Nasıl arabada benim iphone müzik dinleyebilirsiniz

araç stereo çalışmak için iPhone almak için nasıl

iPhone müzik çalmak için bir AUX portu yok eski bir araba teybi var mı? İşte arabada iPhone müzik çalabilir bazı yolları vardır.

Bu hayal: Tüm müzik bir yolculuğa için iPhone üzerinde yüklü olması, arabanızda atlamak ve sonra da araç stereo aracılığıyla oynarken herhangi bir araç yoktur biliyoruz. Eğer don ne yapabilirsiniz’t USB veya AUX portu ile bir araba radyosu var?

Nasıl arabada benim iphone müzik dinleyebilirsiniz

Eski çete üyesi iPhone ile işe yaramazsa Peki ne yapmalıyım? Biz cevabım var.

Arabanızda CarPlay kurun

Bu yılın başlarında Apple CarPlay, sen belli uygulamaları kullanmak metin mesajları ve müzik çalmak cevap için izin iPhone doğrudan erişim sağlayan bir iOS bağlı bir sistem başlattı. Şimdiye kadar CarPlay sadece yeni bir araba satın aldığınızda isteğe bağlı ekstra olarak sunulan entegre bir görüntüleme sistemi olarak mevcut olmuştur. Çeşitli otomobil üreticileri yeni araçlarda bu sistemi entegre edilmiştir, ama biz tüm yeni otomobiller biz yapmak zorunda değil. Oku: Apple'ın CarPlay nedir

Eğer yeni bir Mercedes satın almak için değil o zaman Pioneer CarPlay sistemi sizin için bir çözüm olabilir. Biz aşağıdaki videoda kendi araba eklemek mümkün olabilir yeni Pioneer Araç Çal sistemi bakmak.

6.2in, 800x480 dokunmatik ekran arabanızda mevcut radyo veya CD çalar yerine geçer. Bu bilgileri görüntüler ve dikkatinizi sürüş odaklanmış şekilde Siri kullanır. Sadece asistan eller serbest kullanımı "Hey Siri" derler.

Orada CarPlay mevcut uygulamaların sınırlı sayıda anda, ancak telefon, Mesajlar ve Apple Maps ile birlikte de Müzik ve Podcast olsun - böylece araç stereo yout iPhone müzik çalmak mümkün olacak.

Arabanızda CarPlay alma hakkında yazımızın Pioneer SPH-DA120 hakkında daha fazla bilgi edinin.

SPH-DA120 maliyetleri £349, ama araba standardı ISO konnektörleri yoksa da dönüştürücü kablolar için bütçe gerekebilir (çoğu do not) ve aynı zamanda özel bir kablo veya adaptör doğrudan bağlanmak için olası olduğundan araç, varolan bir USB bağlantı noktası varsa baş ünitenin arkasına.

Nasıl arabada benim iphone müzik dinleyebilirsiniz

Ne araç gerekli konnektörleri yoksa?

O’düşünmediği bir modern otomobil radyosu bulmak zor değil s’t, bazıları için daha iyi iPhone fiziksel bağlamak için bir USB portu ile geliyor, ya da, bu aynı zamanda telefonunuzu şarj etmek mümkün olmanın avantajına kaldırır rağmen (kablosuz aynı şeyi, ve böylece bluetooth bağlantısı bluetooth pilinizi belirgin) drenaj yapar.

Eğer don Ancak, ne yaparsınız’t eski saygıdeğer arabada bir fantezi yeni stereo var? Eğer uzun yolculuklarda, kasetleri korusun radyo, CD, ya da cennet dinleme sıkışmış mı? Neyse ki, hayır. Bir ter çok bozmadan iTunes sevdiğiniz şarkıları eski bir araba radyosu üzerine yüksek son gadget bağlamak ve dinlemek için bazı girişimci geliştiriciler kolay seçenekler bir avuç var.

iPhone'lar için kaset adaptörleri

let’s demet eski ile başlar. Kimimiz sanatseverler hala kaset oynatıcı radyolar kullanın. Kasetler artık üretilmektedir olsa da, donanım hala buralarda, bu yüzden onlarla ne yapabiliriz? Eh, bu değiştirilmiş kaset stereo mini jak gelen ses dönüştürmek için tasarlanmış bir dahiyane cihaz yıldır varlığını olmuştur çıkıyor. Ben şahsen on beş yıl önce bu parçaları dinlemek için bir araç radyosuna benim taşınabilir CD çalar bağlamak için bunlardan birini kullanarak hatırlıyorum.

Şaşırtıcı, hala çok sayıda farklı firmalardan satın alabilirsiniz. Amazon üzerinden hızlı bir bakış için “kaset adaptörü” sayfa veya benzeri cihazlar arasında değişen fiyatlarla sonra sayfayı ortaya çıkaracaktır £1.99 yukarı to of £20. Ben orta sınıf modeli muhtemelen ideal olacaktır hayal ediyorum. , Kaset çalar içine kaseti yuvası iPhone mini jakını, iPhone ve araç stereo hem şarkı, basın oyun seçin ve dışarı müzik geliyor: olabilir gibi çalıştığını yolu basittir. kalite kazandı’t elbette bozulmamış olabilir, ama’pek sürükleyici bir deneyim - küçücük iPhone hoparlöründen dinleme olacak alternatif çok daha iyidir!

Nasıl arabada benim iphone müzik dinleyebilirsiniz

kaset yaşı geçmiş olabilir, ama yine de iPhone üzerinden arabanızda bunları çalabilir

arabanızda iPhone şarj

Don’bu yüzden kendinize iPhone için 12V şarj oluyor pil tüketimini olacak oyun müziği aracınıza yararlı bir ek olurdu ama unutma. Yine sen’ll Amazon üzerinden mevcut seçenekler uzun bir listesini bulabilirsiniz, ama bir iPad şarj etmek yeterli güç işleyebilir birini seçerek düşünün. Eğer don bile’Henüz bir tablet sahibi, daha fazla güç iPhone daha hızlı şarj anlamına gelir. Ayrıca, hiç kendinize bir iPad almak gerekir, sen kazandın’t bunun için başka bir şarj gerekir - sen’İki cihaz arasındaki değiş tokuş etmek mümkün olacak.

CD çalar ile iPhone'unuzu kullanarak

araç stereo CD-çalar teyp güverte yerini bu nedenle daha yeni ise ve yukarıdaki çözüm sizin için faydasız olacaktır, ve mümkün’t CD-çalar stereo kablosuna bağlı bir sahte CD koymak: diskler patinaj beri, sonuçlar, potansiyel dağınık olurdu. Hangi neden böyle ürünler don açıklıyor’t gerçekten var!

iPhone FM vericileri

bir FM vericisi: Bunun yerine, aynı zamanda o eski stereo kaset çalarlarda çalışacak bir akıllı alternatif biri için bakmak gerekir. Bu şaşırtıcı olmayan daha pahalıdır, ama onlar çok iyi çalışabilir. Fikir basit: buna iPhone (ya da başka bir uyumlu iOS cihazınızı) bağlayın ve iPhone yayınlamaya başlar’Belirli bir radyo frekansı ile ilgili ses. Dinle bu frekansta ve saygınlık ha, sen müzik duyabiliyorum kablosuz için araç radyosu.

Griffin iTrip Auto Universal Plus ne olursa olsun bağlantı Çeşidi arabanıza iPad veya iPhone bağlamanıza olanak tanır.

Kulağa harika geliyor, ama o’kusursuz bir çözüm değil. Aygıt genellikle az kullanılan frekanslarda yayın bile bazı parazit vurabilecek kadar çok radyo istasyonu var vardır. Elbette el ile frekansı değiştirebilirsiniz, ama sadece sizin seyahatlerinizde başka coğrafi konuma taşımak ve tekrar tekrar işlem yapmak zorunda, mükemmel bir bulgu biraz zaman ayırdığınız sonunda olabilir.

Hangi iPhone konektörü var mı?

Bir diğer potansiyel sorun, cihazın sahibi iPhone için çalışacağından emin olmak gerekir olmasıdır. Ve o’ya bunu anlamına orijinal bir ya da yeni Yıldırım konektörü, ancak bağırsaklar nesilden nesile değişti - bu vardır konektör tipi sadece s’iPhone 3G için çalışan bir cihaz kendi bağlayıcı aynı olsa bile iPhone 4S için çalışmayabilir, bu yüzden küçük bir araştırma gerekli olacağını mümkündür. Griffin Technology iPhone bağlanır onların iTrip Auto Universal Plus ile bu soruna gitti’s stereo minijak, telefonları ve tabletleri geniş bir yelpazede ile uyumlu olduğu cihaz yapma.

alın bir ‘Made for iPhone’ araba teybi

Ama sürece orada, dürüst olmak gerekirse’Eğer don belirli bir nedeni yüzden’t araba ile parçası istiyor’s eski stereo, mutlak iyi seçenek yeni bir uyum olacaktır. Örneğin Halfords tüm USB portları ve fantezi modern özelliklere sahip, pek çok modelleri sunuyoruz. Sen ancak dikkatli olmak gerekir: sahip olduğu sırf bir USB bağlantı noktası gelmez’t mutlaka iPhone ile çalışacak anlamına; Eğer müzik dinlemek mümkün olabilir, ancak iPhone Örneğin, şarj olmayabilir.

O’Bir ile bir olsun emin olmak için bu nedenle önemlidir s ‘iPhone uyumlu’ etiket. Eğer potansiyel yeni araba stereo beklendiği gibi çalışacaktır kesinlikle emin olmak için iPhone ve kablo ile bir showroom içine iyi bir yol olabilir Alternatif olarak, eğer ekranda olanları o kadar kanca ve kendiniz için onları dışarı çalışmaktır.

Philips CE139dr iPhone ile doğrudan çalışmak olacak bir araç stereo

Tabii ki, bu en pahalı çözüm olabilir, ama ne olur’ll radyo istasyonları hiçbir girişim çok daha iyi net ses (aşağı kaset stereo eller yenerek) (yani, FM vericileri almak) olduğunu, artı telefonunuz 12v şarj cihazı satın almak zorunda sizi kurtaran, oynarken şarj olacak. Evet, araba stereo ve yukarı mal olabilir £300, ancak bazı iPhone uyumlu modeller olduğu kadar geri tarafından koyacaktır £45 ve bu fiyata, iyi geçmişi geride bırakarak ve iPhone müzik özellikli geleceği kucaklayan değerinde olabilir.

İlgili Mesajlar

  • Syncios - Transfer Müzik Bilgisayar iPhone 4S Kamera Roll Herkes Free iPhone 5S Fotoğraf Kayıp Case iTunes yardımı ile bir iPhone 4S üzerine müzik almak için ne kadar kolay olduğunu bilir, ama ...

  • IPhone Günümüze SoundCloud'dan Müzik İndir Nasıl, çoğu insan sevdikleri sanatçıların en yeni pistlerde ellerine almak için bir müzik aboneliği hizmetine abone. Hizmetler...

  • Güle güle Spotify, merhaba ücretsiz Nokia Music Geçen hafta Nokia ABD'de burada Lumia 710 ve Lumia 900 cihazlar için Nokia Music devirdi. Nokia Music ile yayımlanan bir Lumia özel hizmet oldu ...

  • Eğer herhangi bir Apple cihazınız varsa Bilgisayar ve iPhone / iPad / iPod iCloud'dan Müzik İndir ve iTunes'dan müzik satın almış Nasıl, o zaman kolayca herhangi bir iOS cihaz üzerinde indirebilirsiniz ...

  • ücretsiz müzik çevrimiçi bulmak için nasıl: Biz bulmak zor oluyor ücretsiz melodileri puanlama için 5 favori kaynaklarını açıklamalarını, ama biz burada küplere binmek yükselterek olmadan ücretsiz müzik ücretsiz almak için size göstereceğim ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-arabada-benim-iphone-mzik-dinleyebilirsiniz.php on line 136

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-arabada-benim-iphone-mzik-dinleyebilirsiniz.php on line 136