i bedava iphone 5 için whatsapp indirebilirsiniz nasıl

WhatsApp iPhone

iPhone kullanıcıları, dikkat! ücretsiz iPhone için WhatsApp indirmek istiyor musunuz? Bu sayfada, karşıdan yükleyip kurmak ve iPhone için WhatsApp kullanırken bilmeniz gereken tüm önemli bilgileri okuyun. iPhone için WhatsApp indirme ve yükleme çok kolaydır. Nelere ihtiyacınız iOS 4.3 veya daha yüksek çalışan bir iPhone (ya da iPad, iPod) 'dir. WhatsApp Kullanılan alan yaklaşık 25MB alır. Ayrıca, iPhone için WhatsApp iPhone 5, 5S ve 5C büyük ekranlar için optimize edilmiştir. 2013 yılının yaz aylarında, iPhone WhatsApp fiyatları biraz değiştirilmiş bulundu. Temmuz 2013 17 kadar, iPhone kullanıcıları WhatsApp indirmek için bir kez 0,99 $ bir miktar ödemek zorunda kaldı. Bu tamamen ücretsiz bir sürümü olarak değiştirildi.

i bedava iphone 5 için whatsapp indirebilirsiniz nasıl

iPhone için indir Whatsapp

Yeni kullanıcılar indirebilir ve ücretsiz olarak doğrudan WhatsApp yüklemek edebiliyoruz. Bu ücretsiz indirme ilk yıl için geçerlidir. WhatsApp kullanımı ilk yıl sonra, iPhone kullanıcıları 0,99 $ yıllık tutarı ödersiniz. Bu hala hesapta iPhone WhatsApp tüm avantajlarını para çok düşük bir miktardır. WhatsApp ile aynı zamanda WhatsApp kullanan tüm kişilerinize sınırsız mesaj, video, fotoğraf ve daha birçok göndermek edebiliyoruz. Dünya çapında 500 milyonu aşkın WhatsApp kullanıcıları vardır. Bu arkadaşlarınızın çoğu / rehber zaten WhatsApp Messenger kullanmak olasıdır! Sizin rehber iPhone veya örnek WhatsApp Windows Phone için WhatsApp kullanmak farketmez. Doğrudan olursa olsun kişinin kullandığı işletim sistemi, herhangi bir başka WhatsApp kullanıcılarına mesaj gönderebilirsiniz.

iPhone için WhatsApp indirme ve yükleme Apple AppStore üzerinden çok kolay geçer. Aşağıda kısaca size en hızlı şekilde iPhone için WhatsApp indirebilirsiniz nasıl açıklanmıştır.

1. iPhone AppStore açın ve ekranın alt kısmındaki arama düğmesine dokunun

2. Arama formu "WhatsApp" girin. Hemen bazı öneriler alacak. Sadece belli "WhatsApp" adlı ilk arama seçeneğini seçin. Yeşil simgesinden tanıyabilirsiniz.

i bedava iphone 5 için whatsapp indirebilirsiniz nasıl

3. App simgesini seçin. Artık iPhone uygulaması için WhatsApp ile ilgili her türlü okuyabilirsiniz. Örneğin değerlendirmeleri ve (teknik) spesifikasyonlar okuyabilirsiniz.

4. metin "+ Serbest" mavi düğmesine dokunun. İsteğe bağlı olarak, AppleID kullanıcı adı ve / veya şifrenizi girin.

5. iPhone indirmek ve WhatsApp yüklemeye başlamak olmaz. Yükleme tamamlandığında, sen App açabilirsiniz.

6. Şimdi yapmanız gereken şey tüm telefon numaranızı doğrulayarak olduğunu. SMS ya da telefon görüşmesi yoluyla numaranızı doğrulayabilirsiniz. Telefon numaranızı girin ve doğrulamak istediğiniz nasıl seçebilirsiniz.

iPhone için WhatsApp doğrulandıktan sonra 7., doğrudan da WhatsApp kullanan tüm kişilerinize ücretsiz mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

eğlenceli ve ücretsiz iPhone için WhatsApp ile iyi şanslar. Tüm WhatsApp iPhone cihazları tam listesi için aşağıdaki tabloya bakın.

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • Nokia E5 Nokia E5 WhatsApp için WhatsApp İndir, hep arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için gereken insanlar için tasarlanmış Nokia E5 gibi bir cep telefonu can not miss uygulama ...

  • Yani Nokia C5 için indirin WhatsApp hakkında el bilgi mi? Aşağıdaki Check it out! Bir mesajlaşma için App bakarsanız edebi bin Uygulamalar vardır. WhatsApp iyi olduğunu iddia ediyor. Niye ya?...

  • Nokia S40 Whatsapp için WhatsApp geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan bir çok popüler mesajlaşma hizmetidir. Bu tüm bunların durum güncellemelerini, resim, video ve konumunuzu göndermek sağlar ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG, 8520 31223 (36339 votos) + Juegos Para Movil Bb içinde Juegos Para Movil Bb 8520 ücretsiz görüntülü görüşme - Ben Juegos Para Movil Bb 8520 kullanıyorum, eski model 3.0 android ...