i mobil yazılımı indirebilirsiniz nasıl

Nasıl telefon yazılımını güncellemek mı?

Biz periyodik olarak sordunuz yeni özellikler eklemek ve telefonunuzun performansını maksimize etmek Windows Phone yazılım güncelleştirmeleri bırakın. İndirmek için bir yazılım güncellemesi mevcut olduğunda, biz telefonunuzda size bildiririz.

Telefon güncelleştirmeleri SSS'ye bakın, her güncelleştirmenin içerdiği ne öğrenmek ve şimdi sahip Windows Phone hangi sürümünü belirlemek için.

i mobil yazılımı indirebilirsiniz nasıl

Nasıl bir güncelleştirme hazırlamak için

PC'nize Zune yazılımı yükleyin. Telefon güncellemesini indirmek için bu yazılımı gerekir.

Piliniz düzeyi düşükse, güncelleme başlamadan önce telefonunuza bir hızlı şarj verir. Daha fazla bilgi için, Şarjım benim telefon güncellemek için çok düşük olduğunu görüyoruz.

güncelleştirme için telefonunuzda bazı oda olun. Gerekirse, istenmeyen uygulamalar veya diğer büyük öğeleri birkaç kaldırın.

Eğer Başlat, telefonunuzda ne kadar boş alan görmek için. fiske Uygulama listesi sola dokunun Ayarları gt; Hakkında. ve Mevcut depolama sağındaki sayı bakmak. Daha fazla bilgi için, güncellemek için benim telefon Yap oda görmek.

Bilgisayarınızdaki boş alan.

Biz, yazılım güncellemesini indirmek için mevcut telefon yazılım ve ayarların yedeğini kurtarmak için, ve muhtemelen bilgisayarınıza telefonunuzdan medya dosyalarını senkronize etmek için bazı oda gerekir. Daha fazla bilgi için, telefon güncellemeleri için benim bilgisayar odası olunuz.

Bilgisayarınızın güvenilir bir Internet bağlantısı olduğundan emin olun.

Bazı durumlarda, bir kablolu (Ethernet) bağlantı için bir kablosuz (Wi-Fi) bağlantısı geçiş gerekebilir. Ya da bilgisayarınızın güvenlik duvarı veya proxy ayarlarını gerekebilir. Daha fazla bilgi için, Windows öğretici Ağ bağlantısı sorunlarını görüyoruz.

telefonunuzda doğru tarih ve saate ayarlanmış olduğundan emin olun. Bu bize ihtiyacınız güncellemeleri belirlemek yardımcı olacağız. Daha fazla bilgi için, benim tarih ve benim telefon güncellemek için zaman düzeltin bkz.

Nasıl bir güncelleştirme yüklemeye

Bir güncelleme mevcut olduğunda, biz telefonunuzda size bildiririz. Eğer bildirim gördükten sonra, telefonunuza güncelleştirmeyi yüklemek için uygun bir zaman seçin. işlemi bir saat kadar sürebilir.

Eğer bildirim kaçırır veya güncelleştirmeyi yüklemek için vakit yoksa, biz birkaç gün içinde tekrar hatırlatmak gerekir.

i mobil yazılımı indirebilirsiniz nasıl

Birincil computerthe ilkine telefonunuzu bağlayın telefonunuzla birlikte verilen USB kablosunu tousing telefonunuzu bağlı.

Eğer normalde kullandığınızdan farklı bir bilgisayar kullanıyorsanız, iseniz, aşağıdaki Notlar bazı önemli bilgilere bakın.

Telefonunuzu bağladığınızda Zune yazılımı otomatik olarak başlamazsa, manuel olarak da başlatabilirsiniz.

Biz Zune yazılımını güncellemek için isteyebilir. Bunu yaparsak, sadece ekrandaki yönergeleri izleyin. Sonra senkronizasyon yazılımını yeniden başlatın.

Zune yazılımı, Şimdi Güncelle'yi tıklatın.

Eğer güncelleme tamamlanana bir bildirim görene kadar bilgisayarınıza bağlı telefonunuzu tutmak emin olun.

İlgili Mesajlar

  • You Are Beautiful Ne yapar gerçekleştirerek One Direction Müzik, video, 3GP - Video Klipler 3GP - Video Klipler, veri kızılötesi bağlantı noktasını kullanarak cep telefonu bilgisayardan bulaşabilir ...

  • beklemeden ücretsiz Nokia 2700 RM-561 Son Flaş Dosya İndirme Nokia 2700 RM-561 en son flaş dosyası indir. Bu yani 09.98 mevcut son sürümü firmware kurgusunda. Bu test edilir ...

  • Nokia C2-02 / C2-03 / C2-05 için Whatsapp İndir | İyi Sohbet App Hiç Nokia C2-02 / C2-03 / C2-05 biz, Nokia C2-03 ana gözlük söz istiyorum için whatsapp karşıdan yükleme hakkında konuşmak önce ...

  • En iyi ücretsiz Mp3 Müzik İndir Siteleri Listesi - Top 7 Siteleri listesi İşte en iyi ücretsiz Mp3 müzik indirme siteleri en müthiş listesidir. Her müziksever bu listeyi kontrol etmelisiniz. Hepimiz için seviyorum ...

  • Nokia X2, indirme ve Nokia X2 için WhatsApp yüklemek için WhatsApp Nokia X2 ile gerçekten iyi birleştiren bir uygulamadır. herkesin bildiği gibi mademki gibi, çok odaklanmış bir cihazdır ...