Nasıl benim iphone için zil yapabilirsiniz

Kendi Zil yapmak için 10 Muhteşem iPhone Uygulamaları

App Store'da belirli kategoriler kendi işlevselliği için ama onların içinde görmek eğiliminde güzel tasarım trendleri için sadece göze çarpıyor. Özel zil sesi uygulamalar kesinlikle böyle bir kategori vardır ve bu uygulamalar birkaç kesinlikle harika arayüzlere sahip.

ton ve zil sesi yapımcıları ton kullanılabilir olmasına rağmen, bugün çekici tasarlanmış uygulamaların üst katman sadece odaklanıyoruz. Bu uygulamaların her biri bir kova daha az olarak geliyor ve tüm size telefon ya da kendinizi kayıt bile ses müzik itibaren özel zil sesleri oluşturmak için yeteneği veren kendi falso sunuyoruz.

Onlar Nasıl Çalışır?

Farklı yaratma yöntemlerini sunuyoruz rağmen, bu uygulamalar her zil yüklemek için aynı sistemi takip etmek zorunda kalır. geliştiriciler iPhone zil dizinine doğrudan erişim yok çünkü, telefonunuz USB üzerinden bağlı olduğunda görüntülenen iTunes dosya paylaşım sekmesinde bu uygulamalar yer kaydedilmiş zil sesleri.

Buradan sonra sadece iTunes Zil bölümüne geri sürükleyin, bilgisayarınızda bir yere melodi dosyayı kaydedin. Bundan sonra zil görünmesi için telefonunuzu senkronize edebilirsiniz.

Bu çok adımlı bir işlemdir kesinlikle bir güçlük ve bazı geliştiriciler e-posta ve Dropbox entegrasyonu ile daha basit hale getirmek için çalışıyorum, ama tek bir adımda tüm yapabileceğiniz bir uygulama oluşturmak için şu anda hiçbir şekilde orada gerçekten.

Eğer Mac zil yapma tercih ediyorsanız, Mac.AppStorm bizim arkadaşlar son zamanlarda Mac için 4 harika melodi uygulamaları karşılaştıran bir makale yayınladı.

Ringtone Maker Pro

"Sen oynatma hızı ve komik zil sesi yapmak için ses perdesini değiştirebilirsiniz! dişiye ya da tam tersi bir erkek sanatçının ses dönüştürmek! hızını hızlandırarak kulüp dans içine country müzik açın! "

Gördüğünüz gibi, Ringtone Maker Pro gerçekten benzersiz bir dizi yolla içinde zil özelleştirmek için özgürlük bir ton verir. arayüz mavi parlayan vurgular ve gerçekçi sürgü ile güzel bir koyu dokusudur.

Ringtone Maker Pro

Zil sesi Designer Pro

Nasıl benim iphone için zil yapabilirsiniz

(Mobile17) tarafından Ringtone Maker Pro

"Ödüllü web hizmetinden teknolojisine dayanan, sadece birkaç saniye içinde kendi zil sesleri yapmak için ince ayar düzenleme kontrolleri drag'n'drop online kullanıcılar ve seçenekleri ile üretilen hem popüler düzenlemeler seçim olacak!"

Eğer önceki iki apps karanlık blues ve siyahlar bir hayranı değilseniz, bu bir çok hafif arayüzü ile trendi kırar. Bu başlangıç ​​zamanını ayarlamak için kaydırma çubuğunu sürükleyerek ve süresini seçmek kadar basit. Burada harika ve eşsiz özellik diğerleri aynı şarkı için seçmiş neler başlangıç ​​zamanları görmek için yeteneği!

(Mobile17) tarafından Ringtone Maker Pro

Zil yarat!

Melodi HD

DIY Zil

"En özel ve profesyonel zil sesi yapıcı. herhangi bir sıkıştırma ya da zayıflatılması olmadan dönüşüm sırasında müziğin orijinal kalitesini korumak. "

DIY Zil

Güzel melodi oluşturma

"Dring özelleştirmek ve iPhone üzerinde doğrudan kendi zil sesleri oluşturmak için muhteşem bir el işi arayüzü sunuyor. Elbette istediğiniz şarkıyı seçin veya kendi kayıtları oluşturmak için mikrofon özelliğini kullanabilirsiniz. Ama ne tüm süreç bazı ekstra eğlenceli eklemeye ne dersiniz? Eh, dring sayesinde, artık kelimenin tam anlamıyla tek bir zil sesi olarak her ikisi de karıştırmak için bizim özel Remix özelliğini tadını çıkarabilirsiniz! "

Güzel melodi oluşturma

Melodi Sihirbazı Pro

Mega Melodi

(Dropbox desteği ile) Melodi Remix Pro

neden aynı sıkıcı zil sesleri razı - "Sen iyi telefon var? Artık en sevdiğiniz müzik kullanabilirsiniz saniyede ücretsiz melodiler ve takvim uyarı sesleri yapmak izler - Melodi Remix, eşsiz Dropbox desteği ile, her zamankinden daha kolay kişisel zil sesi oluşturma daha eğlenceli hale getirir ve "!

dalga karanlık ve yüksek kontrastlı olmasına rağmen, UI geri kalanı ince geçişlerini ve gerçekçi gölgeler güzel ve hafiftir. müthiş Dropbox desteği özelliği kablosuz olarak bilgisayarınıza bitmiş zil aktarmanıza olanak verir.

(Dropbox desteği ile) Melodi Remix Pro

Hangisi senin favorin?

İlgili Mesajlar

  • Neden bu sayfayı görüyorum? 404 dosya bulunamadı anlamına gelir. Zaten sonra dosyayı yükledi varsa adı yanlış yazılmış olabilir ya da farklı bir klasörde bulunuyor. Olası Diğer Şunları yapabilirsiniz Nedenler ...

  • indirebilir, yönetebilir, önizleme ve 100.000 üzerinde kapsamlı katalogdan zil sesleri ve Ringback Seslerini satın alabilirsiniz Verizon Sesleri (eski V CAST Sesleri) ile Verizon Tones ...: Kılavuzu Nasıl Kullanılır

  • iPhone Ringtone Maker 20 Eylül 2012 iPhone için özel Melodi oluşturma - - Çok kolay o / 5C / 5 / 4S / 4 / 3GS / 3G Mac / PC iPhone 5S için zil olun! Açıklama Evet, doğru ve kolay. İle...

  • Birkaç alışkanlıklar bizim birincil çalar saatler olarak iPhone kullanmak bize iPhone Alarm Sesi Yükselt Birçok olun, ama ağır bir uyuyan iseniz o zaman alarm hacmi çekmek için yeterli olmayabilir ...

  • Bunun alay ediyorlar bir Android telefon var iPhone ve dostlarımla tam mevcut değildir Android telefonlar hakkında bir şey var iTunes 12 Kullanma Özel iPhone Zil olun nasıl ...