kutu olmadan telefon nokia yanıp nasıl

Bilgisayarlar - - Bilgisayar Without A Nokia Fone Flash için Nasıl Nairaland

1gt; telefonunuzu kapatın

2GT; Basın n tutun, "yeşil kadranı" Birlikte yıldız (*) tuşuna, n hiçbir (3) tuşu ile, anahtar

3GT; Hala bu üç anahtar tutan, sonra telefonu açın.

4GT; Eğer tuşları çıkmak izin vermeden önce, bir biçimlendirme ekranı görene kadar bekleyin.

kutu olmadan telefon nokia yanıp nasıl

5GT; nokia biçimlendirme ekranını gösterir, ancak nokia 6085 değil. Hangi hepsini gösterecektir, ancak biçimlendirme yapılacaktır anlamına gelir.

Ben flaş olamaz

Airtel HUAWEI E173 MODEM VE MTN E303 HUAWEI MODEM AÇMA.

Çeşitli mobil ağ operatörleri düzenli modem kilitleme yöntemin ötesine gitmiş gibi son zamanlarda, modem kilidini yeni bir yaklaşım almıştır.

İhtiyacınız olan tüm modem veya nereye DC BOK modem unlocker var modeminizi algılar için basit bir kilit açma kodu almak için sadece IMEI numarası zaman geçmiş aksine, kod üretir ve kilidini. Oyun tamamen yeni 86 IMEI serisi modemler lansmanı ile değişti.

onları kilidini geldiğinde çatlak zor bir somun kanıtlanmış bir ölçüde var şu anda pazarda yeni 86 serisi IMEI modemler Airtel HUAWEI E173 MODEM ve MTN E303 HUAWEI MODEM vardır.

Eğer Airtel HUAWEI E173 MODEM kilidini çalıştık Eğer her zamanki gibi içine başka koymak sim varsa, kilit açma kodu girmeniz istenmez fark olacak ama mesaj "SIM HATA" alacak ise MTN E303 HUAWEI için bunu içine sim başka bir ağ koyarak bunu her zamanki gibi kilidini açmaya eğer MODEM, kilit açma kodunu girmeniz istenecektir. düzenli modem Unlockers herhangi yoluyla unlock oluşturmak ve oraya koyarsanız kesinlikle işe yaramaz.

Daha sonra soran bırakır, NASIL TAM BENİM Airtel HUAWEI E173 MODEM veya MTN E303 HUAWEI MODEM kilidini açabilir?

Halen bu raporun yazılması sırasında yukarıdaki iki modemler, Airtel HUAWEI E173 MODEM ve MTN E303 HUAWEI MODEM kilidini bilinen iki yolu vardır.

1. YAZILIM GÜNCELLEME.

2. DC KREDİ İLE BT Kilidini Kaldırma.

Şahsen, ben Airtel HUAWEI E173 MODEM için firmware güncellemesi denedim ama mükemmel o ama DC KREDİ başarıyla bu Airtel HUAWEI E173 MODEM kilidini açmak için kullanılır olmuştur yanıp söner doğru firmware sürümü bulmakta başarılı olmamıştı.

MTN E303 HUAWEI MODEM için her iki seçenek de kilidin açılması için de mükemmel bir iş ama Firmware Update ile sorun başka süreç içinde modemi yağma, modem kilidini çalışıyorum kişiden uzmanlık yüksek düzeyde gerektirir. DC KREDİ aracılığıyla kilidini diğer seçenek herhangi bir yeni gösterge paneli kurulum gerektirmez ise de FIRMWARE UPDATE ile modem yanıp sönen sonra çözmek ve herhangi bir diğer ağ sim algılamaz orijinal MTN pano olarak çalışacak başka Dashboard yüklemeniz gerekir.

Eğer Airtel HUAWEI E173 MODEM ve MTN E303 HUAWEI MODEM herhangi kilidini açmak için size istediğinizi belirlemek için iki süreçleri açıkladıktan sonra, şimdi bırakılır.

UNLOCKER KREDİSİ - Vadesi DC KREDİ İLE BT Kilidini Kaldırma daha iyi verimlilik ve avantaj, ben DC aracılığıyla DC Unlocker ile Airtel HUAWEI MODEM ve MTN E303 HUAWEI MODEM kilidini nasıl ayrıntılı bir açıklama verecek.

Prosedür aşağıdaki gibidir gider;

DC UNLOCKER KREDİ aracılığıyla DC Unlocker ile Airtel HUAWEI E173 MODEM ve MTN E303 HUAWEI herhangi kilidini gitmeden önce mevcut aşağıdaki yapmalısınız

Eğer DC-unlocker ücretsiz indirebilirsiniz DC unlocker yazılım

DC- unlocker adı ve / DC-unlocker gelen zekâ PAYPAL ALMAK satın alabilirsiniz kredisi ile ya da +2347051301174 arayarak yüklenen şifre, 2348130783878

kutu olmadan telefon nokia yanıp nasıl

İnternet bağlantısı.

Tabii ki modem kilidini istiyorum.

DC herhangi bir modem kilidini açmak için KREDİSİ satın almadan önce, bir PayPal hesabı varsa, öncelikle söz konusu modeme ihtiyaç duyulan kredi tam miktarını bilmeli.

Farklı kredi tutarı, farklı modemler için ihtiyaç vardır. Airtel HUAWEI E173 için size 7 kontör gerekir iken MTN HUAWEI E173 için, sadece 4 kredi var. Sen / user_prices satın / DC-unlocker de herhangi bir cihaz için gerekli olan ne kadar kredi kontrol edebilirsiniz

Şimdi başarılı bir modem kilidini sahip olacak şekilde her şeyi birlikte nasıl kullanılacağını olduğunu.

DC-unlocker DC unlocker istemci en son sürümünü indirin ve sisteminize yükleyin.

Eğer sisteminize kilidini açmak istediğiniz modemi takın. Modemin Emin yakın bağlantı pano yazılımı olun.

Şimdi DC Unlocker açın.

aşağı açılır menüden cihazınızın modelini seçin ve ardından program cihazınızı algılayabilir izin büyüteç simgesi üzerine tıklayın.

Modeminiz tespit edildiğinde, sunucu üzerinde tıklayın ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. giriş seçenekleri altında, hesapta kullanılabilir kaç kredi bulmak için onay giriş tıklayın. Seç açma ve "İŞ DO" düğmesine basın.

Bu modem başarıyla kilidi olmuştur hepsi bu.

Artık airtel başarıyla HUAWEI E173 MODEM ve MTN E303 HUAWEI MODEM herhangi Ağ SIM kullanabilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda şimdiye kadar unlocker tarafından desteklenen başka bir USB modem kilidini açmak için gayet iyi çalışıyor.

Nijerya ve PAYPAL tarafından desteklenmeyen ve bir PayPal hesabı yok başka bir ülkede iseniz Son olarak, şahsen bana ulaşabilirsiniz ve ben sizin adınıza DC KREDİ satın yardımcı olabilir. Sadece 07051301174, 08130783878 çevirin.

Eğer pdf formatında ve modemleri kilidini açmak için tüm yazılımda kılavuzu istiyorsanız, sadece burada e-posta bırakarak ilgi gösteriyor. (Açma iş dünyasına gitmek isteyenler için)

Biz de her tür ve unlockings telefonlarını flaş nasıl eğitim kursları sunuyoruz.

Ziyaret edebilirsin; Daha fazla detay için flashphones.blogspot veya +2348130783878 +2347051301174 arayın veya @ gmail kingsleyozor5 bize e-mail

İlgili Mesajlar

  • Nokia Lumia Nokia nihayet geri Kasım ayında yepyeni Lumia serisinin lansmanı ile onun high-end cihazlar için Windows Phone Symbian OS istasyonları taşındı açma / kapatma ...: Nasıl

  • Brett Michael 2012/03/21 Eksik aramalar berbat By Telefonunuz çaldığında titreşir Nokia Patent Dövme, değil mi? o titreşime Telefonunuzun size eğer bir çağrıyı kaçırmayın olabilir eğer o korkunç değil mi ...

  • Iphone, Samsung, Android, Windows LG Nokia C3 ücretsiz video görüşmesi için Whatsapp İndir, Nokia C3 için 31.223 (36.339 votos) Whatsapp İndir + - Ben, eski Nokia C3 için İndir Whatsapp kullanıyorum ...

  • Awais İmran tarafından FlashBlink ile Gelen Aramalar için Bildirim gibi Android cihazınızın Kamera Flaş kullanın | 22 Mart, bugün 2012 Smartphone yakınsama nihai örnektir ...

  • En iyi Windows telefonlar 2016: En iyi Windows Phone nedir? İngiltere'de satın alabileceğiniz en iyi 10 Windows telefonlar - En iyi Windows phone yorum 10 en iyi Windows Phone gözden: en iyi Windows ...