iOS 7 için kaç gb ihtiyacım var

indirmek ve iPhone, iPad veya iPod touch iOS 7 nasıl kurulur

Anupam Saxena | Güncelleme: 18 Eylül 2013 22:32 IST

Bekleyiş sona erdi. Apple'ın mobil işletim sistemi iOS 7 sonraki sürümü, artık kullanılabilir. Apple'ın sözleriyle bu "orijinal iPhone beri en önemli iOS güncellemesi" dir. OS sonraki yineleme tamamen elden kullanıcı arayüzü tasarım getirmek kalmıyor, aynı zamanda rakip mobil platformlar tarafından sunulan ediliyordu birçok eksik özellikler ekler.

Sen yazılım açısından, iPhone, iPad veya iPod touch destekliyorsa ücretsiz olarak almak ve neredeyse yeni bir cihaz almak mümkün olacak.

Peki nasıl güncelleme hakkında gidiyorsun? güncellemeden önce akılda tutulması gereken şeyler nelerdir? Bizim yazılan bu yanıtlamaya çalışın.

1. cihaz desteği iOS 7 mu?

iOS 7, iPhone 4 tarafından desteklenen, iPhone 4S ve iPhone 5; iPad 2, üçüncü ve dördüncü nesil iPad'ler, iPad Mini; ve beşinci nesil iPod touch. Ayrıca, iOS bazı özellikleri tüm cihazlarda mevcut olmayabilir. Örneğin, iPhone 4S kamera uygulamasında havadan gibi özellikleri ve canlı filtreleri desteklemez. iPad 3 Ayrıca havadan desteklemez.

2. Cihazınızı yedekleme

Eğer iPhone veya iPad'de veri değil, düzenli yedekleme yaparsanız, şimdi iyi bir zaman. En sevdiğiniz uygulamalar ve ayarları iOS 7 geçiş için ve bunun için bir yedeğini almak gerekir istiyorum.

ICloud (Apple'ın sunucuları) veya iTunes üzerinden Mac veri veya PC yedekleme tarafından yedeklenmesi, iki şekilde bir yedek cihazınızı alabilir.

iCloud veri yedekleme seçeneği etkin ettiyseniz, cihazınız genellikle kilitli ve bir Wi-Fi ağına bağlı, şarj oluyor otomatik olarak yedeğini alır. gidin (bu etkin oldu ise) son yedekleme yapıldı ne zaman kontrol etmek için Ayarlar Uygulamanın ve dokunun iCloud. Bir göreceksiniz nerede menüsünün alt aşağı kaydırma gerekir Depolama & yedek o olup olmadığı belirtilen olacak altında seçenek iCloud Yedekleme kapalı ya da açık. o üzerinde ise Son yedekleme yapıldığı zaman, aynı zamanda tarih ve saati görürsünüz. Cihazınızın Wi-Fi bağlantılı olması gerektiğini unutmayın.

iOS 7 için kaç gb ihtiyacım var

Eğer iCloud Yedekleme seçenek o zaman açın ve bir yedek almak gerekir kapalı idi. Bak, iCloud boş alan sadece 5GB sunmaktadır. Eğer bulut depolama alanı için ekstra ödemek istiyorum ve telefonunuzdaki çok fazla veri yoksa, o zaman iTunes üzerinden yedekleme daha iyi olurdu.

iCloud ile yedekleme için öncelikle Wi-Fi iOS cihazınızı bağlayın. Şimdi gitmek Ayarlar Uygulamanın ve dokunun iCloud. Göreceğiniz nerede menüsünün alt aşağı kaydırma gerekir Depolama & yedek o iCloud Yedekleme kapalı olduğunu söz olacak altında seçenek. dokunun Depolama & yedek. aramak iCloud Yedekleme geçiş ve açın. Şimdi dokunun Şimdi yedekle. Telefon bir yedeğini alarak başlayacak, ama sen biraz kendi cihazınızı bırakabilirsiniz böylece biraz zaman alabilir. Biz yedekleme önce gerekli değildir silme Kullanmadığınız uygulamaları ve resimler ve özellikle videolar, tavsiye ederim.

yedekleme için ikinci yolu PC veya Mac iTunes üzerinden tüm veri depolama gereğidir. bir yedeğini almak için, USB kablosu ile bir bilgisayara (PC / Mac) iOS cihazı bağlamak. size bilgisayar iTunes hesabı ile yetkili olduğundan emin olun. Değilse sadece tıklayarak yapabilirsiniz mağaza Menü ve seçme 'Bu Bilgisayarı yetkilendir 'Ve Apple kimliği girerken. iTunes ile senkronize veya bir yedeğini almak için önce bir şifre kurduğunuz takdirde cihazın kilidini açmak gerekebilir.

Cihaz altında görünecektir cihazlar Soldaki Kenar çubuğunda iTunes iTunes eski bir sürümünü kullanıyorsanız. iTunes'u 11 kullanıyorsanız, aygıt adı sağ üst köşesinde gösterilir olacaktır.

Ya aygıt adının üzerine tıklayarak tıklayabilirsiniz Şimdi yedekle cihazdan özet sayfa veya cihaz adının sağ tıklayarak / kontrol tıklayın ve seçin desteklemek .

yedekleme başarılı olduğunu sağlamak istiyoruz ya da sadece son yedekleme gerçekleştirildi zaman kontrol etmek istiyorsanız, size gidebilirsiniz Tercihler (içinden iTunes Mac menü ya da Düzenleme Windows menüsü) ve üzerine tıklayın cihazlar Cihazınız yedekleme ve onların zaman listelenmiş olacağını sekmesi.

Cihazınızın yedeklenen emin olduktan sonra, iOS 7 yüklemeden taşıyabilirsiniz.

3. Wi-Fi üzerinden bir over-the-air Software Update aracılığıyla iOS cihazınıza doğrudan iOS 7 yüklemek veya bilgisayara bağlayın ve iTunes üzerinden güncelleştirmeyi yüklemek ya.

şebeke üzerinden yükseltmek için şu adrese gidin Ayarlar Uygulamanın, dokunun Genel ve daha sonra Yazılım güncellemesi. görünür ve dokunmak için güncelleme mesajı için bekleyin İndirme ve Yükleme .

Bunun yerine PC ya da Mac ile güncelleştirmeyi yüklemek istiyorsanız, Cihazınızı bilgisayara bağlayın ve iTunes açın ya da manuel olarak ateşlemek için bekleyin. Sadece cihaza gitmezsen genellikle bir yazılım güncellemesi istemi olsun ama istiyorum özet iOS cihazınızın adının üzerine tıklayarak, ve tıkırtı tarafından sayfa 'Güncellemeleri kontrol ediniz 'Butonu ve tıklayın İndirme ve Güncelleme .

IPhone yeniden başlatın ve güncellemeleri sırasında ilerleme çubuğu ile bir Apple logosu görüntülemek ve iTunes da kurulum durumunu gösterecektir olacaktır.

Eğer istediğiniz seçebilirsiniz nerede 4. iOS 7 iPhone güncelledikten sonra, size bir sayfa alacak bir karşılama ekranı, Konum Hizmetleri'ni etkinleştirmek istenir yazı, aşağıdakileri görürsünüz Yeni bir telefon olarak iPhone kurmak. iCloud Yedekleme geri veya iTunes yedekleme geri yükleme. iTunes seçeneğini seçerseniz iCloud kimlik bilgilerinizi girmeniz ve iCloud yedekleme seçeneği veya bilgisayarınıza telefonunuzu bağlamak için ail ihtiyacı seçerseniz bir Wi-Fi ağına bağlı kalmak gerekir. iCloud ve iTunes kimlik ve kullanım şartları görüntüleyen sayfaları için soran birkaç istemleri sonra nihayet yepyeni bir işletim sistemi ile Ana ekran görürsünüz.

popüler cep hakkında en son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri ve özel fırsatlar ile güncel kalmak için Gadgets Android ve iOS için 360 uygulamasını indirin.

İlgili Mesajlar

  • "Offroad için inşa edilmiş bir araç sürme asfalt yüzeyinde oldukça büyük bir deneyim bu seviyede size uzak ve hızlı alabilirsiniz., Ancak benzin sınırlı bir kaynaktır." Otoyol Tepesi tırmanın bir aşamadır ...

  • Modern akıllı telefon gelince Ürün derinlemesine Değerlendirmeleri özellikleri, geri kalanı üzerinde baş ve omuz stand yönetmek iki üretici vardır. Apple ve Samsung Hem başarmış ...

  • 720p: iPad 2 iPad arkaya bakan kamera için gözlük var kaç megapiksel tek tek sayısını listeler. Yani, 0.92 megapiksel rakam verir 1280 x 720 piksel, demek gerekir ...

  • Erişilebilirlik Erişilebilirlik özellikleri İşitme: Titreşimli uyarıları, BT neckloop uyumlu Vizyon: Titreşimli uyarıları, Ses Komutları Fiziksel beceriler: Ses Komutları, Hoparlör, Hız Neler arama ...

  • Eğer gerçekten ne kadar veri kullanırım? veri planları biz kolayca seçerken yaptığımız en önemli kararlardan biri olmadan ele alabileceği bir şey gitmiş hiçbir savunarak var ...