Nasıl benim iphone kolej futbol oyunları izleyebilirsiniz

College Football iPhone Canlı İzle Nasıl

kolej futbol sezonu şimdi geri başlatılıyor gibi, burada oyunların tüm süre halindeyken iPhone canlı izlemek için nasıl.

Eğer alma mater bir hayranı iseniz ya da sadece size en yakın olan ekibin bir hayranı olsun, bu cihazlara izleyebilir sağ iPhone veya iPad kolej futbol oyunları izlemek ya da bir ev WiFi bağlantısı veya üzerinde olabilir LTE kullanarak gidin.

Nasıl benim iphone kolej futbol oyunları izleyebilirsiniz

Spor mobil cihazlar, sadece hafta sonları geliyor, özellikle futbol, ​​izlemek için daha fazla ve daha popüler hale geliyor. Çoğu insan hafta sonları eve olurdu, hala ev hayatından kısa bir tatile ya evden uzak kapalı onların gün geçirmek ya da eğer bir aile yakınlarının evinde bir araya bir sürü insan vardır. Bunun yerine, bu durumlarda kolej futbol izlerken olmak istiyorsanız, iPhone veya iPad'inizde oyunları izlemek için kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar vardır.

Tabii ki, spor akış seçenekleri ile olduğu gibi, seçim farkında olmak zorunda şeylerin bir ton oldukça sınırlıdır ve aslında isteyeceksiniz ince baskı dahil olmak üzere tüm iPhone veya iPad oyun, izlemek için okuyun. Neyse ki, daha iyi ve daha iyi her yıl gidiyor, ancak tüketicilerin muhtemelen istediğiniz yere hala değil. Öyle ya da böyle,

o sporseverler arasında oldukça popüler, çünkü bu bariz bir ilk tercihidir. WatchESPN Eğer ESPN 2, ESPN 3, ESPNU ve ESPN Classic olmak üzere ESPN çeşitli kanallar, spor her tür içeriği görüntülemenizi sağlar. Tabii ki canlı kolej futbol oyunları da bulunabilmektedir.

reklâm

reklâm

Burada büyük ihtar WatchESPN destekleyen bir sağlayıcı için bir kablo abonesi olmanız gerekir olmasıdır. Kabloyu çıkmak için bir çaba olarak WatchESPN elde içine arıyorsanız eğer öyleyse, fena halde hayal kırıklığı olabilir.

Eğer bir Apple TV'niz varsa Ancak, büyük ekranda kolej futbol oyunları izlemek için izin, oturma odası televizyon ışın WatchESPN içeriğe AirPlay'i kullanabilirsiniz.

CBS Sports

iPhone ve iPad için CBS Sports uygulaması puanları, puan durumu, istatistik, haberler, vb sunarken aynı zamanda kolej futbol oyunları da dahil olmak üzere canlı spor, bir bolluk sunuyor.

Ancak, uygulama ile olumsuz sadece büyük 10, ACC, ya da Büyük 12 gibi diğer konferansların hayranları olanlar için büyük bir serseri olabilir SEC kolej futbol oyunları, akarsu olmasıdır.

CBS Sports uygulamasında başka olumsuz AirPlay desteği ile gelmiyor, ama özellikle iPad, hala oldukça yeni uygulama beri CBS, yakında iOS uygulaması bu özelliği ekledi eğer biz şaşırmam olmasıdır.

NBC Sports Ekstra Canlı

Uygulamanın genellikle ABC sık sık göreceğiniz Notre Dame ve diğer takımlar yanadır rağmen NBC Sports, kolej futbol oyunları da dahil olmak üzere NBC ve NBCSN o hava canlı spor etkinlikleri, Ekstra akışları binlerce Canlı.

Ancak, uygulama geçmişte meydana gelen olaylardan video klipleri, yaklaşan etkinlikler önizlemelerini ve ana noktalarını içerir. Artı, hatta uygulama onun canlı içerik akışı ne zaman için zamanlamayı göz atabilirsiniz.

WatchESPN olduğu gibi, NBC Sports kullanıcı canlı spor etkinlikleri tüm izlemek sağlayacak bir kablo aboneliği, olduğunda Ekstra iyidir Canlı, ama yine de başka türlü bir kullanışlı uygulama olabilir.

reklâm

FOX Sports Git

Fox Sports Go FOX akıllı telefonlarda akışı için kullanılamaz diyor NFL oyunlar dışında kolej futbol mobil iOS cihazınızda oyun, yanı sıra diğer spor izlemek sağlayan başka uygulama.

Ancak, yine oyunların canlı izle yararlanmak için bir kablo aboneliği olması gerekir, ancak uygulama Comcast, AT gibi popüler kablo sağlayıcıları, bir avuç destekler&T, Verizon, Cox ve Time Warner Cable.

Ayrıca, kablolu yayın sağlayıcınız bağlı olarak, FOX Sports, FOX Sports 1, FOX Sports 2, bölgesel FOX Sports Network, FOX Koleji Spor ve hatta FOX Deportes dahil Fox Sports'un kanalları, birçok erişebilirsiniz.

Orada sağ iPhone veya iPad canlı kolej futbol oyunları izleyebilirsiniz pek çok yolu vardır ve biz (Notre Dame hayranları muhtemelen NBC uygulamasını kullanmalısınız örneğin) ihtiyaçlarınız için en görünüyor bir toplama öneririz. Ayrıca, biz kolej futbol oyunları önümüzdeki birkaç yıl boyunca görünür izlemek için daha fazla yol görmek sürpriz olmaz.

İlgili Mesajlar

  • NBA Oyunları iPhone'da Canlı İzle Nasıl iPad NBA sezonu tüm hızıyla ve en sevdikleri takım oyunu 55 $ iPhone ve iPad'de canlı NBA oyunları izleyebilirsiniz görmek isteyen kullanıcılar ise ....

  • Neden YouTube bulanık bir ilgili videolar var Benim Windows Vista Bilgisayar Tahrif? Çözünürlük değiştirme YouTube'da tüm videolar bulanık görünüyor, ancak videolar altında kontroller normal görünüyorsa, ...

  • Yeni iPhone veya iPad için 11 En İyi Bedava Oyunlar son zamanlarda yeni bir iPhone veya iPad var mı? Sen Noel tatil eğlenmek için bu ücretsiz oyunlar yüklemeniz gerekir. Zombies 2 Plants vs, PopCap en ...

  • İyi iPad Apps Filmler, Video İzle ve TV web tarama yanı sıra gösterir, iPad filmler, TV şovları ve diğer video izlemek için en çok kullanılan olduğunu. hedefine doğru, iPad haline geldi ...

  • HBO Sen bildirildi Apple TV yerine iPhone Apple On Game of Thrones izle sadece Apple TV aracılığıyla yapılan satışların% 15 alır istiyor. Yani% 30 olduğu kesim ile karşılaştırıldığında oldukça güzel bir indirim var ...