Nasıl benim ipad indirilen kitaplar okuyabilir

iOS ile ilgili kitap okumak için var seçenekler rehberli tur

3 Sayfa 1:

IPhone, iPad veya iPod touch belirlemek, dünyanın diğer tarafındaki biriyle görüntülü sohbet edelim ve sonra gece gökyüzünde ışık her Pinpirick hakkında tüm söylemek ve sanat şaşırtıcı eserler oluşturabilir; ve bu yüzden bazen kitap okumak için kullanabilirsiniz unutmayın.

Nasıl benim ipad indirilen kitaplar okuyabilir

(!; Kimse sahip bilmek shhh), nihayet yuvarlak almak bir iOS cihaz üzerinde okumak için harika bir şeydir çünkü bu bir utanç Tube değersiz sayfa turner bir kaç paragraf kapış konum olsun, var bazı klasik Dickens okurken veya en sevdiğiniz yazar tarafından son romanı yutmaya neşeli beklenti duygusu ile aşağı yerleşme.

Burada, akıllıca para harcamak emin ve sanal raflar stok için harika yerler keşfetmek yardımcı iOS kitap okuma için var seçenekler rehberli tur götüreceğiz. Biz okuma ebooks yararlanmak, ve nerede olursanız olun, sizin okuma en alma konusunda ipuçları vermek nasıl farklı biçimlerde anlamak emin olacak.

Biz büyük uygulamalar ve mağazalar çoğunlukla konsantre olacağım: iBooks Apple, Amazon'un Kindle ve Barnes & Noble Nook uygulaması. Ama küçük uygulamalar bazı büyük şeyler de var, o yüzden onları görmezden etmeyeceğiz.

En iyi mağaza seçin

Yani sen Ejderha Dövmeli Kız okumak istiyorum diyelim; Eğer Amazon.co.uk veya barnesandnoble üzerinde, iBookstore'da üzerinde satın alabilirsiniz. Böylece hangi seçiyorsunuz?

Bir yandan, bu gerçekten pratik bir seviyede önemli değildir; Her üç mağaza iPhone üzerinde çalışan uygulamalar var. iPad ve iPod touch, ve bu yüzden birkaç sterlin / dolar ödemek ve daha sonra birkaç saniye okuma kolaydır.

Eğer mağaza seçerken düşünmelidir şeyler olsa da, vardır; Eğer bütün bir ekosistem haline satın alıyoruz çünkü karar, önemli bir tanesidir; özellikle kendi özel e-okuyucu var Kindle ve Nook platformları, söz konusu; sadece bazı tatil okuma.

Tabii, mix ve maç, iBooks sahip bir zarar, Kindle ve Nook sen okurken arasında atlamak için tüm cihazlarınızda yüklü, ama biz size yardımcı olacaktır söylemek üzereyiz şimdilik iyi kararlar bilerek var ve gelecekte.

Nasıl benim ipad indirilen kitaplar okuyabilir

Bir karar sizin için yapılmış olabilir; ABD'de olmadıkça, Barnes için kitap satın almak için pratik bir yolu şu anda var & Noble Nook. Sen vekilleri veya kuponları veya Devletleri'nde bir istekli yardakçıları ile ilgili muck olabilir, ama biz gerçekten güçlük olduğunu sanmıyorum. Nook bu yıl İngiltere'ye gelmek olasıdır, ama o zamana kadar, ABD dışında bizler Apple ve Amazon satın almalısınız.

Bariz bir farklılaştırıcı fiyattır. Bu sayfanın sonunda, Amazon Kindle için kitapların çoğu satın almaya karar verdik bile, eğer, diyelim ki, sen hala istediğiniz bir kitap ucuz nerede olduğunu görmek için etrafında bir dükkan olmalıdır.

Genel olarak, Apple üç büyük mağaza ve Amazon ucuz en pahalı, ama fark genellikle ihmal edilebilir olduğunu bizim deneyim oldu; yazma, toplam maliyeti Kindle, sadece% 15'lik bir fark daha iBooks daha 13,23 $ New York Times en çok satanlar listesinde 10 kitap seçimi sırasında.

Yani, biz bazı bireysel başlıkları ile fiyat çok, çok daha büyük farklılıklar gördüm, bu yüzden başka bir mağazadan satın size değişim iyi bir yığın tasarruf edecek olup olmadığını görmek için bir dakikanızı ayırın yok, dedi.

Amazon da bazı taşlar vardır Günü kullanışlı Deal vardır, ama çoğunlukla iyi satılanlar değil.

Elma yolu

Apple'ın iBookstore rakiplerine oranla iki avantajı vardır. Biri satın almak biraz daha basit olmasıdır.

Nasıl benim ipad indirilen kitaplar okuyabilir

Apple apps içinde satılan şey% 30 kesim alarak ısrar çünkü iOS en okuma uygulamalarda, (ve hatta izin vermez, diyelim ki, Kindle Safari kendi online mağazasını başlattı olduğunu "kitapları satın" yazan bir düğme app) Eğer bir web tarayıcısı üzerinden kitap satın almak zorunda; Bu hesabınız için onları kilidini ve daha sonra indirmek ve bir uygulama yoluyla onları okumak.

Elma, tabii ki, farklı şeyler biraz yapabilir ve kitaplık üstündeki İstiyorum düğmesini sağa var. Bu sadece, bir uygulamanın içinden gelen tüm satın almak kolay biraz do yapar; yeni bir kitabı satın almak daha az musluklar bir çift aldı sırf ama bir platform olarak iBooks tercih miyop olurdu.

zengin içerik

iBooks 'İkinci avantaj yayıncıları Apple'ın ücretsiz iBook Yazar uygulamasını kullanarak, video, etkileşim ve daha fazlası ile daha zengin kitap, oluşturabilir ve sadece iBooks uygulamasında bu okuyabilir olduğunu; Orada görece az sayıda bu tür kitaplar etrafında, ama onlar daha yaygın hale olasıdır.

çok desteklenen cihazlar düşünün. Tabii, dokunun okuyorsanız beri. muhtemelen iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumluluğu hakkında en çok bakım ve her üç mağaza tüm cihazlarda çalışmak Evrensel uygulamalar var, ama her mağaza sadece resmen onaylanmış cihazların bunları okuyabilir anlamına Dijital Haklar Yönetimi yapıştırmak onların kitaplarını sarar çünkü , mümkün olduğunca uygulamalar ve hizmetlerin olduğunca geniş bir yelpazesine sahiptir bir mağaza için tombul akıllıca olur.

Burada büyük kaybeden iBooks olduğunu. Sadece iOS için uygulamalar vardır; hatta bir Mac üzerinde kitaplarınızı okuyamaz. Ortada Barnes & Android, Mac ve PC yanı sıra iOS ve kendi donanım okuyucuları için uygulamalar yapar Soylu,. Amazon en doğru olur. Yanı sıra bu Barnes her şeyi desteklemek gibi & Noble, aynı zamanda Blackberry ve Windows Phone için uygulamalar vardır, yapar ve hatta bir web tarayıcısı üzerinden kütüphane erişmek için read.amazon gidebilirsiniz.

Kuşkusuz, desteklenen web tarayıcılarının listesi nispeten küçük: Firefox 6+, Krom 11+, Mac / PC Safari 5+ ve iPad; diğer şeyler şekilde alabilirsiniz sırasında size iPad getirmeyi unutmuş olsanız bile ama, biz öğle ofis PC'de birkaç bölüm kapmak için güçlü olmak, sonra diyelim ki, bizim iPad için bir kitap satın ve fikir gibi seninle.

her platform kendi bağımsız okuyucular, E-Ink kullanmak olanları vardır, çünkü biz de Kindle veya Nook tavsiye ederim. Şimdi, biliyorsunuz biz iPad ve iPhone seviyorum ama zaman bir E-Ink cihazı gibi vardır £89 Kindle veya 99 $ Nook Simple Touch okumak için sadece iyidir. Onlar, sağlam, hafif konum bunları kullanmak, ve tüm iyi güneş ışığında okunması kolay ne kadar bağlı olarak birçok gün veya hafta süren pil var.

onların E-Ink ekranlar basılı bir sayfa gibi (disconcertingly ilk!) bakmak çünkü Aslında, ışık parlak, daha net sayfası görünüyor. Eğer iyi bir hamle olurdu çantanızda tam şarjlı Kindle atma, bir tatil için sahile gidiyoruz eğer iOS cihazları genel çok daha esnek, zengin ve yetenekli cihazlar, ancak; bu kez bir kitap satın almak ve iPhone, PC, Kindle ve çok daha fazlası okuyabilirsiniz harika.

Sonuçta, o zaman, bizim tavsiye Amazon ile gitmektir. seçim fiyatları rekabetçi, mükemmel ve onun kitaplarını okuyamaz hangi bir cihaz etrafında pek yoktur. Evet, ideal olarak, kitap DRM ve herhangi bir karar rakam olmaz ikincisi nedenlerle tamamen ücretsiz olacağını, ama biz şimdi konum durum değil!

Geçerli sayfa: iPhone ve iPad için kitap satın almak nasıl

İlgili Mesajlar

  • Onun iPad 2 ekranını kırdıktan sonra kırık iPad 16 Şubat 2014 Medya başlık düzeltmek için benim arayışı, en tıkla LJ Zengin bunu kendini düzeltmek için nasıl öğrenmeye karar verdi. akıllı telefonlarda olan bağımlılığımızı göz önüne alındığında ...

  • iPad Proje Yönetimi Uygulamaları Git Proje yönetimi konusunda Projeler yönetme Best küçük takımlar ve büyük şirketlerin her ikisi için de çok önemlidir. Bu karar en önemli faktörlerden biridir ...

  • Benim iPhone veya iPod Touch için En İyi Ofis App nedir? 17 Kasım'da Matthew Guay tarafından 2010 kaybetmeden iPhone ve iPod Touch teklifi için önemli ofis uygulamaları tüm görmek ister ...

  • iPad / iPhone İndir (Filmler Uygulama iPhone 6/6 Plus) Stream Filmler TV için film HD Bedava gösterir. Bu bir şaka mı? Hiçbir adam, hiç de değil. Size film üzerinde tam kontrol sağlayan bir uygulama vardır ...

  • iPad Mini video Converter iPad Mini mp4, m4v, ve mov dahil çok yaygın bir film dosyası türleri çeşitli oynayabilirsiniz. Eğer iPad izlemek istediğiniz bir bilgisayarda böyle bir film varsa ...