ipad üzerinde film indirmek için kaç gb

16GB Yeter Depolama Bir Sonraki IPad için mi?

Katı hal depolama harika. çok mekanik sürücüler outpaces hızı yanı sıra, katı hal ambalaj avantajlar sunuyor. sürücüler küçük ve farklı cihazlar uygun farklı konfigürasyonlarda birleştirilebilir. mekanik sürücüler tek seçenek olsaydı Tabletler ve akıllı telefonlar bugün bildiğimiz sadece mevcut olamazdı.

ipad üzerinde film indirmek için kaç gb

Bir dezavantajı ise yoktur. cihazlar genellikle çok teklif yok bu yüzden katı hal depolama, pahalıdır. olsa 499 $ fiyatlı ucuz iPad Air, hala gerçekten yeterli olup olmadığını merak bazı alıcılar bırakır alan, sadece on altı gigabayt sağlar.

en 16GB iPad işleyebilir ne görelim.

Ne Kadar Depolama Do You Aslında Teslim almak?

Bir iPad, bir işletim sistemi ile herhangi bir cihaz gibi, kendi işletim sistemi olan depolama bazı adamak gerekir. 16GB iPad Air durumunda bu ile oynamak için 12GB bırakarak, 4GB etrafında dışarı çalışır.

Bu olmayan bir tartışılabilir. Orada seçenekleri bir ton var ve kapatın ya da un-install için sunan bir Windows PC aksine, iPad uygulamaları bir küçük paketi vardır ve bunların hiçbiri kaldırılabilir. Eğer mevcut reklamı alanı yaklaşık% 75 olacak gerçeği ile uğraşmak zorunda gidiyoruz.

iPad adalet içinde olsa da, bu normaldir. Bazı 64GB, Windows tablet var yarım fabrika çıkışından zaman kendi sabit disk tüketmiştir.

Ben Ne Kadar Müzik Mağaza miyim?

Eğer 16GB iPad saklayabilirsiniz müzik miktarı formatı ve bit hızı bağlıdır, ancak ortak bir 128kbps bit hızı varsayarak, dakikada bir megabayt biraz daha az bakıyor olacağız. basitlik aşkına dakikada bir megabayt bu yuvarlama, müzik 12.000 dakika, ya da yaklaşık 200 saatlik bir maksimum sonuna kadar. Kötü değil, gerçekten; kolayca 200 albüm saklamak istiyorum.

Ancak, iTunes standart 256kbps olduğunu ve herkesin depolama amaçlı düşük bitrate kendi müzik dönüştürmek istiyor. Bu yaklaşık 6000 dakika, ya da 100 saate depolama kesen ses dakikada, başına bir tad az iki megabayt koyacağız. Hala orta müzik koleksiyonu için yeterlidir, ama sevdikleri şarkıları erişimi olmayan bir an gidemem olanların hızlı bir şekilde cihazı dolabilir.

ipad üzerinde film indirmek için kaç gb

ITunes Match, sen iTunes satın vermedi müzik dahil, bulutta müzik saklamanıza olanak verir iCloud hizmeti ile sorunu azaltabilir. hizmet (bu sınırı karşı sayılmaz iTunes satın aldığınız ve şarkıları) kadar 25.000 saklanan şarkılar için yılda 24,99 $.

şarkıları doğru yüklenmiyor ve uygunsuz şarkı tanıma ile ilgili şikayetler çok şey var Ancak, iTunes Match ile kullanıcı memnuniyeti, şüpheli görünüyor. Sadece bu kadar uzun bir veri bağlantısına sahip olarak müzik erişebilmesi için bu, bir bulut akış hizmeti olduğunu unutmayın.

Ben Ne Kadar video Mağaza miyim?

Bir iPad, güzel Retina ekran ile büyük bir video oynatıcı. Ancak sınırlı depolama alanı deneyiminizi berbat edebilir.

Ben bu kadar kolay yapacağız; Eğer yüksek çözünürlüklü video izlemek istiyorum, ve siz ya da akışa istemiyorum olamaz eğer, 16GB iPad sizin için değil. HD filmler sıkıştırmaya bağlı olarak, 45 ila 60 dakikalık bir çalışma süresi ile tek bir televizyon şovu birkaç gigabayt tüketebilir, son derece depolama yoğun ve. Bir iki saatlik uzun metrajlı filmi dört ya da beş gigabayt etrafında tüketecektir.

İki saatlik film 1.5GB etrafında gerekir olarak bile SD içerik, önemli bir alan gerektirir. Bu gerçek alanı 12GB ile 16GB iPad, sadece üç HD filmleri veya sekiz SD filmleri tutabilir anlamına gelir.

Sadece bir arazi gezisi için bir film ya da iki istiyorsanız bu iyi, ama küçük bir kütüphane saklamak istiyorsanız kesinlikle işe gitmiyor. onların tv-IV olmadan gidemez Alıcılar 64GB modeli düz atlamak gerekir.

Ben Kaç Oyunlar Mağaza miyim?

Bazı insanlar çoğunlukla oyunlar için kendi iPad kullanın ve sizin gibi sesler varsa, düşünün bir sürü var. Oyun boyutu inanılmaz değişir, bu nedenle bir tahmin ihtiyaçlarınızı zor olabilir.

genel olarak konuşursak, dokular gerçekten oyunun dosya boyutu balon nelerdir. Angry Birds HD, basit sanat varlıkları ile, sadece 44 MB'lik. Eclipse: Yeni Şafak Galaxy, bir masa oyunu kapalı tabanlı bir strateji başlığı için 158MB gerektirir. o ayrıntılı sanat varlıklarının çok sayıda bulunmaktadır, çünkü bir 3D dövüş oyunu Infinity Blade III 1.8 GB gerektirir.

Yalnızca 2B oyun oynamak ise muhtemelen hatta 16GB iPad depolama konusunda endişelenmenize gerek asla. maç başına 100MB varsayarsak, kimsenin seferde yüklü ihtiyaçları çok daha fazla 120 başlık, için yer olacak. Zengin 3D deneyimler seviyorum mobil oyuncular 32GB modeli için tercih olmalıdır.

Ne hakkında başka her şeyi?

Diğer her Şey? Çok fotoğraflar, kitaplar, kişi listeleri anlamına gelir ve? Bu şeyler gerçekten önemli değil.

Tamam, tamam, bunu olabilir mesele. Ama bu düşünün; Benim iPhone 1,000 fotoğraflar var ve bu sadece yaklaşık 1.5 GB kadar sürer. Bin fotoğrafları! Ben sadece onları bir sürü silinemedi, ama çok az yer alırken hiçbir gerçek gerek yoktur. Olmak zorundasın cidden mi iPad fotoğrafçılığa depolama sorunu yapmak için.

Diğer bir deyişle, kesinlikle özel durumlar vardır. Sen panoramalar almak istiyor bin .pdfs saklamak isteyen adam, ya da gal olabilir kesinlikle her şey. veya bir tablet düşünen kişi bir flash sürücü olarak iki katına çıkacaktır. Ancak bu ihtiyaçlar niş vardır. Çoğu kişi sadece müzik, film ve oyunlar hakkında endişelenmenize gerek.

Sonuç

Bu makalenin sorunun cevabı Yukarıdaki bilgiler size ihtiyacınız ne kadar depolama hakkında bir tahminde bulunmak yardımcı olacaktır ". duruma göre değişir" olduğunu, ama yine de bir tahmin. bazı tampon bırakmak iyi olduğunu unutmayın, bu yüzden size sınırına yakın olacağını düşünüyorum, eğer 32GB modeli için tercih etmek akıllıca olacaktır.

Ne kadar depolama akıllı telefonunuzda veya tabletinizde var mı, ve aslında ne kadarını kullanmış? Bize görüşlerinizi bildirin.

İlgili Mesajlar

  • iPad YouTube videolarını indirmek için nasıl iPhone: ücretsiz, kolay kullanımlı uygulamalar ile iPad veya iPhone İzle YouTube çevrimdışı iPad'inizde çevrimdışı izlemek için YouTube video indirmek isterseniz ...

  • iTunes olmadan iPad film indirmek için: nasıl iPad iPad desteklenmeyen film biçimlerini eklemek için oyun oynamak için ve izlemek için güzel bir görüntü ile büyük bir seyahat arkadaşı haline gelmiştir ...

  • 720p: iPad 2 iPad arkaya bakan kamera için gözlük var kaç megapiksel tek tek sayısını listeler. Yani, 0.92 megapiksel rakam verir 1280 x 720 piksel, demek gerekir ...

  • ücretsiz iPad film izlemek için: nereye cihazlar ücretsiz olarak iPad'de tam uzunlukta film izlemek için Keşfetmek nasıl iOS için çevrimiçi uzun metrajlı filmler bulmak için. film izlerken Rehberimiz ...

  • iPad / iPhone İndir (Filmler Uygulama iPhone 6/6 Plus) Stream Filmler TV için film HD Bedava gösterir. Bu bir şaka mı? Hiçbir adam, hiç de değil. Size film üzerinde tam kontrol sağlayan bir uygulama vardır ...