iphone apps Kaç tane var

zevk uygulamalar. cezbetmek kitaplar. ilham videolar. öğrenme olanakları bir dünya, her iPad bekliyor. Kim bu kadar ince ve hafif bir cihaza çok fazla bilgi sığacak biliyordu?

iPad için özel olarak tasarlanmış - - her sınıf düzeyinde ve öğrenme stili için konuların geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır App Store 80.000 eğitim uygulamaları bulunmaktadır.

iphone apps Kaç tane var

Bu grafik ezberleme oyunu Shakespeare, Poe, Dickinson, ve daha fazlası gibi ustaların şiirler bulunmaktadır.

App Store'da Görüntüle

Öğrencilerinizin bu görsel tahrik interaktif biyoloji uygulaması ile hayatın en küçük birimi derinlemesine bir anlayış verir.

App Store'da Görüntüle

Bu popüler matematik uygulaması bir oyun çok eğlenceli içine cebirsel kavramları döner, öğrencileriniz bir yere koymak mümkün olmayacaktır.

App Store'da Görüntüle

Kağıt öğrencilerin anında skeçler, diyagramlar, resimler veya notlar gibi fikirler yakalamak sağlayan basit bir arayüze sahip.

App Store'da Görüntüle

Bu yüksek çözünürlüklü 3D uygulaması ile dünyanın en egzotik ve nesli tükenmekte olan hayvanların bazı tanıyın.

App Store'da Görüntüle

App Store, size öğrencilerin yeni kavramları öğrenmek ve yaratıcılıklarını ifade yardımcı olmak için sonsuz yollar sunar. sınıf elemanlarının interaktif bir periyodik tablo ile magnezyum özelliklerini inceleyelim. Genç okuyuculara bir oyuna kelime bina döner bir uygulama ile yeni kelimeler öğretin. Ya da fırça veya boya olmadan herhangi bir yerde sanat yapmak için bir dijital resim uygulaması bulmak. Sen matkaplar ve uygulama için özel olarak inşa çalışma yardım uygulamalarını bulabilirsiniz. Ve farklı öğrenme stillerine tamamlayan uygulamalar. Eğer öğretim ne olursa olsun, uygulamalar size en iyi ne yapmak yardımcı - yeni yollarla düşünmeye ilham veriyor.

Biz her öğrenci ve sınıf için doğru uygulamaları bulmak için kolay hale getirdik. küratörlüğünü, popüler uygulamaları bulun - Öğrencilerinizin nişanlanmak eminiz - hem konu ve sınıf düzeyine göre düzenledi. yaşam becerileri için işaret dili ve iletişim - Engelli öğrenciler için, özel eğitim koleksiyonu her ihtiyaç için şaşırtıcı uygulamalar vardır. Hatta daha verimli organize etmek ve daha etkili bir şekilde öğretmek yardımcı olmak için sadece öğretmenler için uygulamalar bir koleksiyon oluşturduk.

iphone apps Kaç tane var

iBooks sınıf için kitap büyük bir seçim vardır. büyük eğitim yayıncılar çocuk kitapları, klasik romanlar, biyografiler, referans rehberleri ve ders kitapları keşfedin. Ve bunların çoğu ücretsiz. Sen standartlara uyumlu kitap ve Ortak Çekirdek sürümü ders kitapları gibi küratörlüğünü koleksiyonları bulabilirsiniz. diğer öğretmenler tarafından oluşturulan hatta özel kitaplar. Ve iBooks uygulaması ile, öğrencileriniz iPad doğrudan seçilen kitap indirmek, böylece her zaman bir soyunma ders kitaplarının değerinde erişimi - hatta bütün bir kütüphaneye.

büyük eğitim yayıncılar birçok ders kitapları iPad yeteneklerinin tam olarak yararlanarak, iBooks için özel olarak yapılır. Öğrenciler, Eski Mısır hakkında dinamik bir zaman çizelgesi dalmak 3D kırmızı kan hücresi döndürmek veya etkileşimli bölüm yorumu sınav alabilir. Onlar bir kelimenin tanımını bilmiyorsanız, bir musluk onu yukarı çeker. Onlar vurgulamak veya bir parmak dokunuşuyla metnin altını, hızlı notlar ve daha sonra incelemek üzere çalışma kartları oluşturabilirsiniz. Incelenmesi de sayfadaki kelimeleri ötesinde bir sürükleyici, interaktif bir deneyimdir.

iBooks Ders Kitabı hakkında daha fazla bilgi

Mac için ücretsiz iBooks Yazar uygulaması ile, kolayca konuyu yolunuzu öğretmesine izin iPad için Multi-Touch kitaplar yapabilirsiniz. Bu sizin ders ve sınıf düzeyine uygun malzemeleri oluşturmak için gerektiğinde için mükemmeldir. Belki farklı öğrenciler için düzleştirilmiş kitapları yapmak istiyorum. Yoksa konuyu öğretmek için nasıl benzersiz bir bakış açısı var. Daha sonra sürükleyerek ve her şeyi bırakarak içeriği özelleştirmek, yerleşik şablonları ile başlayın.

İlgili Mesajlar

  • Beş İyi iPhone Kılıfları Eğer bir iPhone varsa, seçim için vakaların binlerce değilse, yüzlerce vardır. Bazı ince ve ağırlığı veya fazlalık olmadan telefonunuzu korumak, diğerleri eklemek ...

  • Nasıl: iPhone uygulamaları My Wife iPhone geçen hafta başka bir sorunu yaşadı bunları açtıktan sonra hemen kapatın Fix - o kendimden çok daha fazla sorunları yaşamaya görünüyor ve ben yapamam ...

  • (Milyon) 2015 2012 yılından itibaren Amerika Birleşik Devletleri'nde iPhone kullanıcıları ABD 2012-2015 sayısı Apple iPhone akıllı telefon kullanıcılarının * Bu istatistik iPhone akıllı telefon kullanıcı sayısını gösterir ...

  • Sen edeceğiz şeyler yüklü yazılım listesindeki girişi seçerek bilgisayarınıza iTunes başlatın ihtiyacınız. USB kablosunu kullanarak bilgisayara iPhone bağlamak. ITunes otomatik olacak ...

  • Ne iPhone Bu bir no-brainer Telefonunuzu yeniden başlatın 1. dondurur zaman Yapılacak, ama işe yarayabilir. Sleep / Wake düğmesine basılı tutarak telefonunuzu kapatın (sol üst). Hiçbir şey olmuyorsa, deneyin ...