Kaç pimleri 3 ipad

iPad Mini neredeyse sürece özgün iPad var gibi için rivayet edilmiştir, ama erken bu söylentiler birçok gerçeğine dayanmaktadır ve kaç umut dayanmaktadır nasıl belli değildi. tüm Apple ekosistemi erişimi getirecek bir daha küçük, daha taşınabilir tablet sunmak zorunda için umut, oldu, bir paket içinde kolayca tek elle tutunabileceği. Özellikle, 10-inçlik daha uygun fiyatlı bir paket.

Kaç pimleri 3 ipad

iPad Mini çok daha fazla bir küçülmüş aşağı dördüncü nesil iPad daha havaya uçurulan iPod touch gibi görünüyor.

Apple bu iPad sadece çekmiş aşağı olmadığını ürün dolu iPad Mini lansmanı olay çok açık olmak istedim. Ve, gerçekten, bu çok farklı bir kasa tasarımı ile başlar. iPad'ler, ikinci, üçüncü ve dördüncü nesil daha az ya da çok ayırt edilemez olmuştur ederken, iPad Mini en anodize alüminyum arka tamamen farklı görünüyor. Aslında, her şey çok daha küçülmüş aşağı dördüncü nesil iPad daha havaya uçurulan beşinci nesil iPod touch gibi görünüyor.

Profil kendisi kenarlarında keskin konik eksik, tam boyutlu iPad daha yuvarlak olduğunu. Bu, biz tahmin, içinde pil için biraz daha fazla yer verir, ama aynı zamanda bu etrafında taşımak için daha rahat bir barut yapar. nereye giderseniz gidin sizin taşıyan tür iseniz 10-inç iPad'de kenarları elinize kesebilir. Değil mini böylece.

Tabii ki, burada ağırlık azalması ile büyük ölçüde yardımcı oluyor. WiFi sadece iPad Mini dördüncü nesil iPad yarısından daha az ağırlığı sadece 0.68 pound (308 gram) ağırlığında. Bu 7.2mm (genel 9.4) de, çok, çok daha ince ve diğer boyutları ile ilgili 7.87 x 5.3 inç (x 135mm 200) ölçer. Bu uçağın içine diğer iPad'ler bulunanlara daha küçük çerçeveler sahip 7.9-inç, 1024 x 768 IPS LCD olduğunu. Bir ekran bu boyutu 5.3 inç yatay açıklık bazıları için bir sorun biraz olabilir, bu boyut, ama yine de bir barut muhafaza edilebilecek çerçeveler sayesinde var.

7 inçlik tablet sevinç diğer ona uzakta dokunarak ise bir yandan kayrak tutarak, ofis ya da havaalanı karşısına yürüyor.

Kaç pimleri 3 ipad

Bizim için, bir 7-inç tablet sevinç diğer ona uzakta dokunarak ise bir yandan kayrak tutarak, ofis ya da havaalanı karşısına yürüyor. onun 16 ile Nexus 7: - hatta kimin eldivenler iPad mini ile boyut S. olan kişiler tarafından, biraz olabilir aynı şekilde kayrak tutan 9 görünüş oranlı, güvenli tek elle taşımak için nispeten dar ve kolay bir ulaşamayacağı. XL eldiven giyer Bu editör, littler iPad palming hiçbir sorun yoktu, ama biz diğer zarif parmaklı insanlar uzattı zaman bazen sabit tutulması için mücadele etti.

her iki tarafta cılız çerçeveler aslında bu gibi bir dereceye kadar bu sorunu şiddetlendirebilir döngü doğru ekranda o başparmak koymak zorunda tutan cihazın ön etrafında bir başparmak gerekir kim. Neyse ki, biz çalıştığımız her uygulama sorunu olmadan bu durumu ele, Kindle ve iBooks sayfalarını çevirerek ve hatta sayısallaştırıcı kare temas o sokak opposable üyesi ile normal hareket.

Genel olarak, tablet tutmak için çok rahat; onun inceliği ve hafifliği ilk elden algılanması gerekir hem özelliklerdir. Bu 7.2mm derinliği tam dördüncü nesil iPod touch aynıdır. hangi bugün bile etkileyici ince yapılı bir cihazdır. Biz karanlık bir çerçeve özellikleri siyah modeli, gözden ve maç geri anodize. Biz çok çekici bulmak dokunma, serin ve mat, ama zaman bu siyah sürümü olacağını ne kadar dayanıklı anlatacağım. çizilmeye isteksiz olanlar biraz daha iyi bu işaretleri gizlemek olasılıkla beyaz ve gümüş çeşitli düşünmek isteyebilirsiniz.

Kaç pimleri 3 ipad

Düğmelerin düzeni tanıdık, ama farklı. ses rocker ve oryantasyon kilit anahtarları sağ tarafında üst kısmında, ama burada yukarı ve aşağı farklı düğmeleri, tam boyutlu iPad entegre rocker gibi değil. Ayrıca, en son iPod nano üzerinde bulunan üç yollu rocker gibi değil. hangi entegre bir play / pause düğmesine sahiptir. biz bu ürünün hattı boyunca kendi yolunu bulmak görmek istiyorum gibi bu, biraz talihsiz, ama belki de gelecek revizyonlar olacak. (Evet, biz daha bekliyoruz.)

Güç düğmesi görünümlü ve çok eski iPad'lerde olduğu gibi hissederek, üst kadardır. Orada orada bir mikrofon için küçük bir yarık yanı sıra, ve diğer tarafta, alt yerleştirme eğilimi neredeyse her diğer Apple mobil cihaz üzerinde bulunan dolar 3.5mm kulaklık girişi. Yıldırım bağlayıcı yaşadığı ve altındaki cihaz hiçbir şey sol tarafındadır. iPhone 5 gibi, o bağlayıcı cihazın sesini dışarı izin deliklerinin iki sıra iki set, tarafından kuşatılır. Makul gürültülü ve bu alt değil geri olduğundan, ses kulaklarınıza karşılamak için doğru yönde hareket yakın olan, ama yine de ideal dinleme deneyimi daha az. diğer iPad gibi, dahil değildir, - bir kulaklık seti isteyeceksiniz.

Sadece diğer düğme ön, iPad'de bulunan aynı Ev düğmesi daha küçük bir versiyonu olduğunu. İlginçtir ki, bu gerçekten de çok minyon hale iPhone düğme daha küçük. üst sol dolması 5 megapiksel iSight kamera için lens takımının: Etrafında back kendinizi ilgilendiren sadece bir ayrıntı var. Bu LCD tepesinde çerçevedeki 1.2 megapiksel FaceTime HD merkez-cut ile eşleştirilmiş oluyor.

Kısa sahipleri bazı çözünürlük gıpta ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz, ama en azından başka bir konuda eksik olmayacaktır.

Hayır, bu Retina değil, ama 7.9 aşağı çekmiş bir 10-inç ekran ile aynı çözünürlüğe muhafaza piksel yoğunluğunda gerekli destek anlamına gelir: 163ppi. Bu iPad 2'nin 132ppi üzerinde güzel bir artış var, ama yine de dördüncü nesil iPad 264ppi gerisinde - iPhone 5'in 326dpi söz değil. Doğal olarak, bu metin her yerde yeni iPad'lerde kadar keskin yakın değil, ama bu yine de çok güzel görünümlü görüntü demektir.

Aslında biz parlaklık ve renk üretimi son Retina ekranlar karşılaştırılabilir iPad 2 üzerinde geliştirilmiş olması bulundu. Hiç bir Apple ekran, hayal kırıklığı yok gibi renkler, göz ve görüş açılarında çok hoş. Onların hepsi parlak, net bir görüntü olacak, istediğiniz gibi birçok arkadaş sıraya ve onları omuz omuza oturabilir. Evet, mini sahipleri bazı çözünürlük gıpta ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz, ama en azından başka bir konuda eksik olmayacaktır.

Performans ve pil ömrü

iPad Mini iPad 2 ile aynı RAM, 512MB bir çift çekirdekli 1GHz işlemci çalıştıran ve bu şekilde aynı kriter puanları ve genel performans rakamları aşağı atar. 751 ve GLBench dışarı Geekbench ortalama 2.5 Mısır HD benchmark 24fps gösterir. SunSpider JavaScript kriter 1,426ms içinde tamamlar.

İlgili Mesajlar

  • Bölüm atla: Yeni iPad 4 ana yükseltmeleri biri bir 5MP sunan (kendisi hiçbir kameradan bir hareketti) 0.7MP bir hareket bahsediyoruz kamera. Bu...

  • 16GB Yeter Depolama Bir Sonraki IPad için mi? Katı hal depolama harika. çok mekanik sürücüler outpaces hızı yanı sıra, katı hal ambalaj avantajlar sunuyor. sürücüler küçük ...

  • Bölüm atla: ana yükseltmeleri biri iPad 3 bir 5MP sunan (kendisi hiçbir kameradan bir hareketti) 0.7MP bir hareket bahsediyoruz kamera. Bu nispeten ...

  • Apple'ın Yeni iPad 3.1-megapiksel Parti Cupertino en yeni tablet çok farklı görünmüyor, ama 4G LTE ve süper yüksek çözünürlüklü ekran ile geliyor. Kısacası: Biz Apple istiyor düşünüyorum ...

  • Nasıl Apple'ın son iPad sonuncusu farkı nedir? Sayfa 1 2: Apple son zamanlarda meşgul oldu. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı açıklanması birkaç hafta sonra. bu formda yepyeni iPads açıkladı var ...