Nasıl benim cep telefonu facebook indirebilirsiniz

Facebook Metinleri kullanarak bir Dumbphone itibaren Facebook Durum güncelleyin

Yıllar geçtikçe, Facebook sürekli telefonunuzdan profilinizi güncelleyebilirsiniz şekilde değişti. Geri günlerde, hesabınıza cep telefonunuzu bağlayın ve mobil @ facebook e-posta göndererek resim yüklemek olabilir.

Bir noktada, bu değişti ve onlar yarattı E-posta post-by Her hesap için benzersiz adres. daha fazla kullanıcı Android, iOS, Windows Phone, vb Facebook uygulaması taşındı bu e-postayı kullanarak, vb telefonunuzdan gelen durumunuzu, fotoğraf paylaşmak olabilir Ancak, gerek yavaş yavaş mesajın bu alternatif modu var azaldı.

Nasıl benim cep telefonu facebook indirebilirsiniz

Şimdi Facebook, durumunuzu güncelleyebilir ve kısa mesaj üzerinden diğer şeylerin bir çift yapmanızı sağlar Facebook Metinleri denilen bir şey vardır. Onlar tamamen size e-posta veya metin yoluyla artık cep telefonunuzdan fotoğraf gönderebilirsiniz anlamına gelir sonrası e-posta adresini, kaldırdık.

Bence, bu gerekli bir hareket değildi. ABD'de insanların çoğu veri planları ile akıllı telefonlar kullanıyor olabilir, ama yine de dumbphones kullanan diğer ülkelerdeki milyonlarca insan vardır. Şu an itibariyle, SMS yoluyla durumunuzu güncellemek başka, sen bir arkadaş eklemek birisi karıştırmak, bir sayfa gibi, bir metin arkadaş mesajlar şey almak ve bir kerelik şifre alabilirsiniz. İşte aşağıda tam listesi.

Nasıl Kur Facebook Metinlere

Kurulum Facebook Metinlere, Facebook hesabınıza giriş sağ üstteki küçük aşağı oka tıklayın ve ardından tıklayın Ayarlar .

Sol tarafta, tıklayın hareketli ve sen bir katma varsa mevcut telefon numarası listede görmelisiniz.

Eğer metin mesajlaşma etkin olması yoksa, büyük bir görmelisiniz Metin Mesajlaşma etkinleştirin senin numarasının altında düğmesine basın. Bu tıklayın ve ilk ülkenizi ve mobil operatör seçmek zorunda nerede bir pencere penceresini açar.

Facebook Metinler yalnızca desteklenen taşıyıcı üzerinde belirli ülkelerde ve bölgelerde çalışacağını unutmayın. hiçbir ortasında yaşayan sürece, Facebook Metinleri kullanmak gerekir böylece Ancak, onlar, dünyanın çoğu yerde destek. tıklayın Sonraki ve belirli bir sayıya F harfi göndermek için istenir. Daha sonra SMS ile telefonunuza gönderilen onay kodunu girecek.

Nasıl benim cep telefonu facebook indirebilirsiniz

Ayrıca arkadaşlarınızla telefon numaranızı paylaşmak ve arkadaşları Facebook'ta sizi metne izin seçeneğine sahip olursunuz. Bu noktada, gitmek iyi olmalıdır.

Şimdi göreceksiniz metin Aktif senin sayısının yanında ve sizin gibi altta yeni birkaç seçenek aşağı görürsünüz Facebook Mesajlar. Günlük Metin Sınırı ve Günün zamanı .

Varsayılan olarak, birisi Facebook'ta size bir mesaj göndermek her bir metin alırsınız. Sadece 11 PM 8 saatleri arasında metinleri alırsınız, ancak arzu ayarların herhangi düzenleyebilirsiniz.

Metin mesajı ile durum güncellemesi göndermek için, sadece normal mesajınızı yazın ve yukarıda Facebook Metinleri aktive edildiğinde Facebook tarafından verilen aynı numaraya gönderin.

Geri onay mesajı her türlü almazsınız, bu yüzden sadece durumu güncellendi var olmadığını görmek için Facebook profilinizi kontrol etmek gerekir.

Güzel, işe yaradı! Kelimesini koyarak, konu satırı sağlayarak metin üzerinden resim göndermek mümkün olmakla ilgili çevrimiçi diğer bazı mesajları okuyabilir fotoğraflar özne olarak ve vücutta resim ekleme, ama bu artık çalışmıyor. Ben hayır şans ile kendim denedim.

Aslında benim iPhone'da uygulamasını kullanarak üzerinde Facebook Metinleri gibi bir nedeni sayısına göre hızla bir arkadaş ekleme yeteneği yaşıyor. Ben yeni biriyle tanışmak Genellikle, ben olsun ilk şey onun telefon numarasıdır. Yapmanız gereken tek şey kelime ile bir metin göndermek olduğunu EKLEMEK bunların sayısının önüne bir arkadaş olarak ekleyin.

Nasıl benim cep telefonu facebook indirebilirsiniz

123-456-7890 ADD

Bu aslında çok daha hızlı bir uygulamaya gidiyor ve kişi için arama daha süper kolay ve. Facebook'ta bu kadar çok insan olduğundan, arama normalde can sıkıcı olan, sonuçların yüzlerce dönecektir. Bir telefon numarası varsa, ne olursa olsun doğru insanı ekliyoruz biliyorum.

Eğer bir Facebook stalker iseniz Ayrıca, daha sonra Facebook Metinler gerçek zamanlı birisi sapı izin verir. Sen göndererek metin üzerinden abone olabilirsiniz ALT kişinin telefon numarası, e-posta veya adıyla izledi. o kişinin kendi durumunu güncelleştirir zaman, bir anlık metin bildirim alırsınız.

Facebook metin ve e-posta yoluyla fotoğraf yayınlamak yeteneği kaldırıldı olmasına karşın yeterli insanlar şikayet, onlar daha ileri bir noktada geri ekleyebilirsiniz. Eğer öyleyse, ben bu yazı güncellemek için emin olun ve nasıl yapacağınızı anlatacağım. Başka bir sorunuz varsa, Yorum yazmak için çekinmeyin. Keyfini çıkarın!

İlgili Mesajlar

  • Bu gelişmiş teknolojik dünyada Whatsapp BlackBerry, tüm insanların hayatında olağanüstü bir rol oynayan yeni mobil uygulamalar bol. dünyada hiç kimse sadece ile yürüyebilir ...

  • uSwitch Mobil Ödülleri 2012 2012 en uSwitch Mobil Ödülleri 14 Kasım'da Londra'nın Covent Garden Circus düzenlenen ve en iyi kutluyor unutulmaz bir akşam kanıtladı ...

  • Nedir Mobile için Mobil nedir Up için Mobile Download nedir Up Up For. Aşağıda Mobile için nedir Up ile ilgili bağlantı indir listesi aşağıdadır. Linke Mobil için tıklayınız nedir Up indirmek için ...

  • Paylaşım Ve İndirme Facebook Videolar Güç Tüm bu alır dünya ile oluşturulan bir video paylaşmak için sadece bir tık. Bu heyecan verici ya da korkunç bir kavram ya olduğu; değişir...

  • Nokia X2, indirme ve Nokia X2 için WhatsApp yüklemek için WhatsApp Nokia X2 ile gerçekten iyi birleştiren bir uygulamadır. herkesin bildiği gibi mademki gibi, çok odaklanmış bir cihazdır ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-cep-telefonu-facebook-indirebilirsiniz.php on line 123

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-cep-telefonu-facebook-indirebilirsiniz.php on line 123