Nasıl benim cep telefonuna ücretsiz zil sesleri gönderebilirsiniz

Bir Mobil Ücretsiz Melodi Gönder Nasıl

Myxer web sitesine erişin. Üst bağlantı "Kendi Oluştur" u tıklayın. "Dosya Seç" düğmesini tıklayın. Dosyalarınızı tarayın ve size zil sesi olarak kullanmak istediğiniz şarkıyı bulun. Dosya ve "Aç" düğmesine tıklayın. "Yükle" düğmesini tıklayın.

Dosya Myxer sitesine yüklendiği olarak bekleyin. Bu internet bağlantısına bağlı olarak, birkaç dakika sürebilir. açıldığında zil özelleştirme penceresini inceleyin. Eğer zil sesi dahil etmek istediğiniz seçimi üzerine sürükleyin turuncu çubuklarını kullanın. melodi duymak için "Play" düğmesine tıklayın.

Nasıl benim cep telefonuna ücretsiz zil sesleri gönderebilirsiniz

"Devam" ı tıklayın. Zil sesi alacaksınız cep telefonu numarasını girin. "İleri" yi tıklayın. kurallar ve gizlilik bildirisi'ni okuyun. terimleri ile ilgili anlaşma kutusunu tıklayın. Tıklayın "gönder."

indirme bağlantısı için cep telefonu kısa mesaj atın. indirme bağlantısını tıklayın. link Web tarayıcısını açar. "İndir" bağlantısını tıklayın. sağlanan bağlantıyı kullanarak telefonunuza bağlantıyı kaydedin.

Bedava 3G

Ücretsiz web sitesi için 3G erişin. telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan ziyaret ettiğiniz web sitesi söylüyorum seçeneği seçin. Bir hesap oluşturmak için "Kayıt" düğmesine tıklayın.

"Kullanıcı Adı" alanına bir kullanıcı adı yazın. "E-posta Adresi" ve "Onayla E-posta Adresi" alanlarına e-posta adresinizi ekleyin. E-posta sağlayıcısını seçin. "Mobil Numara" alanına cep telefonu numaranızı ekleyin. Bu web sitesi için koşullarını okuyun. anlaşmanın koşulları kutusunu tıklayın. "Yeni Hesap Oluştur" u tıklayın.

3gforfree e-posta için e-posta hesabınızı kontrol edin. şifre e-posta kontrol edin. 3gforfree web sitesini açın ve kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.

"Zil" üst bağlantısını tıklayın. zil alt listesini kaydırın. melodiler birini tıklayın. "Gönder Telefona" düğmesini tıklayın. Zil cep telefonunuza gönderilir.

Mobile için eğlenceli

Mobil web sitesi için Fun erişin. Sağ "Sign Up" bağlantısını tıklayın. "E-posta" ve "Onayla" e-posta alanlara e-posta ekleyin. "Şifre" ve "Onayla Şifre" alanına bir parola yazın. "Ülke" açılır listeden ülkenizi seçin.

cep telefonu sağlayıcınızı seçin. "Telefon Modeli" açılır listeden telefon modelinizi seçin. Telefon numaranızı ekleyin. doğrulama kodunu yazın. "Sign Up" ı tıklayın.

web sitesinin üst kısmında "Sesleri" bağlantısını tıklayın. Mevcut zil sesleri inceleyin. melodiler birini tıklayın. melodi önizleme "Oynat" düğmesine tıklayın. Cep telefonunuza bu melodi göndermek için "Gönder" "Send to Phone" ve tıklayın.

İlgili Mesajlar

  • Eric Bernatchez Free Samsung Zil. Akıllı telefonlar Uzmanı sadece bu 3 adımları izleyin Samsung cep telefonu, yeni Ücretsiz Samsung zil sesleri almak için 24 Kasım 2014 Güncellendi: Adım 1: Seçiniz ...

  • Android telefon Melodi To Get - Fotoğraflarla ile Step Guide By Step Video Sadece güçlendirilmiş Droid geçen hafta Motorola Android aldı. bir sürü insan vardı derinlemesine bir ask for more ...

  • Bedava Cep Telefonu Zil için 10 Web Diğer Mobil Yüklemeler müzik biz insanların tür ifade ediyor mu? Emin değilim, ama bizim hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri doğrudan barometre var. Sanırım...

  • Çoğu insan arayan Buraya için hoş böylece onların hücre için bir zil sesi var gibi. Eğer zil satın almak için gidiyoruz dikkate almak gerekir birkaç şey var ....

  • EN İYİ Ters Cep Telefon Rehberi Hizmeti nedir? Doğru Telefon Numarası Arama ve Side-Side tarafından yayınlanmıştır En İyi Online Cep Telefonu Dizinler Karşılaştırılması 10 İpuçları. Geçmiş Haber ...


Warning: include_once(/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-cep-telefonuna-cretsiz-zil-sesleri.php on line 117

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/ins/aftercontent.txt' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/turkish.mobilesbuzz.com/public_html/nasıl/nasıl-benim-cep-telefonuna-cretsiz-zil-sesleri.php on line 117