Nasıl benim iphone 4 ios 4.3 indirebilirsiniz

iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, Ve Pod touch [DOĞRUDAN BAĞLANTILAR] için iOS 4.3.4 indirin

Goncalo Ribeiro

Son birkaç gün içinde speküle ettik, iOS 4.3.4 iTunes ilk çıkışını yaptı. Yeni sürüm, açık sürüm notları olmadan, Jailbreakme tarafından kullanılan Mobile Safari PDF istismar giderir.

sürüm notları biz Jailbreakme 3.0 bu sürümde çalışmıyor teyit rağmen, sadece "güvenlik düzeltmelerini" iddiasıyla, açık değildir. Bu Untethered Jailbreak Engelleme bu sürüm ile Apple'ın tek hedefi oldu.

iOS 4.3, yani 3. ve 4. nesil iPod touch, iPhone 3GS tarafından desteklenen herhangi bir cihaz. iPhone 4 ve iPad. vahşi böyle önemli bir tehdit ile değil, sadece ve kendisini Apple hoşlanmayan bir jailbreak için izin değil, aynı zamanda olabilir büyük bir gedik açmak: Apple açıkça önceden bu sürüm için planlanan olmasaydı da, şartlar zorladı kurşun masum kullanıcıların kötü amaçlı yazılım cihazlarının yüklenir var.

Jailbreakme 3.0 cihazları sadece bir Jailbreakme web sitesine Mobil Safari işaret ederek, bilgisayar olmadan kesmek için izin veren bir Jailbreak çözümdür. Bu aracın bir ön sürümünü yayımladı son resmi açıklama geçen hafta yapılan her zamankinden ilk kez iPad 2 için bir Untethered jailbreak sağlayarak, hafta sonu sızdırıldı. Sonuç olarak, Apple bu sorunu gidermek için iOS 4.3.4 üzerinde çalışmaya başladı.

'Jailbreak ya da verdiyseniz, Jailbreakme kullanarak iPad 2 jailbreak Bu güncelleştirme uzak kalmak ve bu güncelleştirmenin aynı faydalar sağlar yerine Cydia, PDF yamalı 2 yüklemeye planlıyoruz söylemek gereksiz olmalı, artı kazandı t jailbreak kırmak. Çoğu kullanıcı da sadece sonbaharda bazen dışarı gelmelidir iOS 5, beklemek gerekebilir.

otomatik olarak başlatılan etmemişse, iTunes, bu güncelleştirmeyi yüklemek için telefonunuzu bilgisayara bağlamak ve başlatmak için. Oradan, kenar çubuğundan cihazınızı seçin "Check for Updates" seçin ve üzerine tıklayın "Yükleme ve Kur" istendiğinde. oldukça büyük indirildikten sonra, cihazınız güncellemek için başlamalıdır.

Nasıl benim iphone 4 ios 4.3 indirebilirsiniz

iOS 4.3.4 Doğrudan Bağlantılar İndir (Apple Resmi)

Eğer cihazınızın kendi firmware indirdikten sonra, iTunes başlatılması kenar çubuğunda cihazınızı bulma ve Mac üzerinde Windows ve Alt Shift tuşunu basılı tutarken "Restore" düğmesine basarak elle yazılımı yükleyebilirsiniz.

Güncelleme 1: Apple şimdi sabit olmuştur Jailbreakme 3.0 maruz açığının PDF onaylayan bir destek belgesi yayınladı.

Etki: Bir kötü niyetli olarak hazırlanmış PDF dosyası görüntüleme beklenmeyen bir uygulama sonlandırma veya keyfi kod çalıştırma yol açabilir

Açıklama: bellek taşması TrueType yazı tiplerini FreeType tutumunu bulunmaktadır. kötü niyetle hazırlanmış bir PDF dosyası görüntüleniyor beklenmedik bir uygulama sonlandırma veya keyfi kod çalıştırma yol açabilir.

Güncelleme 2: iOS 4.3.4 için gergin firar çözümü artık kullanılabilir. iPhone, iPad, iPod touch üzerinde jailbreak 4.3.4 için aşağıdaki bağlantıları izleyin:

Güncelleme 3: iOS iOS 4.3.3 geri 4.3.4 cihazınızı downgrade ister misiniz? Burada yayınlanan komple yazma takibi.

Sen Bizi Twitter'da takip edin veya Microsoft, Google ve Apple son güncellenmiş kendinizi tutmak için Facebook Fanpage katılabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

  • Best Way "Your Biggest Zayıflık nedir?" Yanıt "Sen güçlü-şimdi bana söyledim, size en büyük zayıflık olarak düşünün ne paylaşabilirim?" Bu kimse bu soru ...

  • BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800 ve en iyi ve WhatsApp diğer tüm cihazlar için BlackBerry Z10, Q10, Z3, Q5, 9900, 9800, 7 Ocak 2015 Indir WhatsApp için WhatsApp indirin ...

  • Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ücretsiz video Iphone, Samsung, Android, Windows LG, ücretsiz Mobil Oyun Download X3 02 31223 (36339 votos) çağrı + - Ben kullanıyorum eski Bedava Mobil Oyun İndir X3 02 ...

  • Shattered iPhone ekranı: Sen ne yapardın? Geçen gün işimin başındaydım ve aniden onu iPhone "kırık" olduğunu eşim bir metin var. Eşim insanlara söylemek bilinmektedir ...

  • Neden Benim iPhone 4 bunu kullanırken aşırı ısınma mı? Bu arı cihaz ihtiyacı soğuduktan bir uyarı gösterir. Cihaz çok hızlı pil şarjı kullanıyor. IOS yeniden montajı düzeltebilirim? Ben başlamak istiyorum ...