Nasıl öğretimi için bir uygulama yazmak 2

Letter-Yazma Dersleri İpuçları

Mektubu organize

Bu düzenleyici öğrencilerin favori yazara bir mektup yazmak yardımcı olacaktır. Mektup Yazma Haftası (Ocak) sırasında öğrencilerin kompozisyon becerilerini geliştirmek için bu bastırılabilir kullanın.

Öğrencilerinizin ikna edici mektup yazmak yardımcı olmak için bu grafik organizatör kullanmak. Onlar kendi amacını destekleyen önemli nedenlerinden odaklanarak, onların mektup planlamak için bir ikna grafik kullanır. adres CCSS.ELA-LITERACY.CCRA.W.5 ve CCSS.ELA-LITERACY.W.3.1 yardımcı olmak için bu özelleştirilebilir bastırılabilir kullanın. Öğretme PDF Terzi yazdırmadan önce vurgulanan alanlara yazarak ihtiyacı vardır.

Bu içerik için sınırlı bir süre için ücretsiz Öğretmenler için Uçak Bileti aboneler. değil Öğretmenler için Uçak Bileti abone? Bizim Bülten Merkezini ziyaret edin ve bugün abone olun.

nasıl ikna edici bir mektup yazmak için öğrencilere bu paket kullanın. Bir fikir, web modeli, boş bir fikir, web ve değiştirici kontrol listesi verilmektedir.

nasıl ikna edici bir mektup yazmalarını öğretmek için bu paketi kullanın. Bir revizyon listesi olduğu gibi model ve boş grafik düzenleyiciler, sağlanmaktadır. kim, ne, neden ve nasıl kendi mektubun öğrenciler yazın.

nasıl ikna edici bir mektup yazmalarını öğretmek için bu paketi kullanın. Bir model ikna grafik, boş ikna grafik ve revizyon dört farklı aşamalarında ikna edici bir mektup sağlanmaktadır.

Mektubu Biçimlendirme

doğru biçimlendirilmiş bir mektup oluşturmak için bu şablonu kullanın. Bu faaliyetlerle Arkadaşına Ay (Aralık) veya Letter Yazma Haftası (Ocak) yaz kutlayın.

tarih, selamlama, beden, kapanış ve imza ile samimi bir mektup yazın. Bu samimi mektuplar tanıtılması ve arkadaşları hakkında konuşmak için büyük bir faaliyettir. Hatta Ocak veya Halloween Mektup Yazma Haftası'nı kutlamak için bu yazdırılabilir aktiviteyi kullanabilirsiniz.

Doğru bir mektup girintileme odaklanmak için bu yazdırılabilir yazma aktivite kullanın.

Tipik bir mektupta temel biçimini öğrenin. Mektup Yazma Hafta Ocak ayında kutlanmaktadır.

Çocukların yazdıkları sahte film senaryosu satmak için bir kapak mektubu yazmak için bu bastırılabilir kullanın.

Letter-Yazma Etkinlikleri

Bu yazdırılabilir etkinlikte, çocuklar elektrikli aydınlatma şirketi için iyi neden açıklayan bir şirket başkanı bir mektup yazacak.

Bu mektup yazma etkinliğinde, öğrenciler sevdikleri karakter harfleri oluşturmak Katie Kazoo Switcheroo kitaplar.

Öğrenciler, prewrite beyin fırtınası yardımcı ve Babalar Günü yazmak için bu bildiriler kullanın. Bu yazdırılabilir çocukların mektup yazma becerileri inşa edecek.

Bu mektup yazma etkinlikte, öğrenciler Dünya Savaşı sırasında hayatta taklit ve başkan için resmi bir mektup oluşturur. Holokost hakkında öğrencilere yıl zaman Mektup Yazma Haftası'nda bu etkinliği kullanın veya.

<center> Nasıl öğretimi için bir uygulama yazmak 2
 • Birinci Yıl Mektupları sınıf Etkinlikleri

  Bu yazdırılabilir pakette Tartışma soruları ve çapraz müfredat mektup yazma faaliyetleri okuduktan sonra öğrencilerin öğrenme uzatacak Birinci Yıl Mektupları .

  Letter-Yazma listeleri

  organizasyon, özgeçmiş ve kapak mektubu yazma, dilbilgisi, kullanım, mekanik ve yazılı parçanın yazım unsurları bu başlığı olarak puanlanır.

  organizasyon, yazılı parçasının bir iş mektubu / memo yazma, dilbilgisi, kullanım, mekanik ve yazım unsurları bu başlığı olarak puanlanır.

  Ders planları

  Öğrenciler sigara karşı argümanları keşfetmek ve sigara içmemeye bir arkadaş teşvik mektuplar yazacak.

  Bir adam atlet rolünü üstlenerek, Nazi destekçisi ya da Afrikalı-Amerikalı öğrenciler Jesse Owens 1936 Olimpiyat Oyunları'nda başarıları hakkında kendi siyasi görüşlerini ve duygularını anlatan bir mektup yazacağım. Bu ders planı ile Mektup Yazma Haftası (Ocak) veya Black History Month (Şubat) sırasında müfredatı geliştirin.

  Öğrenciler hedefleri onun / onun yönetimi sırasında yerine getirilmesi için kendi fikirleri ayrıntıları ile başkan bir mektup yazacak. Bu Ocak ayında gözlenen Mektup Yazma Haftası için büyük bir etkinlik olduğunu.

  O Jefferson yazdığı bir mektubu okudu, Banneker hayatını gözden geçirin ve bu ders planında analojiler yazın. Öğrenciler Afrikalı-Amerikalı geçmişi hakkında bilgi edinmek ve mektup yazma becerilerini uygulama olacaktır.

  Öğrenciler bir mektup işleme yazma ve kelime Büyük Posta Race kullanılmak üzere pratik.

  ile resmi bir tam blok tarzı mektubu bu taslağını kullanın "Benim Temsilcileri Kimiz?" ders planı. bir devlet temsilcisine mesaj oluşturmak Öğrenciler mektup yazma sanatı uygulama olacaktır.

  kocası ile Abagail Adam'ın iletişim hakkında bilgi edinin. Washington'un Ordu ders planı sonrasında Kadınların ile kullanın.

  Öğrenciler bu ders planı, Patricia Polacco, bir hikayeci ve illüstratör hayatına bir bakış elde edecektir.

  Öğrenciler İç Savaş Sitesi keşfetmek ve bir asker otantik mektupları okuyun. Bu ders aynı zamanda araştırma ve samimi mektup yazmalarını gerektirir.

Nasıl öğretimi için bir uygulama yazmak 2
 • Charlotte'un Web İkna edici Mektubu

  Öğrenciler o Wilbur ile ne yapması gerektiğini Sayın tarıma elverişli ikna etmek için bir mektup yazmak.

  gerçekçi bir kurgu hikaye okuduktan sonra, öğrenci yazarına bir mektup yazacak. sınıfta Mektup Yazma Haftası'nı kutlamak için bu etkinliği kullanın.

  Öğrenciler kendileri için soruları oluşturarak gelecekleri ciddiye bakmak için davet eden bir aktiviteyi keşfedin. Öğrenciler daha sonra kendi yaşam 20 yıl içinde nasıl görüneceğini hakkında tahminler ile kendilerine bir mektup yazacak. Öğrencileriniz ile Mektup Yazma Haftası'nı kutlamak için bu bastırılabilir kullanın.

  Bu yazdırılabilir bilgisayar derste öğrenciler mektup yazma temel biçimi öğrenir. Kendi işini ya da dost mektubu yazarken Onlar kelime işlemci uygulamayı olsun. Bu Ocak ayında kutlanan Mektup Yazma Haftası için büyük bir etkinlik olduğunu.

  Erken sınıflarda iyi yapmak için onları hazırlayacak okul öncesi çocuklar için erken okuryazarlık düşünme deneyimleri sağlamak için bir İlköğretime Hazırlık Etkinliği kullanın.

  İlgili Mesajlar

  • İş Başvurusu Mektupları Yazma iş başvuru mektubun tek amacı CV'nizi okumak için alıcı elde etmektir. Bu noktaya, açık, özlü ve düz olmalıdır. Burada sadece vardır ...

  • Bir Koleji Deneme Sayfa İçeriği erken başlayın yazmak için Top Ten İpuçları. Ne kadar çok zaman, daha az stres olacak. Makalen en iyi çaba vermek için bol zaman olacak. Be ...

  • Ayrıca bir kapak mektubu olarak bilinen İş Başvuru Mektupları Bir iş başvuru mektubu, gönderilen veya iş başvurusu yaparken özgeçmişinizi ile yüklenmelidir. Burada bir artı örnekler yazmak için nasıl. İş...

  • Öğretmenler için İş ipuçları: Bu kısa listede alacak kişisel bir ifade kazanan uygulama Helen Sadler, sanat ve tasarım öğretmeni, Hammersmith ve Fulham yazmak için nasıl: ...

  • Blok Formu Madison, Wisconsin 53700 15 Mart 2005 Bayan Helen Jones Jones, Jones Jones 123 Uluslararası Lane Boston, Massachusetts 01234 Sevgili Bayan Jones: Ah, iş mektubu biçiminde-vardır ...