Nasıl benim iphone 5 müzik zil sesleri alabilirsiniz

iTunes'da iPhone için Zil Sesi Oluşturma Nasıl

Geçen gün benim iPhone 3G bazı farklı zil sesleri gerektiğine karar verdi. Özellikle, benim iş arkadaşları için bir eşim için ayrı bir ve diğer bazı farklı olanları istedi.

Nedense benim iTunes programı vardı müzik yapım zil kolay olacaktı o kafamda vardı. Başarısız! olarak çıkıyor, ne olursa olsun Steve Jobs ve Apple bu çetenin üzerine geri kalanı ne söyler, o bir görev o kadar kolay değil.

Ben keşfettim ve sabit diskinizde herhangi bir ses dosyası dışında bir iPhone zil sesi oluşturmak için öğreneceksiniz ne göstermek gibi en birlikte takip edelim.

Başlamak için, iTunes'da mevcut şarkı sizin için bir zil sesi yapmak için iTunes'u kullanabilirsiniz CAN. Sadece sağ şarkı tıklayın ve "Create Ringtone" i seçin. Başarısız! Eğer iTunes mağazasından başka bir yere yüklenen bir şarkı aldı varsa, mesaj çıktı: "iPhone iTunes mağazasından satın alınan şarkılar yalnızca melodiler oluşturabilir."

Tamam, yeterince adil, sanırım. Ben zaten sahip bir şarkıdan bir zil sesi için ödeme fikri nefret olsa, ben ne istediğini olabilir bu yüzden ben sadece bunu düşündüm. Yani benim "Satın" Çalma Listesi gitti ve bunun üzerine bir şarkı ve sağ tıklayın seçin. Yakında bu şarkıyı işleme tabi tutmaya başlar, ama sonra bu mesajı alıyorum:

"Sanatçı" tarafından "şarkının adı" artık zil sesi "Fail içine yapılabilir!

Ne zaman bir melodi haline getirilebilir OLABİLİR? Kim bilir ve bu noktada ben buğulama ediyorum ....

Yani, ben biraz araştırma yaptım ve iTunes için varsayılan ayarlar şarkıları bir m4a uzantısı verir AAC kodlanmış olarak kütüphane, içine şarkılar ithal olduğunu keşfetti. Zil bir var m4r uzantısı. Hmmm, uzatma bir zil sesi oluşturmak değişiyor ki? Olarak çıkıyor öyle!

Yani burada iTunes iPhone için zil sesleri oluşturmak için nasıl:

30 saniye şarkının uzunluğunu sınırlamak istiyoruz ve iTunes sizin için yapacak olduğu ortaya çıktı. İstediğiniz şarkıyı seçmek, onun üzerine sağ tıklayın ve "Get Info" seçeneğini seçin. Daha sonra "Seçenekler" sekmesi altında başlangıç ​​zamanını ve saniye durma süresi seçebilirsiniz. Her iki kutuları kontrol ettiğinizden emin olun. Bu yöntem size ok isabet sonrasına kadar seçim önizleme ve daha sonra şarkı dinlemek gidemem ham olduğunu. deneme yanılma yoluyla en sonunda doğru 30 saniye alacak.

Sonra onun uzantısını değiştirmek, böylece şarkı sabit diskinizde nerede saklandığını bulmak zorunda. "Get Info" geri dönün. "Özet" sekmesinde, "Nerede" Size şarkıya yolunu veren bulacaksınız. o da burada bir m4a uzantısına sahip olmadığını da görebilirsiniz.

Şarkı iTunes satın ve AAC kodlama ile kaydedilmiş ise, o zaman öncelikle ondan DRM şerit var. Orada sizin için yapacak üçüncü parti yazılım uygulamaları vardır, ama, iTunes yeni bir çalma listesi oluşturmak o playlist içine zil sesleri dönüştürmek istediğiniz tüm şarkıları koymak ve daha sonra bir CD yakmak için iTunes'u kullanmak daha kolay. CD yandı sonra, şarkıları aktarmak Arka AAC kodlama kullanarak iTunes içine. Daha sonra, ardından "Tercihler" seçilerek, "Düzenle" giderek bir şarkı, bir CD'den içe nasıl seçmek "İthal Ayarları" seçeneğini, daha sonra "Kullanarak Import" altında "AAC Encoder" seçeneğini

Eğer mp3 olarak kaydedilen şarkıları, yukarıdaki aynı talimatları uygulayın varsa. ithalat, sonra bir çalma listesi içine koymak iTunes'u kullanarak CD'ye ve Arka AAC kodlama kullanarak iTunes içine.

Eğer iTunes arşivinize geri şarkıları aktardıktan sonra neredeyse bitti. Yeni isimli dosyaya çift tıklayarak bir zil sesi olarak yüklemek için iTunes neden olur. Zaten olmasaydı, Zil adında yeni bir klasör oluşturulur ve daha sonra yeni zil sesi orada saklanır.

Nasıl benim iphone 5 müzik zil sesleri alabilirsiniz

Daha sonra yapmanız gereken tek şey iTunes yanı Zil eşitlemek istediğiniz iTunes söylemek emin olmak iPhone senkronize etmektir.

Şimdi zil iPhone bulunmaktadır. Bir kişi, isabet düzenlemeyi seçin ve o kişiyle ilişkilendirmek için zil sesini seçebilirsiniz.

Vay! Teşekkürler Steve, bu eğlenceli oldu!

Bu talimatlar, Windows ile çalışır. Kesin adımlar farklı olacaktır, ancak muhtemelen aynı kavram, bir Mac üzerinde çalışacak. Bunu yapmak için satın alabilirsiniz ve sizin için yapacak web siteleri olduğunu programlar olduğunu biliyorum, ama ücretsiz ve zaten taraftan ne olduğu ile bunu yapmak istedim.

Sen nasılsın? Eğer daha kolay bir yol var mı? Eğer öyleyse, bu konuda bize!

İlgili Mesajlar

  • ücretsiz müzik çevrimiçi bulmak için nasıl: Biz bulmak zor oluyor ücretsiz melodileri puanlama için 5 favori kaynaklarını açıklamalarını, ama biz burada küplere binmek yükselterek olmadan ücretsiz müzik ücretsiz almak için size göstereceğim ...

  • IPhone Günümüze SoundCloud'dan Müzik İndir Nasıl, çoğu insan sevdikleri sanatçıların en yeni pistlerde ellerine almak için bir müzik aboneliği hizmetine abone. Hizmetler...

  • Neden bu sayfayı görüyorum? 404 dosya bulunamadı anlamına gelir. Zaten sonra dosyayı yükledi varsa adı yanlış yazılmış olabilir ya da farklı bir klasörde bulunuyor. Olası Diğer Şunları yapabilirsiniz Nedenler ...

  • Eğer herhangi bir Apple cihazınız varsa Bilgisayar ve iPhone / iPad / iPod iCloud'dan Müzik İndir ve iTunes'dan müzik satın almış Nasıl, o zaman kolayca herhangi bir iOS cihaz üzerinde indirebilirsiniz ...

  • indirebilir, yönetebilir, önizleme ve 100.000 üzerinde kapsamlı katalogdan zil sesleri ve Ringback Seslerini satın alabilirsiniz Verizon Sesleri (eski V CAST Sesleri) ile Verizon Tones ...: Kılavuzu Nasıl Kullanılır