Nasıl benim cep telefonu 2go indirebilirsiniz

2go ücretsiz indirin ve cep telefonları sohbet

2go bir popüler mobil mesajlaşma uygulaması olduğunu ve her mobil sürümü için maliyet ücretsizdir. Şu anda, milyonlarca telefon kullanıcıları arkadaş, hisse resim veya video ile sohbet, profilini düzenlemek yeni arkadaşlar arayabilirsiniz 2go hizmetleri ile bağlanır. 2go internet paketi internet verilerinin bir miktar harcar önemli sohbet hizmetidir.

Nasıl benim cep telefonu 2go indirebilirsiniz

Mobil sohbet 2go nasıl başlatılır

wap. 2go.co.za ya wap.2go.im 

 • Burada, herhangi bir ödeme olmadan 2go hesap açmak için kayıt olmanız gerekecektir.
 • Sonraki, sekme doğru ülkeyi onaylamak için bir hoşgeldin mesajı ister. Başka bir sekme Bir dil seçmek ister.
 • Yeni bir sekme telefon numaranızı eklemek için istiyor. Burada, kişisel bilgilerinizi yazıp düğmeye Devam tıklayın. o daha sonra değiştirilemez, çünkü basit bir kullanıcı adı seçmiş emin olun.
 • Doğru, sonra kullanıcı adı seçtiyseniz senin 2go hesabınız hemen tescil edilecektir. Ve yeni bir sekmede kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi alacaksınız. Onu kurtar.
 • En kısa sürede 2go hesap kayıt işlemi biter, cep telefonu tespit edilecek ve 2go sohbet uygulaması birkaç saniye içinde yüklenecektir.
 • Şimdi 2go sohbet uygulaması başlatmak ve yeni oluşturulan 2go hesabınızla oturum açın. Şimdi arama ve 2go sohbet listelerinde yeni insanlarla ya da arkadaş eklemek ve sınırsız metin sohbet başlatın.

2go Android kullanıcıların rahatlığı için Android uygulaması başladı. Google Play Store'da yerleştirilir ve buradan yükleyebilirsiniz. 2go Afrika ülkelerine mensup insanlar arasında en popüler sohbet Nijerya'da haberci ve ünlü olduğu gibi bir android telefon uygulaması olarak çağdaş. 2go uygulamasıyla, sohbet ve fotoğraf paylaşmak yapmak ve onlarla birlikte, profil arama arkadaş yapabilirsiniz. Bu uygulama ile, herkes MXit yanı sıra Facebook, Google sohbet yapmak serbesttir.

Google Play'de bulunan bu Android Uygulaması Her Android Cihazlar yanı sıra Blackberry, vb Şimdi sizin akıllı telefonlarda 2go sohbet hizmeti tadını çıkarabilirsiniz için yararlıdır.

PC için 2go indirin nasıl

Cep Telefonu yanı sıra, indirme ve kurduktan sonra bilgisayarınızda 2go tadını çıkarabilirsiniz. yüklemek ve PC için 2go indirmek için, bir hesap olmalıdır. 2go'nun üzerinde ücretsiz bir hesap oluşturduktan sonra. Bu adımları takip et:

Nasıl benim cep telefonu 2go indirebilirsiniz

1. Başlangıç ​​PC ve pc.2go.im. gitmek

Yaşadığınız ülke adını seçin 2.. Size Mobil Numara ve hesabı oluştururken kullanılan parolayı yazın. Eğer şifre 2go.im/help~~dobj ziyaret ederek yeniden kaybetti. Basın Giriş Düğmesi şimdi.

Giriş yapıldıktan sonra 3. MicroEmulator 2go logosu basın ve başlamak zorunda olacak.

4. Şimdi kaydet seçeneğini Dosya sahip olacaktır. PC'ye 2go MicroEmulator kaydedin.

Java PC'nizde yüklü değilse 5. Eğer bunu elde etmek için bir seçenek olacaktır. Yükleme tamamlandıktan sonra, PC'de 2g MicroEmulator indirmek zorunda kalacak.

6. Yine Hesap ve PC ücretsiz Sohbet için 2go tadını giriş.

Bu maddenin beğendiniz mi? Bizim Yem abone olun! Aşağıdaki İlgili Yayınlar edin.

İlgili Mesajlar

 • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

 • senin cep için temalar İndirilmesi Bu makale cep ve bunların nasıl indirmek için temalar bulmak için nereye açıklanır. cep telefonu kullanımı ile daha keyifli ve ilginç hale getirilebilir ...

 • You Are Beautiful Ne yapar gerçekleştirerek One Direction Müzik, video, 3GP - Video Klipler 3GP - Video Klipler, veri kızılötesi bağlantı noktasını kullanarak cep telefonu bilgisayardan bulaşabilir ...

 • Microsoft, hatta artık, Windows Telefonları satın almak insanları istiyor mu? 12 Ekim 2015 Pazartesi, 16:36 Microsoft, yeni Surface Pro 4 tablet ve Yüzey Kitap dizüstü hem de geçen hafta iyi bir hafta vardı ...

 • Android Telefon 2016 için 7 Bedava Müzik İndir Uygulamalar dope ve yüksek verimli olan android cep telefonları için birçok ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Bu uygulamalar ile müzik indiriliyor görünüyor ...