Kaç gb iphone 3gs

Nasıl açmadan iPhone GB anlatmak için?

Ben bir iPhone açmadan 8,16, ya da 32GB olmadığını söylemek için bir yol olup olmadığını öğrenmek istedi. seri numarası veya mantık kurulu aracılığıyla gibi.

döngüde kalın

Bu onarmak için sağ için konuşmak zamanı

Sevgili New Yorklular,

Şu anda, New York ülkedeki ilk Fair Onarım tasarıyı geçirmek için bir şansı var. Biz elektronik gibi akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve hatta çiftlik onarabilir hakkımızı garanti için bir şans var. Biz çevreye yardımcı ve yerel onarım işleri-üreticileri tarafından sıkılmış almaya devam köşe anne-ve-pop tamir atölyeleri için ayağa için bir şans var.

Devlet Meclisi Devlet Senatosu ve A6068 de S3998 olarak bilinen Adil Onarım Bill. servis bilgisi, güvenlik güncelleştirmeleri ve yedek parça adil erişimi olan sahipleri ve bağımsız onarım işlerini sağlamak için üreticileri gerektirir.

Bizimle kabul ederseniz, onarım, adil ekonomik ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz senin temsilcileri söyle. New York'ta tamir hakkı için ayağa kalk.

Bu onarmak için sağ için konuşmak zamanı

Massachusetts

Massachusetts halkı her zaman onarmak için onların hakkı için ayağa kalktı var. 2012 yılında, seçmenler istedikleri yerde kendi arabasını tamir yerleşiklerin hakkını güvence altına bir yasa çıkardı. Şimdi, elektronik için aynı şeyi zamanı.

Dijital Hakkı ile Bill, H.3383 Onarım. gibi akıllı, bilgisayarlar ve hatta çiftlik ekipmanları - biz elektronik onarmak için hakkımızı garanti için bir şans var. Biz çevreye yardımcı ve yerel onarım işleri-üreticileri tarafından sıkılmış almaya devam köşe anne-ve-pop tamir atölyeleri için ayağa için bir şans var.

Bill Onarım Digital Right bilgileri, güvenlik güncelleştirmeleri ve yedek parça hizmet adil erişimi olan sahipleri ve bağımsız onarım işlerini sağlamak için üreticileri gerektirir.

Bizimle kabul ediyorsanız, Massachusetts yasama sizi temsil kim olduğunu bulmak. Eğer Bill Onarım iki partili Dijital Hakkı destek söyle. onarım, adil ekonomik ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz söyleyin. Massachusetts tamir hakkı için ayağa kalk.

Kaç gb iphone 3gs

Bu onarmak için sağ için konuşmak zamanı

Sevgili Nebraskans,

Şu anda, Nebraska ilk Fair Onarım Bill geçmek için bir şansı var.

Biz elektronik onarmak için hakkımızı garanti için bir şans var — Akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve hatta tarım ekipmanları gibi. Biz çevreye yardımcı ve yerel onarım işleri için ayağa için bir şans var — tutmak köşe anne-ve-pop tamir atölyeleri üreticileri tarafından sıkılmış.

Biz bir çözüm ile gelip yerel çiftçiler, onarım şirketleri, kar amacı gütmeyen yenileme tesislerine ve teknolojiye meraklı politikacılar ile çalışıyoruz.

Bizimle kabul ediyorsanız, Temsilciler Nebraska House sizi temsil kim olduğunu bulmak. onarım, adil ekonomik ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz söyleyin.

Bu onarmak için sağ için konuşmak zamanı

Sevgili Minnesotans,

Şu anda, Minnesota ülkedeki ilk Fair Onarım tasarıyı geçirmek için bir şansı var. Biz elektronik gibi akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve hatta çiftlik onarabilir hakkımızı garanti için bir şans var. Biz çevreye yardımcı ve yerel onarım işleri-üreticileri tarafından sıkılmış almaya devam köşe anne-ve-pop tamir atölyeleri için ayağa için bir şans var.

Bizimle kabul ediyorsanız, Temsilciler Minnesota House sizi temsil kim olduğunu bulmak. Eğer iki partili Adil Onarım Bill HF 1048 destek söyle. onarım, adil ekonomik ve erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz söyleyin.

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Ringtonium yorumu: iPhone Ringtonium için en iyi zil oluşturma uygulaması basit ve kullanımı kolay, ve tüm iyi sen zil sesleri gibi zaten satın şarkıları kullanmak sağlayarak size para kazandırır ....

  • Tam olarak ne zaman yedekleme Benim iPhone 4 kullanarak iTunes dahildir? Bu soru iTunes iOS cihaz yedekleme aygıtı her şeyi içeriyor mu okudum? ama olmak görünmüyor ...

  • Pakistan'da Iphone 5 Fiyat şey satın almak için gerekli parayı bahis de oranlar; "Benzinin fiyatı"; "O mükemmel koşullarda yeni araba var"; "Hasar ne kadar?" ...