Nasıl benim ipad ilgili bir yazı yazabilirsiniz

Ben iPad'de yazıyorum Neden

    7 Aralık 2012 10:45

Ben ilk benim iPad var, ben hemen okumak için e-posta imzası değişti, ben gönderilen her e-posta Apple'ın pişmiş-in self-promosyon kaldırmak için yaptım "Sevgiyle. Jason Snell tarafından sadece sizin için el işi", ama Gez bence bir iPad bahar kelimeler mutlaka diğer cihazlardan geleceğini aynı sözler değildir fikrine bir şey var.

Apple basın olayları benim Liveblog kapsama okumuş olan herkes tahmin edebileceğiniz gibi, ben son derece hızlı daktilo değilim. fiziksel bir klavye, ben dakikada hızlı 120 gibi kelimeleri gidebilirsiniz. Benim yazma hızı beynime üzerinde hiçbir kısıtlama olduğunu. Bunu düşünmek durumunda, bunun aşağı hızlı alabilirsiniz.

Ama benim yazı sadece kafamda dışarı bu kelimeleri almak için kullandığınız yöntem değiştirerek radikal değiştirebilirsiniz şüphelenmeye başlıyorum.

Ben bir bilgisayar ve yazıcı ellerimi var bir kez daima (kenara okulda bir kaç deneme sınavlarından), Yazımın tüm korkunç el yazısı yaşadım uzak bir klavye de Clacking yer almıştır.

grad okul Benim ilk dönem, ben boğaz ağrısı ve mononükleozun keyifli bir çift nazar iki hafta uzakta benim bilgisayar klavye sayesinde gelen harcamanın sona erdi. Bir süre sonra, ben kağıt üzerinde kalemle yazmaya karar verdim o kadar sıkıldım. Bu benim her şeyimdi.

İşin komiği bu güne kadar bu deneyimi düşünmek vardır. kalem ve kağıt ile yazma yazarak hissedilir farklı hissettim. Aklım öncesinde yarış denemek istiyorsunuz, ama benim kalem sadece çok hızlı gidebiliriz. Ben dışarı çizgi ve önümüzdeki hareket edemiyordu, çünkü daha dikkatli her cümle, her kelime seçimi, göz önünde sona erdi. Ben o zamana kadar yapmamıştım iyi yazı bazı oldu ve ben okula döndüğümde yine ben hemen benim klavyeye geri döndü ve bir daha asla bir kalem aldı. Yazarak sadece daha hızlı ve daha kolay oldu.

Hızlı ileri yirmi yıldan fazla, önce bir kaç ay. Ben onun yeni girişim, Magazine için bir hikaye yazmak için Marco Arment tarafından yaklaştı olmuştu. Benim son bir iş gezisi sonunda oldu, bu yüzden uçakta ya da otelde yazmak için zaman bulmak düşündüm. Ben yolculuk için paketlenmiş Ancak, ben ışık seyahat ve evde benim laptop ayrılmaya karar verdi.

Nasıl benim ipad ilgili bir yazı yazabilirsiniz

Ben sadece benim (tam boy) iPad vardı, ama eksik tarihleri ​​sevmiyorum. Yani sevgiyle (e-posta imza phrasing çalmak) her cümle handcrafting, Nebulous Notlar iPad'in ekran klavyesinde harfinden sonra harfi dokunarak bu hikayeyi yazdı. Uçakta orada otururken ve iPad'in ekran klavyesi karşı dokunarak, çok uzun yıllar önce yazı longhand bu deneyimin hatırlatıldı.

Şimdi bile iPad'in ekranında bir terbiyeli hızlı daktilo değilim. (IPad Mini, çok değil, en azından henüz değil.) Ben kesinlikle kağıt üzerinde bir kalem ile yazabilirsiniz çok daha hızlı bir iPad üzerinde yazabilirsiniz. Ama bu bir MacBook klavyede benim hızına hiçbir yerde yakın. iPad beni yavaşladı ve beni asla benim güvenilir MacBook Air olacağını kullanarak bir bakıma yazılı ne düşünmek lazım kullanarak.

Ben Oliver Sacks değilim. ama ben sadece benim kelime seçmek için daha fazla zaman alıyor değilim, ama ben bu şekilde yazarken aslında benim beynin farklı parçalarını kullanarak ediyorum bahis ediyorum. Ve yazının gerçek eylemi farklı hissediyorum, ama sonuçta çok bana farklı hissediyor yok sadece.

yazma ortamında değişiklikler yazarak eylemi ötesine. iPad da dikkat dağıtıcı bir olağanüstü eksikliği bulunmaktadır. Benim Mac yazarken ben durmadan Twitter ve e-posta ve benim hava istasyonun mevcut koşullar sayfası ve başka önünde bir kelime koyarak zor bir görev kendimi rahatsız etmek bulabileceğiniz başka bir şey kontrol ediyorum bulabilirsiniz. iPad'de, ben daha odaklanmış-ve ben nihayet benim e-posta kontrol etmek için bir mola ne zaman, gerçek bir mola gibi hissediyor. değil bir oyalama.

Ben sonuçları ile iddia edemez. 800 kelime deneme hiçbir zaman benim iPad filiz ise hafta boyunca yazmak için kendimi vaat oldum adet, benim MacBook Dropbox klasörüne boş metin dosyaları kalır.

Ben bir iPad her şeyi yazmaya bir dönüştürmek değilim emin değilim. Ben bir iş e-posta karalamak gerekiyorsa Kesinlikle, benim MacBook klavye iş için doğru araçtır. Ben yayınlanması için bir şeyler yazmak üzereyim ama eğer ben şimdi ciddi iPad her zaman göz önünde bulundurun.

Oldukça belki benzer ... Ben sadece bir Kraliyet daktiloda yazmak veya bir tüy kalem ile benim soneleri oluşturacaktır söyleyerek, ancak değil mi? Onlar sevgiyle sadece sizin için el işi yaparken bile 2012 yılında, bazen kelimeler bu hikaye gibi ... iyidir.

İlgili Mesajlar

  • Niles Technology Group, Inc Açık iTunes satın almak ve indirmek uygulamalar için. Açıklama iOS 7 DESTEĞİ İLE GÜNCEL - BU APP TAM mükemmel çalışır VE UYUMLU OLDUĞU iOS 7 üzerinde test edilmiştir ...

  • Bir Koleji Deneme Sayfa İçeriği erken başlayın yazmak için Top Ten İpuçları. Ne kadar çok zaman, daha az stres olacak. Makalen en iyi çaba vermek için bol zaman olacak. Be ...

  • Yeni Ortak Uygulama Kompozisyon Cracking Ortak Uygulama kişisel deneme kolej uygulama Kutsal Kase, ama birçok insan için, mükemmel bir konu yakalanması zor bir hedeftir. vermedi olanlarınız için ...

  • iPad / iPhone İndir (Filmler Uygulama iPhone 6/6 Plus) Stream Filmler TV için film HD Bedava gösterir. Bu bir şaka mı? Hiçbir adam, hiç de değil. Size film üzerinde tam kontrol sağlayan bir uygulama vardır ...

  • iPad Mini video Converter iPad Mini mp4, m4v, ve mov dahil çok yaygın bir film dosyası türleri çeşitli oynayabilirsiniz. Eğer iPad izlemek istediğiniz bir bilgisayarda böyle bir film varsa ...