Nasıl ben yedekleme benim rehber benim iphone 3gs üzerinde

iDownloadBlog

1 Mayıs 2013 ↔ 34 yorum

Nasıl yedekleme iPhone kişileri

Her seferinde bir süre içinde, bir arkadaşım bana bazı korkunç şey kendi iPhone oldu ne yapmak ne isteyecektir. Genellikle, çökme veya donma cihazı içerir. Ve genellikle, kendi verilerini yedeklemek olmayan birini içerir.

Nasıl ben yedekleme benim rehber benim iphone 3gs üzerinde

Ben taşınmadan önce, bana sadece bu diyelim. Verilerinizi yedeklemek yoksa bebeğinizin hayatının son bir yıl tüm 975 görüntüler aniden iPhone kayboldu zaman, şikayet etmeyin. Geri o sh # @ yukarı! Aptal olmayın.

Kişilerinizi yedeklemek için iCloud'u kullanabilirsiniz, ancak geri çağırmak asla tüm bu bayanların telefon numaralarını güvence altına istediğiniz seçerseniz, orada bunu yapmak için bir yoldur ve sadece bunu hiç tercih edebilir kolay şey.

Bu eğitimde, biz size gösterecektir nasıl yedekleme iPhone kişileri böylece onları kurtarmak veya yeni bir iPhone aktarabilirsiniz ...

iPhone veya iPad kişileri yedekleme

Aşama 1: İlk olarak App Store'dan My İletişim Yedekleme indirin. Orada tam olarak aynı şeyi yapmak birkaç iyi uygulamalar aslında, ama biz bu yazının Benim İletişim Yedekleme kullanılarak yapılacaktır.

Adım 2:  Uygulamayı başlatın ve "Yedek" düğmesine dokunun ve uygulama hızlı bir şekilde tüm kişilerinizi yedekler olarak izlemek.

Aşama 3: E-posta düğmesine dokunun ve kendinizi bu e-posta göndermek. Bir klasöre bu e-postayı kaydetmek, ya da belki bilgisayarınızdaki dosyanın bir kopyasını kaydedin.

Şimdi, bu uygulaması hakkında çok şey kişileri iPhone veya iPad (ve birçok diğer cihazlar) tarafından kullanılan aynı formatı .vcf dosya biçimini kullanarak vCard olarak kaydedilir olmasıdır.

Bu yedeklenmiş kişileri geri yükleme

Bu kişileri geri, ya da belki yeni bir cihaz eklemek için yapmanız gereken tek şey iPhone iPad veya iPod touch kullanırken, e-postanız (yukarıdaki 3. Adımda kendinizi gönderilen biri) .vcf dosyası dokunun olduğunu. o indirildikten sonra, dosyayı açmak için tekrar dokunun. Onlar iOS cihazınızda olurdu tam olarak listelenen tüm kişilerinizi göreceksiniz. Nedense kişileri kaybetmiş ve bunları cihazınıza eklemeniz gerekir varsa, sadece "Tüm Kişiler ekleyin." düğmesine dokunun

Nasıl ben yedekleme benim rehber benim iphone 3gs üzerinde

iPhone seni hiç bir toz alırsa, güvenli bir e-posta dosyasına kaydedilir Tüm kişilerinizi var emin olabilirsiniz. Onlar aynı olurdu bu yüzden bile Gmail kişileri benim iPhone kişileri ekledi.

Eğer vCard olarak kişileri kaydetmek istemiyorsanız, siz de kendinize bir liste olarak Excel'de açılabilir bir csv dosyasını gönderebilirsiniz. Sadece benim Rehber Yedekleme uygulamanın ayarları bölümünde dosya uzantısını değiştirin.

App Store'dan ücretsiz olarak benim İletişim Yedekleme indirebilirsiniz. Ancak, 1,99 $ bir ücretli sürümü var. geliştiricinin web sitesine göre, PRO sürümü yedekleme yapabilirsiniz kaç kişiler üzerinde hiçbir sınırları içerir. Ancak, reklam destekli ücretsiz sürümünü kullanarak hiçbir sorun ile benim iPhone'dan 824 kişi yedekleme başardı.

PRO sürümü de bir haftalık yedekleme hatırlatma, iTunes dosya paylaşımı desteği, Wi-Fi düzenleme, çoklu vcf ihracatını içerir ve uygulama içi vCard geri yükleyin.

senin vcf dosyası o e-posta servis blokları o kadar büyük ise PRO sürümünü gerekebilir tek nedenidir. geri yükleme-app vCard size e-posta yoluyla kendinize göndermek yerine app kaydedilen yedekleme dosyası hakkı kullanmanızı sağlar.

Tabii ki, sadece verilerinizi yedeklemek gerekir ve daha sonra onu aramak ve telefonunuzu kaybettiyseniz ona kendi annenin telefon numarasını bilmiyorum dışarı ucube hiçbir neden yoktur gibi hareket devam edebilir.

İlgili Mesajlar

  • iPhone Temas Fast Way sil, tamamı ya da Bireysel Paul Horowitz iPhone bir kişiyi silmek gerekiyor? Belki iPhone, iCloud, OS X, iPad, tüm kişileri silmek istiyorum ...

  • iPhone Backup Extractor iTunes yedeklerden veri almak için Windows 8 iPhone Yedekleme Extractor app iPhone yedeklemeleri okur ve şimdi tam Windows 8 desteği vardır. iPhone indirin ...

  • Nasıl hatırlamak ya da sadece yeni bir kişi olarak kaydetmek için iPhone 5 ile ilgili bir telefon numarasına erişmek için Bazen en kolay yolu Matt tarafından iPhone 5 Ekim 25, 2012 bir İletişime Sil. Senden beri...

  • Tam olarak ne zaman yedekleme Benim iPhone 4 kullanarak iTunes dahildir? Bu soru iTunes iOS cihaz yedekleme aygıtı her şeyi içeriyor mu okudum? ama olmak görünmüyor ...

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...