Kaç kameralar 920 var Nokia Lumia yapar

Bölüm atla:

Nokia Lumia 920 cep telefonunun arkasındaki bir 8MP Carl Zeiss lens ile, akıllı telefonlar güçlü snappers Fin firmanın tarihine taşır.

bu video görüşme veya makyaj kontrolleri yapmak için geldiğinde size yardımcı dönük bir ön 1,6 MP kamera da bulunuyor.

arka kamera ilk 808 PureView toting saçma 41MP yer aldı, Nokia 'nın Pureview teknolojisine sahiptir. Lumia 920 Böyle güçlü bir balığı övünme olmayabilir iken ve yine lezzetli bir önerme imkanı sunar.

kolayca ve hızlı bir şekilde her yerden telefonda kamera uygulamasına almak isterseniz hatta kilit ekranından başlatabilirsiniz Lumia 920 sağ tarafındaki fiziksel deklanşör düğmesine teşekkürler.

Fiziksel deklanşöre kendiniz ve arkadaşlarınız bir fotoğraf çekmek için çalışıyoruz, özellikle ekran düğmesini bir dokunun çalışırken daha kolay yakalama fotoğraflar, daha doğal bir yol sağlar.

Windows Phone 8 ile kamera uygulaması Windows Phone 7.5 yükseltme biraz aldı. Bir dakika içinde ele alacağız lensler seçeneği de dahil olmak üzere yeni özellikler bir çift ile.

Kamera uygulaması kendisi dört ekranda seçenekler ve görünürde hiçbir dijital deklanşör tuşu ile, oldukça basit.

biz kapatmak diledi ama biz yapamaz bir rahatsız edici özelliği tüm vizör bir deklanşöre yapan özelliği, yakalamak için dokunmatik oldu.

Ekranın görünümü engellenmektedir iseniz, ancak posterior sağ ağrı minik menü simgelerinden birini vurmak ya da yanlışlıkla bir sokak parmakla fırça çalışıyorsanız bu harika.

Söylemeye gerek yok, bizim ayak fotoğrafları bir sürü galerisinde vardır

alt köşede üç nokta vurmak ve ek bir iki seçenekleri görüntülemek için menü alanını genişletmek gerekir; dört simge ile birlikte fotoğraf ayarları ve video ayarları, - lensler, flaş, ön taraftaki ve video.

son üç size çift LED Lumia 920 arkası yuvarlak, öne bakan seçeneği iki kamera ve video arasında geçiş yapmanızı sağlar kontrolünü sağlayan flaş seçeneği ile oldukça kendini açıklayıcıdır, iyi, içine başlattı video Kaydedici.

Lensler bu aygıtın önündeki sopa çeşitli ekleri bakın istiyorsunuz kameralar geleneksel olarak, bazı karışıklığa neden olabilir tek, ama genel olarak Lumia 920 ve Windows Phone 8, biraz farklı bir şey sunuyor.

Bu gemide 8MP kamera Nokia Lumia 920 ile eğlenceli biraz var sağlayan, sahne modları ve kamera efektleri arasında bir püre lensler bitti çıkıyor.

biz o kadar ateş biz dört seçenek verildi. İlk Android'de Google Goggles benzer bir şekilde çalışır Bing Vision denilen bir şey vardır – barkod, QR kodu, kitap kapağı, CD veya DVD halinde ek ve Bing benzer ürünler için web arayacaktır.

Bizler DVD koleksiyonu ve bir kutu çikolata karşı koymak ne zaman Bing Vision iyi çalıştı bulundu, ancak bu tür Asda kendi marka parasetamol gibi daha karanlık ürünler karıştı bizim Lumia 920 bıraktı.

Teklifin ikinci objektif Beklediğiniz gibi bir süpürme doğal çekim ya da güzel bir sahil şeridi ya da underground station almasına izin veriyor panorama, ama bizim oturma odasında bir süpürme almayı reddederek, sınırlı kapalı yerlerde mücadele etti.

Sonraki kadar birinde beş fotoğraf çeker akıllı ateş, ve daha sonra sonradan iyi atış seçmenize olanak sağlar.

Lumia 920, aynı zamanda tüm gülen arkadaşları mükemmel bir resim elde emin olmak için, çeşitli çekimleri gülümseyen yüzleri bulacaktır. Bu güzel bir özellik, ama bir acele konum, bu yüzden bunun kullanılacak ne kadar emin değiliz, özellikle eğer bir güçlük biraz.

Kaç kameralar 920 var Nokia Lumia yapar

Nihayet sinemagraf, Nokia, Windows Phone 8 cihazlara özgü bir şey var.

Kısacası Cinemargraph kolayca animasyonlu GIF (yani bir animasyonlu fotoğraf var) gibi ellerini sallayarak bir arkadaş olarak, basit bir hareket, yakalamaya tarafından yapmanızı sağlar.

Bu nihai sonuç olarak oldukça kötü bir görüntü çözünürlüğü ile her şeyden, daha hile özelliğinin kesinlikle daha, ama pub aşağı arkadaşları için gösteriş için mükemmeldir.

kenara Cinemargraph, Nokia Lumia 920 görüntü sonuçları Fin firmanın akıllı telefon kamera soyağacı, bu Windows Phone 8 yakışıklı kanattan parlayan, muhteşem.

bir havai fişek bir ışık kaynağı olarak bir şenlik ateşi daha fazla bir şey göstermek hemen önce karanlık bir parkta bazı iyi çekim yakalamak mümkün bize ile gerçekten kötü ışıkta öne çıkmaktadır.

gün ışığında kamera da iyi bir performans sergiliyor, renk reprodüksiyonu Lumia 920, şu anda piyasadaki en iyi kameralı cep telefonu biri haline iyidir ve renkleri güçlü.

Lumia 920 yeşilin tonları alır ve mesafe tezgah açıkça görebilirsiniz.

arka plan zarar vermez iken Detay ön planda dışarı çekilir.

Yakın Çekim Lumia 920 hala bir yüksek kaliteli görüntü üretme yeteneğine sahiptir.

Flaş kötü aydınlatılmış metro istasyonu içinde yardımcı oluyor.

Değişken aydınlatma da Lumia 920 ile iyi yönetilir.

çift ​​LED flaş karanlık sahneler yanar, ancak kırmızı göz bir konudur.

dramatik bir ateş resim üreten karanlıkta Lumia 920 üstünlük,

Panorama modu istasyon süpürme için görüntüleri birbirine yapışmasını iyi bir iş yok.

İlgili Mesajlar

  • Erişilebilirlik Erişilebilirlik özellikleri İşitme: Titreşimli uyarıları, BT neckloop uyumlu Vizyon: Titreşimli uyarıları, Ses Komutları Fiziksel beceriler: Ses Komutları, Hoparlör, Hız Neler arama ...

  • Nokia Lumia 520 En İyi Uygulamalar Bunu mu şömine üstünde veya Noel ağacı altında bir kutuya çorap yeni bir Windows Phone olsun? Eğer olsaydı, oran, bir Nokia Lumia olabilir vardır ...

  • Nokia Lumia 800 ve 710: Nokia resmen Stephen Elop dediği şirket CEO'su Çarşamba günü açıkladı Bilmeniz Gerekenler "ilk gerçek Windows Phone," Nokia Lumia 800 ve alt uç ...

  • rakiplerine göre daha küçük App Store, tıknaz tarafta Lumia 920 yeni Windows Phone 8 işletim sistemi üzerinde çalışan ilk Nokia telefon - ve sadece Finliler 'son kahraman olur ...

  • Nokia Tamir Nokia akıllı telefon onarım değiştirmeleri Nokia cep telefonu hasarlı ve onarım ihtiyacı var mı? biz sizin yanınızdaki alabilirsiniz Burada Geek Squad, biz Nokia onarım yapılması için yetkili olan ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ka-kameralar-920-var-nokia-lumia-yapar.php on line 137

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/ka-kameralar-920-var-nokia-lumia-yapar.php on line 137