ipad 2 kamera kaç megapiksel var?

Bölüm atla:

Yeni iPad 4 ana yükseltmeleri biri kamera – Biz 5MP sunan (kendisi hiçbir kameradan bir hareketti) 0.7MP bir hareket bahsediyoruz.

Bu iPhone 5. bulunan balığı nispeten benzer ƒ/2.4 Diyafram ve şimdi tekrar hızlı bir çırpıda almak için seviyor amatör fotoğrafçılar için bazı oldukça lezzetli gözlük sunan beş element lens.

ipad 2 kamera kaç megapiksel var?

Biz de moda 'otofokus için musluk' bahsetmeliyiz – o inşaat gerçekten görüntünün netlik ve pozlama seviyelerini düzeltmek yardımcı olur ve.

gözlük yükseltme rağmen, biz anlamak için mücadele ediyoruz bazı unsurlar vardır Apple gerçekten, kamera bir öncelik yapmış inanmak zor.

Örneğin, snap kolaylaştırmak için ses tuşunu kullanarak fotoğraf çekmek mümkün olacaktır. Öncelikle, bu bu şekilde o lensin üzerinde parmağınızı koymak neredeyse imkansız gelir yapıyor, ikincisi oldukça sert ve bazı resim salınım yol açar ve.

Orada biz tür iPad 4 kasaya gitti ambalaj verilen anlamak, hangi konuşmak için hiçbir flaş, ama yine de zaman zaman güzel olurdu.

Ve alt özellikleri ile iPhone 4S üzerinde çok etkileyici deklanşör hızı, burada mevcut değil – biz çok yavaş bahsetmiyoruz, ve oldukça hızlı – ama çıtçıtlı arasında bir gecikme var.

iPhone'da gibi bu güzel interpolasyon fotoğraflar pek çok kişi alamadım anlamına High Dynamic Range (HDR) Yeni iPad seçenekler, hiçbir ipucu da var.

Ancak, Apple yeni iPad 4 kamera basit korumuştur – Biz sonuçlardan mutluyuz, ama daha acil bir durumda yerine seçtiğiniz birincil yakalamaya silah iyi bir kamera var.

Güçlü ışığında, ayrıntı seviyesi etkileyici

Pozlama seviyesini ayarlamak için ekrana dokunabilirsiniz - burada güneş dokunulduğunda

Ekranın Ve burada karanlık bölüm

Tam zoom, gürültü oldukça şüpheli alır

Otomatik makro modu oldukça etkileyici - bu neredeyse nesneye karşı bastırdı sensörü ile

ipad 2 kamera kaç megapiksel var?

Ve bu daha uzak görüntü

Metin hızla odaklanır ve son derece okunaklı

Kapalı çekim biraz grainier - ama odak değiştirmek için dokunarak büyük bir etkisi vardır

İşte şömine dokunarak parlaklık farklı bir düzeye atış açılır

Bu çok hızlı bir şekilde alınan görüntü - biz sonuç ile etkilendik

Ancak, flaş eksikliği gerçekten koyu çekim lets - bu başka bir harika fotoğraf olurdu

Yeni iPad 4 video kamera şimdi aynı saniyede 30 kare VGA kalitesini yönetmek kamera bakan ön ile en fazla 30 fps'de 1080p ateş yönetir.

Bir videoyu çekerken ayarları ile ilgili karışıklık hiçbir seçeneği olarak orada kamera ile ilgili söylenecek çok fazla, orada değil.

Ancak, anti-shake etkileri çok iyi - kaliteli güçlü ve dahili görüntü sabitleme derinden etkileyici – en iyi kabarık yürüyüş unwatchable görüntüleri için yapılmış olmalıdır ancak yeni iPad silkti.

Geçerli sayfa: Kamera ve video

İlgili Mesajlar

  • Benim Smartphone Kamera Kaç Megapiksel olmalıdır? %% Img src = "i.ebayimg / 00 / $ T2eC16dHJHIFFhn00GK) BRY0mEF, k! _35.JPG" / 2000'li yılların ikinci yarısında kendi tanıtım, akıllı %% beri ...

  • 720p: iPad 2 iPad arkaya bakan kamera için gözlük var kaç megapiksel tek tek sayısını listeler. Yani, 0.92 megapiksel rakam verir 1280 x 720 piksel, demek gerekir ...

  • Bölüm atla: ana yükseltmeleri biri iPad 3 bir 5MP sunan (kendisi hiçbir kameradan bir hareketti) 0.7MP bir hareket bahsediyoruz kamera. Bu nispeten ...

  • 16GB Yeter Depolama Bir Sonraki IPad için mi? Katı hal depolama harika. çok mekanik sürücüler outpaces hızı yanı sıra, katı hal ambalaj avantajlar sunuyor. sürücüler küçük ...

  • iPad Mini neredeyse sürece özgün iPad var gibi için söyleniyor, ama erken bu söylentiler birçok gerçeğine dayanmaktadır ve kaç umut dayanmaktadır nasıl belli değildi olmuştur ....