Kaç mp ipad 2 kamera var

Bölüm atla:

iPad 3 ana yükseltmeleri biri kamera – Biz 5MP sunan (kendisi hiçbir kameradan bir hareketti) 0.7MP bir hareket bahsediyoruz.

Bu iPhone 4S bulunan balığı nispeten benzer. Birlikte ƒ/2.4 Diyafram ve şimdi tekrar hızlı bir çırpıda almak için seviyor amatör fotoğrafçılar için bazı oldukça lezzetli gözlük sunan beş element lens.

Biz de moda 'otofokus için musluk' bahsetmeliyiz – o inşaat gerçekten görüntünün netlik ve pozlama seviyelerini düzeltmek yardımcı olur ve.

gözlük yükseltme rağmen, biz anlamak için mücadele ediyoruz bazı unsurlar vardır Apple gerçekten, kamera bir öncelik yapmış inanmak zor.

Örneğin, snap kolaylaştırmak için ses tuşunu kullanarak fotoğraf çekmek mümkün olacaktır. Öncelikle, bu bu şekilde o lensin üzerinde parmağınızı koymak neredeyse imkansız gelir yapıyor, ikincisi oldukça sert ve bazı resim salınım yol açar ve.

Orada biz tür iPad 3 kasaya gitti ambalaj verilen anlamak, hangi konuşmak için hiçbir flaş, ama yine de zaman zaman güzel olurdu.

Ve alt özellikleri ile iPhone 4S üzerinde çok etkileyici deklanşör hızı, burada mevcut değil – biz çok yavaş bahsetmiyoruz, ve oldukça hızlı – ama çıtçıtlı arasında bir gecikme var.

iPhone'da gibi bu güzel interpolasyon fotoğraflar pek çok kişi alamadım anlamına High Dynamic Range (HDR) Yeni iPad seçenekler, hiçbir ipucu da var.

Ancak, Apple iPad 3 kamera basit korumuştur – Biz sonuçlardan mutluyuz, ama daha acil bir durumda yerine seçtiğiniz birincil yakalamaya silah iyi bir kamera var.

Güçlü ışığında, ayrıntı seviyesi etkileyici

Pozlama seviyesini ayarlamak için ekrana dokunabilirsiniz - burada güneş dokunulduğunda

Ekranın Ve burada karanlık bölüm

Tam zoom, gürültü oldukça şüpheli alır

Otomatik makro modu oldukça etkileyici - bu neredeyse nesneye karşı bastırdı sensörü ile

Ve bu daha uzak görüntü

Kaç mp ipad 2 kamera var

Metin hızla odaklanır ve son derece okunaklı

Kapalı çekim biraz grainier - ama odak değiştirmek için dokunarak büyük bir etkisi vardır

İşte şömine dokunarak parlaklık farklı bir düzeye atış açılır

Bu çok hızlı bir şekilde alınan görüntü - biz sonuç ile etkilendik

Ancak, flaş eksikliği gerçekten koyu çekim lets - bu başka bir harika fotoğraf olurdu

Yeni iPad 3 video kamera şimdi aynı saniyede 30 kare VGA kalitesini yönetmek kamera bakan ön ile en fazla 30 fps'de 1080p ateş yönetir.

Bir videoyu çekerken ayarları ile ilgili karışıklık hiçbir seçeneği olarak orada kamera ile ilgili söylenecek çok fazla, orada değil.

Ancak, anti-shake etkileri çok iyi - kaliteli güçlü ve dahili görüntü sabitleme derinden etkileyici – en iyi kabarık yürüyüş unwatchable görüntüleri için yapılmış olmalıdır ancak yeni iPad silkti.

İlgili Mesajlar

  • Bölüm atla: iPhone 5 Kamera iPhone 4S üzerinde bulduğu estetik farklı görünmeyebilir. ve gerçekte çok benzer. Ama sonra tekrar, sen genelinde övgü kazanan yaparken ...

  • Nasıl iPad Ayarları Hayat bir sıfırlama özelliği olmayabilir Reset, ancak iPad'ler yapmak. Bazı nedenlerden dolayı, varsayılan ayarlarına iPad'inizi dönmek istiyorsanız, onları sıfırlayabilirsiniz. altında son öğe ...

  • Apple Tanıttı iPhone 5c-En Renkli iPhone Ancak All-Yeni Tasarım, Beş Muhteşem Renkler CUPERTINO, California 10 Eylül inanılmaz Özellikler Paketli 2013 Apple bugün tanıttı ...

  • IPhone için 5 En İyi Kamera Uygulamaları iPhone için iPad Anasayfa »AppList» iPad »iPhone» 5 En İyi Kamera Uygulamaları iPad iPhone veya iPad için en iyi kamera uygulaması arıyorsunuz. Bu kamera uygulamaları ...

  • Sam Costello tarafından Kopyalama ve yapıştırma giriş. iPhone / iPod Uzman Sam Costello O CNN, PC World, InfoWorld ve makaleleri yayınladı 2000 yılından bu yana teknoloji hakkında yazıyor ...