nasıl çalıştığını iphone Bump

Görüntü kredi: Bump

Bump. Android telefonlar ve iPhone için bir uygulama. çok kolay insanlar başka bir telefondan fotoğraf ya da para transferi için yaptı. Şimdi bir bilgisayara telefondan transfer dikti oluyor.

Bugün şirket şimdi kullanıcılar sadece boşluk çubuğuna telefonu dokunarak kendi bilgisayarlarına kendi telefonlarından fotoğraf aktarmak izin verir kendi uygulamanıza bir güncelleştirme duyurdu.

nasıl çalıştığını iphone Bump

"Fotoğraf paylaşma milyon 600 aşkın fotoğraf, son iki yıl içinde Bump kullanarak paylaşıldı. Bump için büyük bir kullanım durumunda olmuştur ve biz şimdi, bilgisayarınızla birlikte darbeleme etkinleştirmek için istedim" Bump CEO'su ve kurucularından David Lieb ABC News'e .

Bugünden itibaren, sen, Bump uygulamasında aktarmak bilgisayarınızda Bump web sitesine gidin ve sonra bunları aktarmak için boşluk tuşu telefonu dokunun istediğiniz fotoğrafları seçmek mümkün olacak. çalışması için sırayla bilgisayarınızın web tarayıcısı konum paylaşımını etkinleştirmek gerekiyor.

Lieb göre, özellik Firefox, Chrome ve Safari dahil olmak üzere en modern web tarayıcıları ile çalışır. Internet Explorer ile bazı sporadik sorunlar vardır, diyor.

Peki nasıl işliyor? yeni uygulama Bump kendi adını taşıyan uygulamada ve Bump Pay aynı teknolojiyi kullanır. telefon ve Bump Bulut hizmetlerinde sensörler kombinasyonu telefon ve bilgisayar iletişim ve sonra fotoğrafları aktarmak için izin verir.

Biz özelliği denedik ve söz olarak sadece çalıştı. Dört saniye içinde bir Android 4.0 telefondan dört fotoğraf Bump web sitesinde attı ve biz bilgisayarın sabit diskinize indirme seçeneği vardı. Kesinlikle onları e-posta ya da aktarım kablosu kazmak zorunda yendi.

Bump uygulaması şimdi mevcuttur; Uygulamayı zaten varsa, telefon bilgisayara aktarımını sağlayan bir güncelleştirme bugün indirilmeye hazır olacak.

İlgili Mesajlar

  • Apple CUPERTINO, California-9 Eylül bugün Apple Pay, yeni bir kategori açıkladı 2014-Apple Pay Kolay, Güvenli Özel Way Apple Pay Transforming Mobil Ödeme Açıkladı ...

  • iPhone 5 Kamera Çalışmıyor? A Light basın My iPhone 5 kamera tamamen son zamanlarda çalışmayı durdurdu ve zorla sıfırlar rağmen bu şekilde kalmak göründü, kamera uygulamaları öldürme ve her Fix It Mayıs ...

  • şarj cihazına takılı olduğunda iPhone yalnızca çalışma. bunun nesi var? Benim iPhone 4 tuhaf davranıyor. Ben bile (az 1 ayak) düşürmeyin veya olsaydı Ive yaklaşık bir yıl ve bir buçuk ve son zamanlarda için vardı ...

  • Alarm iPhone Uygulaması Tanıtımı iyi izleme teknolojisi sadece daha var. Bu sizin için bekledim aynen bu. iPhone ve iPod touch için alarm uygulaması hızlı bir şekilde garanti edecek ...

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...