamalar yüklemek olası değildir, ancak ben hala bu oldukça zayıf olduğunu hissediyorum. 64GB ağrıyı hafifletmek yok kadar microSD desteği minnetle eklenmesi.

Dropbox ayrıca daha fazla dahili belleğe üzerindeki stresi azaltma bulut tüm fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı saklayabilir anlam önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Bir 1GHz tek çekirdekli işlemci RAM 768MB yardımı ile Android çalışan görevli kaputun altında sağlanmıştır.

Bu Galaxy Fame RAM 512MB biraz daha fazla olduğunu, ancak daha büyük RAM küçük bir 3.2MP kamera ziyade Fame 5MP için trade-off ile birlikte gelir. Bir ön bakan kamera da burada eksik.

Bütün Galaxy Young, bu düşük güç yakışıklı başka bir göz atmak için bir teşvik vererek düşük bir fiyat etiketi ile, ilginç bir öneri, henüz özellikleri sizi havaya uçuracak olmaz.

gözden geçirme için bir Gaalxy Young sağlamak için O2 sayesinde

Geçerli sayfa: Giriş ve tasarım

İlgili Mesajlar

  • Pakistan Detaylar Kore Mobiles Samsung Galaxy S4 I9500 çift çekirdek Kore 4.2.1 Android Cep Telefonu Özellikler: Ücretsiz Teslimat / Kargo Ürün Detayı: Samsung Galaxy S4 I9500 çift ...

  • herhangi bir ekran öğesine dokunun ve Ana ekran tuşuna basılı tutun: Görev yöneticisi erişmek için aşağıdaki talimatları izleyin. Görev yöneticisi simgesine dokunun. Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: Etkin uygulamalar. Ekranlar ...

  • Üç faktör online alışveriş Ahaa yapmadan önce, bu web sayfasının bu yerde bu makaleyi ilişkin onun iyi tartışma, ben şu anda beni ayrıca yorumlama böylece tüm bu okudum dikkat ...

  • Nasıl Samsung LN46C630 Titreme sorunu garanti süresi dolduktan sonra Samsung LN46C630 TV ekran titremesi ile ilgili bilinen bir sorunu var Tüm Ürünleri Göster düzeltmek için. AT 150 $ ödemek yerine ...

  • Samsung Galaxy S1 Samsung Galaxy S Hakkında Android Telefon geliştirilen ve Samsung Electronics tarafından 2 düzine ile üretilmiştir mobil yakışıklı tasarlanmış bir Android destekli akıllı telefon ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/gen-samsung-galaxy-ka-gb.php on line 124

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/gen-samsung-galaxy-ka-gb.php on line 124